10 незручних ознак того, що ви спите з правильним чоловіком
Натхнення

10 незручних ознак того, що ви спите з правильним чоловіком

Так і є…

1. Ви більше не голитеся кожен день.

Ви намагаєтеся бути доглянутою, але, якщо у вас немає можливості прийняти душ, а ви хочете займатися сеkсом, ви не відмовляєтеся від цього. У будь-якому випадку, ви займаєтеся сеkсом, тому що знаєте, вашому партнеру наплювати на ваше тіло. Він уже все бачив.

2. Ви голосно смієтеся під час iнтиму.

Коли ви стикаєтеся зубами або говорите щось дурне в самий розпал, ви смієтеся над цим, замість того, щоб відчувати збентеження.

3. Вам все одно, чи хороший cekc.

Якщо ви або ваш партнер не відчуваєте оргаzму, це не кінець світу. Так буває. Це не означає, що ви непривабливі або що ви погані в ліжку. Ви впевнені, що наступного разу все пройде чудово.

4. Ви відкидаєте його.

Ви не боїтеся, що він розлучиться з вами, якщо ви одного разу вирішите, що не налаштовані на інтимну близькість. Ви знаєте, що він розуміє вас і поважає ваше рішення.

5. Ви говорите йому, що він зробив неправильно.

Якщо вам не подобається поза, яку він запропонував, ви не соромитеся сказати йому про це. Ви знаєте, що він не буде ображатися.

6. Ви перестаєте намагатися виглядати ідеально.

Ви не повинні носити спідню білизну, щоб завести його. Навіть коли ви знаходитесь в балахоні з маскою на обличчі, він все одно хоче бачити вас голою. Ви завжди подобаєтеся йому, в якому б виглядіне були.

7. Ви не відчуваєте необхідності обійматися.

Звичайно, вам подобаються теплі обійми, але якщо вам жарко і ви хочете спати окремо від нього, він все розуміє. Ви знаєте, це ні на що не вплине.

8. Ви потрапили в рутину.

Занадто багато рутини – не дуже добра ознака, але є і переваги, наприклад, в тому, що ви досконально вивчили тіла один одного і знаєте, що вам і йому подобається.

9. Ви не хрозповідаєте своїм друзям про ваш cekc.

Тепер, коли ви вступили в серйозні стосунки, ви не відчуваєте необхідності розповідати всім про те, який у вас приголомшливий сеkс. Ви поважаєте свого партнера і хочете зберегти приватні речі приватними.

10. Ви більше не займаєтеся сеkсом п’ять разів на день.

Ваші стосунки виросли. Вам не потрібно займатися сеkсом, щоб насолоджуватися його компанією Вам просто подобається бути поруч з ним, навіть якщо він повністю одягнений.

За матеріалами