“Ви самотні, тому що дурепи!” Причини жіночої самотності на думку чоловіків
Психологія

“Ви самотні, тому що дурепи!” Причини жіночої самотності на думку чоловіків

Чули стогони про те, що справжні чоловіки перевелися, а кількість гідних, красивих і розумних панянок за останні роки тільки зростає? Від подібних розмов у мене підскакує тиск. Щоб розібратися в ситуації, я наведу 8 найтиповіших причин жіночої самотності:

1. Ви самотні, тому що страждаєте

Таких дівчат навколо дуже багато. Зсутулившись, брови насупивши, сумку під пахвою притиснуть і йдуть, як засуджені на страту. Навіть спілкуватися не треба, щоб побачити на обличчях, сумних і унилих, розмазану, як туш під дощем, печаль. Якби ви так попу напружували, як м’язи обличчя, могли хоча б хвалитися ідеальною п’ятою точкою, що для чоловіка завжди актуально. Але ні – напруга на обличчі всв 220, і потім ви дивуєтесь, чому ми з вами не знайомимося. Навіть найсимпатичніші дівчата стають подібніми печеним яблукам.

У більшості випадків весь цей напряг на обличчі – чергова надумана скорбота: або ніготь зламався, або подруга заміж вийшла, а ти – все ніяк, або просто астропрогноз невдалий.

Страждаючим дівчатам жахливо хочеться чистих стосунків, щоб її брали справжню – останнє підкреслити. Щоб її хотіли без гри в легку і повітряну. І їй невтямки, що в житті і так га*на вистачає, і якщо не навчишся бачити світлі моменти, так і залишишся сидіти одна за своєю похмурою стіною.

Є чоловіки, які намагаються розбити цю стіну і навіть знайти в дівчині безліч позитивних якостей. Але все одно вони будуть стикатися з цим небажанням нести світло – ну немає всередині позитивного заряду, коли людина підсвічується позитивною енергією і душевністю. А кожен раз прикладати зусилля, щоб з похмурої хмари зробити біленьку – досить трудомістке заняття для чоловіка. У нас завдання в житті складніше – забезпечувати і виживати, а не боротися з черговими заморочками.

2. Ви самотні тому, що занадто багато вимагаєте

Чоловіки відчувають себе, як автомобілі на тест-драйві, знайомлячись з вами. Буває, спілкуєшся з жінкою, і виникає відчуття, що вона зараз на стіл викладе список запитів, що ти їй повинен і чому. Лише тому, що вона хороша собою і у неї довгі ноги? Так, саме тому мужики стали такими розбірливими, і нас вже не так розбурхують ваші стрункі тіла і груди четвертого розміру.

Западаючи на вашу зовнішність, ми, тим не менш, не хочемо бути піддослідними мишами, перевіряються на ступінь виживання в суворому світі. Щоб і BMW, і квартира своя, і кубики пресу. Побачення перетворюється в співбесіду, де дівчина подібно кадровику тестує тебе на предмет того, чи зможеш ти забезпечити її світле майбутнє. Найцікавіше, що якщо раніше цим грішили дами від тридцяти, то зараз і двадцятирічні ходять з видимим оскалом. Одна суцільна меркантильність.

Стає смішно, що дівчина апріорі вважає себе небесним даром, в який потрібно безмірно вкладати і вкладати. Ніби й не з жінкою спілкуєшся, а з банком, який нескінченно підвищує ставки на кредити. Виникає резонне питання: при таких завищених вимогах, що дасте нам ви, милі дами? Чи здатні ви залишатися відданими навіть в найважчі часи, чи при найменшому натяку на чорну смугу втечете до того, хто успішніший?

3. Ви самотні тому, що пристрасно хочете заміж

Через годину спілкування в ваших очах видно, як ви вже переставляєте меблі в моїй квартирі та каструльками на кухні гримите. І що в одну мить коротка червона сукня зміниться на плюшевий халат, каблуки – на тапочки, і я буду гордо зватися чоловіком і мучитися за недостатні зусилля. Надмірне планування майбутнього навіває не те щоб тугу, а навіть страх. Жінки всіма силами намагаються зрівняти своє буття, зробити його стовідсотково закономірним, і щоб не гірше, ніж у подруг.

Ти ще не з’ясував, чи подобаються вам одні і ті ж книги і фільми, як усвідомлюєш, що дамі це неважливо. Її генеральний план – надіти кільце на безіменний палець і швидше залетіти, щоб вже точно нікуди не подівся. І потім ви дивуєтесь, чому ваші знайомі чоловіки часто одружуються на простачках, з ваших слів. Та тому що довгі ноги – не показник щастя. Так, нам приємно думати, як вони розсуваються, але бути хочеться з тієї, з якою легко, трохи непередбачувано, з тієї, яка не будує планів на найближчу п’ятирічку, а просто насолоджується процесом. І вона вважатиме за краще покататися на сноуборді зі мною, а не валятися в солярії. І плювати їй, збираєшся ти робити пропозицію чи ні – життя занадто коротке, щоб намагатися все точно планувати.

