10 речей, які жінки хочуть в ліжку (і вони не мають нічого спільного з сеkсом)
Мотивація

10 речей, які жінки хочуть в ліжку (і вони не мають нічого спільного з сеkсом)

Жінки хочуть не тільки фізичної любові, вони хочуть відчути, що ви про них дбаєте і любите. Ось чого вони ще жадають від чоловіків в ліжку:

1. Вона хоче компліментів. Вона хоче почути, що ви вдячні, бо можете прокидатися поруч з нею, і що ви хочете продовжувати робити це все життя.

2. Вона хоче обніматися. Вона хоче відчувати, як твій живіт притискається до її спини. Вона хоче зблизитися з тобою, не знімаючи одяг.

3. Вона хоче тепла. Вона хоче сховатися під ковдрою і заритися в твоє волосся. Їй завжди холодно, і вона хоче, щоб ти став її грілкою.

4. Вона хоче сніданку. Вона не чекає, що ви будете готувати для неї кожен день, але вона хотіла б, щоб її хоч раз розбудили сніданком у ліжко.

5. Вона хоче поцілунків. Іноді їй потрібні поцілунки в лоб, щоки, тильну сторону її руки і верхню частину її плеча. Вона хоче, щоб твої губи притиснулися до неї всюди.

6. Вона хоче масажу. Вона хоче, щоб ви розім’яли її плечі, спину, ноги. Вона жадає, щоб ви допомогли їй розслабитися, тому що вона перевантажена стресом.

7. Вона хоче інтимних розмов. Вона бажає говорити з тобою про дурні або істотні речі. Про те, чи віддасте ви перевагу синій або червоній таблетку, якби ви були Нео, і чи переживаєте ви про глобальне потепління. Вона хоче пізнати вас так само добре, як ваше тіло.

8. Вона хоче використовувати вас в якості подушки. Вона хоче залишити свою голову на ваших грудях і переплестися з вами пальцями.

9. Вона хоче подивитися телевізор. Вона хоче посидіти і подивитися відео з тобою або твоє улюблене шоу. Вона бажає все випробувати з тобою.

10. Вона хоче будувати плани. Вона хоче знати, що ви тут не тільки на ніч, а залишитеся до ранку. І що ви збираєтеся розбудити її і насолоджуватися сходом сонця, а потім разом гуляти по порожньому місту.