П’ять пунктів жіночої ганьби
Гумор та позитив

П’ять пунктів жіночої ганьби

На думку суспільства, ніщо так не ганьбить жінку, як наявність цих 5 пунктів в її біографії. Знайшла у себе хоч один? Звання осетрини другої свіжості в очах доброзичливців гарантовано.

Так вийшло, що я жінка. Для необізнаних пояснюю: це людина така. Дві ноги, дві руки, м’які округлості, отруйний характер. Незручно зізнаватися, але в цьому комплекті мені подобається все – починаючи від рук і закінчуючи тим самим горезвісним отруйним. Найцікавіше, що навколишній соціум моє “мені подобається” вважає мало не злочином. Йому стає погано.

Спочатку я думала, що виключно мені випало таке щастя, викликати настільки бурхливі емоції оточуючих. Навіть загордилися. Зізнаюся, я з тих людей, які слово “сука”, сказане в свою адресу з почуттям і ненавистю, вважають найкращим компліментом і визнанням заслуг.

Потім помітила – ні, на жаль, не тільки мені. Переконання, чого жінка повинна соромитися – воно твердо засіло в головах особливо просунутої публіки.

Соромитися чого?

1. Віку

Так Так Так. Суспільство радить дивитися об’єктивно і визнавати, що в двадцять сім років жінка різко і безповоротно зморщується. Приходить в стан, що ображає погляди. Навіть якщо це погляд алкоголіка дяді Васі, який стоїть біля під’їзду в надії збити десятку на пляшку з жалісливих громадян.

До двадцяти семи – знову ж таки, життя немає. Це підтвердять дами, які переступили фатальний рубіж. Варто лише пискнути в їхньому товаристві, почуєш презирливо – та скільки тобі років то? Скільки ти того життя нюхала? Малолітка!

Ось і виходить: вісімнадцятирічною бути – соромно, ще не нюхала. Двадцяти семи рочків – стара. Тридцять? Ну все, вік доживання…

2. Бути не заміжньою

Головне завдання жінки – вийти заміж.

Заміж належить виходити якомога раніше, хапаючи першого-ліпшого. Якщо не залишилося чого пристойного, зійде, знову таки, алкоголік дядя Вася з лисиною і позиками.

Якщо ж не встигла, поїзд тю-тю (а з віком він тю-тю все швидше і швидше), то навколишні громадяни на чолі зі згаданими вище Васею будуть глузливо качати головами:

– Та хто ж на тобі, убогій, одружиться?

У цей момент слід перейнятися всією глибиною глибин і засоромився того, що ці чудові зразки чоловічого розуму і сили в РАЦС з тобою – ні-ні.

Розумні дами, які вчасно встигли схопити брата товариша Васі, його думку і підтримають. Невдаха! Ганьба тобі! Соромся!

3. Бездітності

Суспільство дуже хвилює питання, чи відбулася жінка як мати.

Дітей народжувати покладається багато, часто і попльовуючи на інші чинники, такі як: житлові умови і економічну ситуацію. Буде зайка, буде галявина, каже суспільство.

Соромно! Соромно міркувати про те, скільки можеш одягнути-взути-нагодувати-навчити. Соромно, жінко! Ці роздуми відразу видають твою несправжність.

4. Успішності та рівня доходу

Тут вже й говорити нема про що. Успіх жінки – це неуспіх чоловіка. Кожна копійка її великої зарплати, кожна відвойована кар’єрна сходинка – це ніштяк, відібраний у дяді Васі і його побратимів.

Говорити про свої успіхи жінка не повинна від слова взагалі. Адже кожен навколишній знає, що домоглася вона їх виключно ганебними способами. Такими, про яких тільки плакати і каятися, заливаючись багряною фарбою сорому.

5. Своєї думки

Якщо жінка ляпнула щось у вільному громадському просторі, і це її ляпання почув хтось, окрім її тіні, то вона негайно повинна почервоніти, як мінімум, а краще за все – принести свої вибачення всім.

Тому як думка її свідомо неправильна.

Мабуть, неправильність жіночої думки (будь-якої) – це єдине, в чому сходяться всі верстви нашого суспільства. І чоловіки, і жінки, і феміністки, і активісти Чоловічого руху, і патріархалки, і сантехніки, і президенти.

Навіть якщо вона сказала, що рис, на її смак, гидота, кожен знайде як їй пояснити те, що вона просто не розуміє і відмовляється зрозуміти, що насправді повинна мовчати. Тому що вона не права. Так, рис гидота, але вона НЕ ПРАВА. Тому їй знову має бути соромно.


Якщо хто не зрозумів, це є стьоб. Стьоб, крізь сльози.
Тому як дуже скоро, боюся, настане той момент, коли необхідно буде соромитися того, що ти жінка.

P.S.: До речі, я вважаю, що будь-яка людина – будь це чоловік, чи жінка – має соромитися двох речей: ліні й ниття. Своїх. Згодні?

За матеріалами