Гороскоп вашої жіночої сили. Дізнайтеся про себе дещо новеньке!
Гумор та позитив

Гороскоп вашої жіночої сили. Дізнайтеся про себе дещо новеньке!

Ще Шекспір ​​і Дюма говорили, що сила жінки – в її слабкості. Чи так це насправді? Чи до всіх жінок можна застосувати цю фразу?

Виявляється, жіноча міць залежить від місяця її народження. Якою силою володієте ви, дізнайтеся в цьому гороскопі.

Овен

Сила Овна – в його цілеспрямованості. Дівчина-Овен насамперед бачить перед собою мету. Перешкоди? Нічого, подолаємо! Навіть якщо на її шляху виросте височенна стіна, рано чи пізно вона проб’є її. Або підірве. Вона прекрасно знає, що стіну можна обійти, але хіба Овен буде йти на компроміси? Це для слабаків!

Телець

Сила дівчат-Тельців – в фантазії. Всі помилково думають, що вона – земна особа, позбавлена ​​фантазії і твердо стоїть на ногах. Це омана. Насправді, панночка-Телець – розумна і сильна, з дрібними проблемами вона справляється на раз-два.

Якщо ж на її шляху виникають серйозні перешкоди, то вона тікає в свій внутрішній світ, який мало кому показує. Там вона черпає енергію і повертається назад. А проблема, дивись, уже сама вирішилася.

Близнюки

Сила Близнюків – в умінні спілкуватися. Ця дівчина – майстер у створенні соціальних зв’язків. Вона майстерно управляє людьми, як ляльковод.

Але є у Близнюків сила потужніша – слово. Вона здатна кого завгодно заговорити до смерті. Майте на увазі, що на друковане слово ця магія теж поширюється. Так що перед тим, як відкривати листи від Близнюків, краще перехрестилася. А то всяке буває.

Рак

Сила Рака – в емпатії. Адже не просто так панянка-Рак ховається від світу в своєму панцирі! Якщо вона покаже звідти хоч кінчик свого носа – все, панянка пропала. Її негайно затягне в чужу шкуру, і їй доведеться співпереживати, співчувати і залучатися до чужі проблеми.

У повсякденному житті ця якість не дуже зручне, зате в разі глобальних катаклізмів – ідеальне. Панночку-Рака не можна перемогти, тому що якщо їй треба, то вона – це ви. А з самим собою воювати якось дивно, чи не так?

Лев

Сила Левиці – в її безстрашності. Її не знайоме почуття страху, тому вона всюди перша: перша розумниця (неважливо, що навколо багато інших розумників), перша красуня (і неважливо, як вони насправді виглядають) і взагалі вона Королева! Саме тому поки всі сидять і бояться, приходить Левиця і займає почесне перше місце.

Діва

Сила Діви – в логіці та інтелекті. Діва ретельно розкладе на атоми будь-яку ситуацію і проблему, уважно розгляне, вивчить і збере назад – тепер точно знаючи, що їй з усім цим робити. Або не їй, а вам – бо Діві неважливо, що саме розбирати. Зовсім неважливо. Ситуації або почуття, свої або чужі – їй все одно. Зате промахів вона не допускає. Ніколи.

Терези

Сила Терезів – в чарівності та легкості. Вона завжди чарівна, навіть якщо вона адвокат з акулячими зубами, найсуворіший бухгалтер в світі або шкільний завуч – вона завжди залишається дівчинкою-дівчинкою. Мила, чарівна, надзвичайно харизматична і дуже легка. Поруч з нею навіть непримітний чоловік відчуває себе героєм, кожна втомлена жінка – юною принцесою, а кожен малолітній хуліган – милим ангелом. Тому що ніхто не хоче засмучувати цю фею!

Скорпіон

Сила Скорпіонів – в природній привабливості. При цьому Панночка-Скорпіон не докладає жодних зусиль для того, щоб притягнути до себе кого завгодно, як магнітом. Це відбувається само собою. уже страшне чаклунство!

На щастя, панночку-Скорпіона цікавлять тільки обрані, до більшості своїх жертв вона ніколи не сходить, і вони поступово якось самі відвалюються, дивуючись: що це було?

Стрілець

Сила Стрільців – в непохитності та оптимізмі. Вона подібна до кішки з дев’ятьма життями. Всіх навколо знесе життєве цунамі, а панночка-Стрілець буде стояти там, де стояла. В силі Стрільця можна сховатися від усіх життєвих негараздів, як в неприступній цитаделі. Правда, цю цитадель спершу ще потрібно завоювати, але це вже інша історія.

Козеріг

Сила Козерога – в працездатності. Уже коні від роботи не просто трагічно помруть, а встигнуть стати копалинами, а панночка-Козеріг все ще буде працювати, не подаючи жодних ознак втоми. Деякі намагаються шкодувати «бідолах» Козерогів, не розуміючи головного: панянка-Козеріг – це вічний двигун, свою енергію вона черпає саме в дії. А це означає, що принцип «Роби, що має, і будь що буде» завжди працює на неї.

Водолій

Сила Водолія – ​​в нестандартному мисленні. Багатьом вона здається дивною і навіть божевільною. Деякі навіть вважають, що вона панянка-Водолій зовсім не пристосована до нормального життя, все витає в хмарах. Як же вони помиляються!

Коли всі починають в паніці бігати і кричати “Все пропало!”, вона швиденько знаходить вихід. І навіть кілька. І підкаже всім, який кращий. Тому що тільки вона вміє ходити крізь стіни зі стереотипів і дурних правил.

Риби

Сила Риб – в інтуїції. Панночка-Риба відчуває світ, як воду. Вона зауважує найдрібніші зміни, які не бачить ніхто. Правда, магічною кулею Рибки працювати не люблять, зайві люди їх напружують. Але ось своїх близьких Рибка, звичайно, допоможе відвести від небезпеки задовго до того, як ця сама небезпека хоч якось себе проявить. І сама Рибка, звичайно, не пропаде.

Сподобалося? Поділися з друзями!