8 ознак, що він втратив інтерес до тебе
Життєві поради

8 ознак, що він втратив інтерес до тебе

Момент, коли ти відчуваєш, що все йде не так. Звичайно, як дівчата, ми схильні накручувати себе навіть з дрібниць. Щоб переконатися, чи є підстави у твоєї параної, поглянь на такі ознаки, які розкажуть про те, що він справді змінив свої плани щодо тебе.

1. Тільки ти все ініціюєш.

Якщо ти першою пишеш йому, це не розмова. Якщо ти завжди пропонуєш зустрітися, ви не зустрічаєтеся. Коли хлопець зацікавлений, він ХОЧЕ проводити час з тобою, він ініціюватиме все як мінімум у 50% випадків.

2. Він не підтримує розмови.

Коли ви переписуєтеся, він не ставить запитань, відповідає однозначно, так що після його фраз цілком можна закінчити розмову.

3. Він не будує з тобою планів.

Коли ти пропонуєш зустрітися, він каже: «Так, якось сходимо» або «Я повідомлю пізніше». Коли хлопець не хоче тебе втратити, він домовлятиметься про побачення, щоб тебе не переманив інший. Коли йому все одно, він не змінюватиме свій графік заради тебе. Він уже не бачить тебе у своєму майбутньому.

4. Він завжди сидить у телефоні, коли ви разом.

Раніше він не міг відвести від тебе погляд, а тепер, коли ви разом, він більше зосереджений на своїй стрічці у ФБ або Інстаграмі, а може, навіть переписується з іншою.

5. Здається, що він спеціально хоче змусити тебе ненавидіти його.

Він часто ініціює сварки, хоча їх можна було уникнути, він спеціально робить те, що дратує тебе. Він явно хоче покінчити з усім, але не хоче бути ініціатором. Він просто діє тобі на нерви, щоб ТИ покинула його.

6. Він перестав цікавитися твоїм життям.

Йому вже байдуже, чим ти живеш або з ким проводиш свій вільний час. Він не боїться втратити тебе.

7. Він став більш стриманий у фізичних проявах почуттів.

Він найменше цілує тебе і бере за руку, особливо на людях. Це не просто тому, що він більше не хоче до тебе торкатися. Він просто потроху віддаляється, щоб було легко розлучитися.

8. Твоя інтуїція підказує тобі.

Може, все здається ідеальним, але ти просто це відчуваєш. Може щось тонке, як тон його голосу, коли він розмовляє з тобою, може це те, що ти навіть не можеш пояснити. Але щось усередині тебе немов попереджає тебе, що кінець близький.

За матеріалами