4. Ви самотні тому, що все ускладнюєте

Страшні жінки, які нескінченно копаються в собі й інших. Ні, акуратна складність і глибина нам подобається, але не постійний загін, коли в найменший шторм потрібно бігти до психолога, гомеопата, астролога, ворожки, подруги. Не подзвонив в обідню перерву – значить, не любиш. Не привітав з днем ​​святого Валентина – трагедія на весь тиждень. Згущення атмосфери з будь-якого приводу. Замість того, щоб займатися корисною або улюбленою справою, ви ниєте, плачете, думаєте, намагаєтеся розібратися в собі, сусіді, начальнику, домашньому вихованцю.

Обкладаються книгами по езотериці, психології, постами з жіночих журналів, починаєте залучати нас в ці містичні дії, виносячи нам мозок невпинним монологом. У цьому в усьому повністю відсутнє вміння радіти, бажання насолоджуватися життям. Будь-який рух тут же обкладається багатошоровістю ідей і вагою думок. І ви ж потім заявляєте всьому світу, що справжні чоловіки перевелися, натякаючи на нашу примітивність і нездатність прийняти ваш глибокий внутрішній світ. Правда в тому, що в вашому світі можна лише потонути, захлинувшись потоком психоделічних шлаків.

5. Ви самотні тому, що не любите сеkс

Тут жінки, як правило, впадають в крайності. Є ті, хто робить ставку на зовнішній вигляд, відкриваючи груди і надягаючи правильну довжину сукні, всі такі пригладжені, відпрасовані – мимоволі клюєш. На те ми і чоловіки, щоб радувати око вашими принадами. Але це має сенс лише тоді, коли і в ліжку ви так само педантичні, як в процесі залицяння за собою.

Виходить же з точністю до навпаки: сеkс для вас перетворюється в оплату, єдиний козир приручити нас до себе. В результаті опиняєшся в ліжку з гумовою лялькою, яка при будь-якій спробі варіативності починає боятися, чи не відваляться її накладні вії. Сама нічого запропонувати не може, апелюючи тим, що сеkс – це чисто чоловічий процес, а я так красиво лежу, чого тобі ще треба?

І чесне слово, в черговий раз, коли намагаєшся перетворити колоду в палаюче вогнище, починаєш думати – а воно треба? Сеkс – це ж не тортури, а обопільно приємне дійство, де ніхто нікому нічого не винен, все відбувається стихійно, і найголовніше – легко. Жінки дурні, якщо думають, що для нас верх насолоди – це просто всунути. Краще вже, кажу правду, п*рнушку подивитися, ніж намагатися догодити тій, яка в принципі не здатна любити сеkс.

Друга крайність – це вважати сеkс чимось буденним і обов’язковим. Бісить небажання жінок пізнавати цю сферу з тією ж пристрастю, з якою вони роблять малюнки на нігтях.

Нам не потрібні повії, нам взагалі плювати, скільки у вас було чоловіків. Тут і зараз, і якщо пощастить – всі майбутні роки спільного життя, ми хочемо бачити, як ви нас хочете. Як готові розбурхувати наші думки, перетворювати наші фантазії в реальність під покровом ночі. Коли сеkс – це не безглузда оплата, або «ой, ви тільки про це і думаєте», а таке сильне «хочу» з переліком розпусних дій, що наша єдина проекція в голові – це ви. І так, якщо ввечері, після довгого дня нам залишиться лише час на поцілунок, все одно знання того, наскільки сильно і пристрасно ви любите нас і сеkс з нами тільки підсилює нашу любов.

Тому що ми, чоловіки, так влаштовані. Це норма, а не примітивізм і ницість почуттів, в яких так часто любить дорікнути нас слабка стать. Тому: продовжуйте гидливо морщитися, випадково відкривши файли з п*рно, продовжуйте вважати сеkс гріхом або трудовою повинністю, продовжуйте вганяти себе в комплекси, боячись включати світло при акті любові. Тільки так ви досягнете того, чого так жахливо боїтеся – самотності.

6. Ви самотні, тому що дурепи

Дивишся сторінку в соцмережі, всі суцільно Олени та Маші в норкових шубках з розплющеними ротами і філлерами у вилицях. (Так, ми в цьому не розбираємося, але завдяки спілкуванню з вами, почали розуміти, де «Джолі» справжня, а де фікція). Вигнула грамотно дупу – ось і всі досягнення. Від таких нудить і верне, тому що мозок розміром з канарку, а думки гойдаються, подібно до маятника – від «якої довжини наростити нігті?» до «чи не видно смужку від трусів під штанами?». Читають «інстаграм» замість Достоєвського, постять котиків і свої божевільні селфі з качиними губками.

