8 чітких ознак того, що ви – земний янгол
Натхнення

8 чітких ознак того, що ви – земний янгол

Коли ми дивимося на всі боки і бачимо людей – цих досконалих у своїй недосконалості істот – часто навіть не уявляємо, що деякі з них насправді значно більші, ніж просто люди. Вони ходять тими ж вулицями, що і ми, але є справжніми ангелами, втіленими на нашій Землі. Більше того, ви можете стати одним з них!

Земні ангели – це, зазвичай, люди, чиї душі настільки чисті, що є для інших джерелом надії, натхнення, підтримки та зцілення. Вони з’являються в нашому житті зовсім несподівано – але саме тоді, коли потрібні найбільше.

Вони приходять у цей світ, щоб направити нас на правдивий шлях і поділитися з нами позитивними вібраціями, спокоєм та любов’ю. Саме тому ви, швидше за все, знаєте їх під декількома іншими іменами, оскільки люди часто називають їх духовними наставниками, цілителями та воїнами світла.

Але ким би ви їх не вважали і як би не називали, втілені ангели відрізняються тим, що їхні душі безпосередньо «підключені» до світової свідомості. За своєю природою це безкорисливі, пристрасні і дуже світлі люди, і сама їхня присутність здатна заспокоїти і обнадіяти будь-яку людину.

Фото: Пітер Ліндберг

І якщо ви вважаєте, що, можливо, належите до їх числа, або у вашому оточенні є хтось, хто може бути одним із них, то погляньте на зібрані в цій статті ознаки.

1. Ви сильний емпат.

Це означає, що на вас сильно впливають емоції, які відчувають люди. Ваша душа так точно налаштована на випромінювану ними енергію і частоту вібрацій, що ви виявляєтеся здатні відчути почуття та емоції інших людей так, ніби їх ви відчуваєте самі, і тому просто не можете пройти повз людину в біді.

2. Люди кажуть вам, що ви “стара душа”.

Чи вірите ви їм чи ні, але ви й самі неодноразово помічали, що мудрі не за роками, і не боїтеся користуватися цими своїми якостями.

3. Іноді вам потрібно побути наодинці із собою.

Якщо ви надто довго взаємодієте з іншими людьми, то почуваєтеся спустошеними та вимотаними як у емоційному, так і у фізичному плані. У такі моменти вашим єдиним порятунком є ​​час, проведений наодинці із самими собою за медитацією та переосмисленням власних емоцій. Час, проведений далеко від шумних натовпів, відновлює внутрішній баланс і готує вас до майбутніх життєвих випробувань.

4. Ви відчуваєте, що ви прийшли у цей світ не просто так.

Гроші, слава, популярність – все це не має для вас значення. Натомість ви прагнете життя і кар’єри, які допоможуть відчути своє життя повноцінним як в інтелектуальному, так і в духовному плані. Багато земних ангелів буквально одержимі бажанням допомагати іншим людям або зцілювати їх, і тому стають медиками, рятувальниками, психотерапевтами, вчителями, соціальними працівниками тощо.

5. Ви дуже чутливі.

Іноді ви відчуваєте, що страждання та проблеми, які бачите навколо себе, лежать на вас настільки тяжким тягарем, що це сповнює неймовірною тривожністю та стресом, а часом навіть може довести до сліз.

Фото: Пітер Ліндберг

6. Люди часто звертаються до вас за порадами.

Багато людей звертаються до вас за порадою та допомогою – просто тому, що вони інстинктивно відчувають: ви не лише вислухаєте, а й неодмінно допоможете вирішити їхню проблему, або хоча б підкажете, в якому напрямку треба рухатися. Іноді навіть незнайомці заводять з вами розмову про свої проблеми, і ви знаходите час, щоб вислухати їх і дати осмислену відповідь. Більше того, вас це не тяжить.

7. Ви ненавидите насильство.

Якими б формами не було насильство – звичайне фізичне насильство, голод, біль, бідність, емоційне насильство… Ви розпізнаєте його здалеку і ненавидите, як ніщо інше.

8. У вас дуже яскраві сни, і часом ви навіть бачите їх наяву.

Коли вам сняться сни, вони завжди дуже насичені і схожі на реальне життя. А ще протягом дня ви часто «випадаєте» з реальності, фантазуючи про чарівні, неймовірно дивні чи метафізичні речі.

За матеріалами