Як дізнатися, що у стосунках тебе використовують: 5 перевірених ознак
Життєві поради

Як дізнатися, що у стосунках тебе використовують: 5 перевірених ознак

У контексті стосунків іноді ти розумієш або підозрюєш, що щось іде не так. Ти почуваєшся нещасним і, мабуть, тебе використовують. Це відчуття робить тебе невпевненим і нікому не подобається, коли з ним поруч лише задля вигоди.

А ще ти постійно переживаєш, адже у будь-який момент можеш опинитися за бортом. Отже, щоб урятуватися від таких стосунків, варто звернути увагу на ці ознаки. Вони дозволять визначити, що тебе використовують.

1. Ти той, хто платить щоразу

Ти розраховуєшся за вас після обіду, вечері або простого походу на каву? І це відбувається навіть у тих ситуаціях, коли вона твердо наголошувала на тому, що платитиме за себе сама? Це може бути однією з ознак, що тебе використовують.

Влаштуй перевірку. Одного разу скажи, що ти не можеш сплатити рахунок, і глянь на її реакцію. Вона дозволить визначити, чи використовують тебе у цих стосунках.

2. Односторонні розмови

Іноді можна дозволити собі монологи. Однак, якщо більшість розмов починаються з неї і закінчуються нею, то це може бути тривожним дзвіночком. Цілком імовірно, вона взагалі не цікавиться тобою та тим, що відбувається у твоєму житті. Тож не дивно, що ти буквально не маєш можливості вставити свої нещасні 5 копійок.

3. Ти в режимі рятівника

Не один чи два рази, а щоразу. Ти приходиш їй на допомогу: міняєш колесо, якщо воно пробилося; несеш важкі сумки з супермаркету; вигулюєш її пса, бо вона затрималася з подругами у кав’ярні. Усе це цілком нормально. Але варто розуміти, що у ваших стосунках має бути взаємність. Якщо ж з її сторони героїзму не проявляється – варто почати тривожитися.

4. У стосунках відсутнє слово “Дякую”

Незалежно від того, що ти робиш: готуєш, прибираєш, допомагаєш по дому, ти ніколи не отримаєш жодної оцінки. Це дуже токсично для будь-яких стосунків. Варто розуміти, що слова вдячності надзвичайно важливі для вас обох. Тож, якщо ти ніколи не чуєш їх у свою адресу, – пора задуматися, чи не використовує вона тебе.

5. Твої емоційні потреби ніколи не задовольняються

У стосунках кожен з вас повинен час від часу прислухатися до емоційних потреб один одного. Однак, якщо це не так, – варто задуматися. Наприклад, вона завжди відсутня, коли тобі потрібно просто виговоритися.

Зверни увагу на ці ознаки. З їхньою допомогою ти зможеш виявити, що тебе використовують. І, якщо це дійсно так, задумайся над стосунками, в яких ти зараз перебуваєш.

Джерело