Є дурепи простіші, вони навіть не намагаються бути гарними, вся їхня метушня – це бути проти суспільства, тому що «не така, як усі». На ділі, все від того, що некрасива. Цим і хизується. Або жиріє, як тюлень, або стає мускулистою бабою, що ненавидить усіх навколо. Особливо мужиків. Зізнатися собі, що треба над собою працювати, і перш за все, качати мозок, на жаль, не доходить.

Дурість – вона ж всеосяжна, починається з голови і шаленої злоби в очах, відбивається в зовнішності і в поведінці. Від тих і інших дуреп, красивих і некрасивих, чоловіки біжать зі спринтерським розмахом. Першим же залишається тільки ненавидіти всю чоловічу стать, наділяючи її презирством. Щоб потім ночами заїдати це цукерками і понуро дивитися черговий «Солодкий листопад».

7. Ви самотні тому, що не бажаєте розвиватися

В даному пункті можна звинуватити один одного взаємно. Просто якщо згадати, як багато претензій у слабкої статі до чоловіків, скільки вимог до зарплати, розуму, душевності і романтики, то стане очевидним і зворотний зв’язок. Скільки жінок перестають розвивати себе, опинившись заміжніми? Це стосується і тіла, і розуму. Для багатьох межа – це материнство. І все, прощай мила дівчинка, на якій ти одружився сім років тому. Тепер ти живеш з мамою, для якої єдиний цар і бог – це дитина. Справа не тільки в надмірній увазі до чаду, а й певній мірі занедбаності тіла. Ти заробляєш: купуєш посудомийку, пароварку, мікрохвильовку і миючий пилосос – словом, робиш, все, щоб розвантажити домашній побут. Але всередині жінки щось зупиняється. Йдучи з головою в материнство, вона вбиває в собі ту королеву, в яку ти закохався колись. Починаються проблеми з вагою, стає лінь доглядати за собою, укладати волосся, голити ноги.

І ось одного разу на порозі тебе зустрічає не дівчинка в сеkсуальних шортиках, а дама в вельветовому костюмі з хвостиком на маківці. Та, що завалена життям, а не закохана в нього.

Єдиним інтересом стає будинок, побут, дитина. Ти відчуваєш, як з вашого спільного існування йде повітря, залишається лише щільний вакуум безрезультатного «нічого», тупої сірості, від якої верне через відсутність в жінці навіть млявого інтересу і цікавості. І справа не в ефемерній матерії, а в простому природному русі, коли завтра хочеться трохи більше, ніж сьогодні.

Немає нічого приємнішого, ніж бачити жінку пристрасно закоханою в життя, закоханою в себе. Не зацикленою на побутових площинах, а тією, яка пізнає різні сфери, нехай по краплині. Найсумніше у всьому цьому – ви розучуєтесь бути веселими. Як би часом не була банальна наша дорога, реально хочеться бачити поруч із собою людину, яка вміє сміятися над жартами і милою дурницею. Жінка, здатна веселитися – набагато сеkсуальніша, ніж та, що намагається бути сеkсуальною за допомогою тюнінга. Ось правда: всі ці ваші бабські секретики – чергова дурість, яка вельми дратує сильну стать.

8. Ви самотні тому, що не вмієте нас любити

Багато з вас не бажають віддавати. Від вас тільки й чути про жахи самотності, про страждання життя без любові, про те, що вас використовують. На ділі ж самі жінки розучилися банально любити і піклуватися. Мужику що треба? Прийти додому і побачити, що йому раді. Опинитися в будинку, де тепло і комфортно, а ядро ​​комфорту – його жінка. Не треба суші і різотто, я і пюре з котлетою з’їм, якщо моя дружина вміє мене любити. Коли вона може мене вислухати, підбадьорити, не вимірюється зі мною яйцями, хто головніший і розумніший, а дає відчуття, що тільки я і є той самий-самий.

Я знаю, хто і скільки заробляє, вмію порівняти свій потенціал з потенціалом інших мужиків. Постійне суперництво – норма для нас, саме тому нам важливо бути для жінки єдиним і найсильнішим. Мене не треба напружувати, тому що мене весь день напружували на роботі, виводили з себе дебіли на дорозі, дратував курс долара і думки про те, що треба більше крутитися. Вдома мені потрібно розслабитися. Ми, мужики, подібні котам: стаємо дуже прирученими, якщо вчасно годувати і гладити по шерстці. Коротше кажучи, вдома я хочу ласку і спокій, а не смикання ідіотки, яку штормить з будь-якого приводу.

Вулицями роками ходять красиві і самотні: з хижим прищуром в очах, чіткою монетизацією і убогим розрахунком в душі. Ви озлоблюєтесь, деградуєте, ночами ридаєте в подушку з риком від безсилля, що всі мужики козли. Ну-ну.

Слава Котов