13 ознак того, що ваш партнер – токсичний і краде ваше щастя
Психологія

13 ознак того, що ваш партнер – токсичний і краде ваше щастя

Такі люди занадто зациклені на собі. Навіть якщо ви проживете з такою людиною багато років, нічого не зміниться. Вона як і раніше буде думати тільки про себе.

Чим більше ми прив’язуємося до тих, до кого не варто було б, тим більше нездоровою стає атмосфера, в якій ми живемо. Токсичні особистості будуть чіплятися за вас до тих пір, поки ви будете дозволяти їм це робити.

Вони позбавлять вас щастя. Навіть якщо вам здається, що ви тримаєте ситуацію під контролем.

Якщо ви спостерігаєте ознаки, описані нижче, в своїх стосунках, то варто серйозно задуматися. Можливо, вам просто необхідно поставити крапку. Це може бути боляче, але для власного благополуччя це потрібно зробити.

Отже, 13 ознак, що партнер позбавляє вас щастя:

1. Ви не є пріоритетом для нього.

Якщо ви зараз не є пріоритетом для партнера, то ніколи ним, найімовірніше, і не станете. Якщо він, в свою чергу, є пріоритетом для вас, то важливо, щоб в цьому питанні була взаємність.

Ви заслуговуєте більшого, ніж вам пропонують.

2. Він завжди звинувачує вас у своїх помилках.

Помилки партнера – це його помилки, але ніяк не ваші. Він повинен відповідати за свої вчинки і слова. Ви не ганчірка, об яку можна витирати ноги, проте токсичні люди завжди намагаються принизити близьких людей.

3. У нього подвійні стандарти.

Токсичні особи вважають, що їм дозволено робити багато речей. Однак своїм другим половинкам вони забороняють робити те ж саме.

Припустимо, партнер планує провести час зі своїми друзями. Ви розумієте, що у вас буде вільний час, який ви теж можете провести зі знайомими. Як тільки ви заїкнеться про своє бажання, токсичний партнер тут же закотить істерику. Для нього ви його особиста власність.

4. Він не поважає встановлені вами кордони.

Така людина буде змушувати вас робити речі, які ви не хочете. Це стане причиною безлічі дискомфортних для вас ситуацій, яких не повинно бути!

5. Він змушує вас відчувати, ніби все погано.

Негативні люди завжди намагаються зіпсувати настрій. Вони ніколи не прагнуть підбадьорити тих людей, якими себе оточують. Все якраз навпаки. Вони морально знищують їх.

У вас гарний настрій? Токсичний партнер все зробить для того, щоб його зіпсувати. Навіщо? Все тому, що це приносить йому особливе задоволення.

6. Він постійно бреше.

Токсичний партнер буде брехати вам і в великих речах, і в дрібницях. Він докладе всіх зусиль для того, щоб ви думали про себе погано. Ви просто не можете довіряти такій людині, навіть якщо щиро хочете цього.

7. Він не дає вам можливості побути наодинці з собою.

Він не дозволяє вам побути наодинці з собою і своїми думками. Токсичні люди обожнюють порушувати межі, встановлені іншими людьми. Якщо ж ви зробите щось подібне (без його згоди), то його це дуже сильно розсердить.

8. Він контролює вас.

Токсичні люди обожнюють контроль. Вони контролюють не тільки своїх партнерів, але і абсолютно все, що відбувається в їхньому житті. Подібна звичка є для них свого роду суперсилою.

Вони хочуть над вами влади. І вважають, що можуть змусити вас зробити все, що їм потрібно. Якщо цього не вдається, вони просто розривають стосунки.

9. Він ніколи не слухає. Йому немає діла до ваших потреб.

Вони занадто зациклені на собі. У них немає часу для того, щоб турбуватися і думати про когось або про щось ще. Навіть якщо ви проживете з такою людиною багато років, нічого не зміниться. Він як і раніше буде думати тільки про себе.

10. Він не хоче і не дає вам рости і розвиватися.

Токсична людина не хоче, щоб ви ставали кращими. Вона хоче, щоб ви завжди були такими, як зараз. Цей парнер вибрав вас, тому що побачив, що ви слабші за нього. Якщо ви станете сильнішими, це точно його не потішить.

11. Він маніпулює вами за допомогою близькості.

Такі люди можуть цілеспрямовано позбавляти вас інтимної близькості або використовувати її, щоб здобути владу над вами. Вони прекрасно знають, що роблять.

12. Він ніколи не прагне прийти до компромісу.

Вони живуть за принципом «або буде по-моєму, або ніяк». Так, спочатку ви можете не побачити в цьому нічого поганого. Але з часом ваші погляди почнуть змінюватися. Ви зрозумієте, що така впертість просто нестерпна.

13. Він очікує від вас занадто багато.

Такі люди хочуть отримати від близьких людей все. І будуть тиснути доти, поки ви цього не зробите. У нього страшенно завищені очікування.

За матеріалами