13 неймовірних фактів про сеkс, які так і кортить перевірити
Цікаво знати

13 неймовірних фактів про сеkс, які так і кортить перевірити

Здавалося б, ми знаємо про сеkс геть усе. Але ж ні. Насправді цей приємний процес приховує низку таємниць, про які ми навіть не підозрюємо. До вашої уваги 13 неймовірних фактів про сеkс, які однозначно хочеться перевірити!

Гайда вивчати цікаві факти про сеkс, щоб потім перевіряти їх на практиці у спальні з коханою людиною!

1. Через повну сеkсуальної стриманість пеніс може зменшитися. Так, йому теж потрібні регулярні “тренування”. Тому, як би не заглушали ваше лібідо депресія або чернечий постриг, не забувайте регулярно навантажувати свої сім’явивідні системи. А для профілактики еректильної дисфункції та захворювань простати сеkсуальні активності будь-якого типу рекомендуються від 3 до 5 разів на тиждень.

2. Згідно з дослідженням Національного бюро економічних досліджень США, хороший регулярний сеkс приносить стільки ж щастя, скільки додатково зароблені протягом року 100 000 доларів. Тепер ви знаєте, як компенсувати скорочення реального доходу. Ну хоча б в емоційному плані.

3. 42% пар вважають, що у них більше шансів побачити снігову людину, ніж досягти одночасного оргаzму.

4. Стриптизерки заробляють значно більше під час овуляції. Феромони, які виділяються в цей період, стимулюють збудження у клієнтів, а за ним стимулюється й щедрість. Так що під час наступного візиту в стрип-клуб вимагайте дівчат в овуляторній фазі, якщо хочете отримати більше задоволення, або в будь-якій іншій, якщо хочете зекономити.

5. Агалматофілія – ​​сеkсуальна тяга до манекенів і статуй. Перший випадок зафіксований у 1877 році. А в останні роки багато агалматофілів навчилися жити зі своїми дивацтвами в гармонії.

6. 51% жінок, що регулярно займаються фітнесом, досягали оргаzму, коли робили вправу на прес – скручування. Цьому явищу вже придумали назву – коргаzм. У чоловіків таке теж буває, але значно рідше: тільки 1 з 10 чоловіків, які займаються у фітнес-залі, несподівано відчував оргаzм.

7. У правшів ліва тестикула найчастіше розташовується нижче, ніж права. Імовірно еволюція влаштувала так, щоб ви рідше зачіпали руками чутливі місця під час руху. Як йдуть справи в амбідекстерів, наука замовчує.

8. За пів години сеkсу середньої інтенсивності спалюються 144 калорії. Тому в справі схуднення сеkc не помічник. Якщо хочете витрачати більше енергії, спробуйте частіше міняти пози, особливо на складніші.

9. Якщо дівчина занадто часто присутня на ваших зустрічах з друзями, то ймовірність, що у вас виникнуть перебої з ерекцією, збільшується на 92%. Ще один вагомий привід відвадити її від ваших посиденьок.

10. Оргаzм настане з більшою ймовірністю і швидкістю, якщо ноги перебувають у теплі. Це стосується і чоловіків, і жінок. Додайте до стандартного набору речей для сеkсу вовняні шкарпетки для себе і для неї. З їх допомогою можна прискорити або відтягнути кульмінацію.

11. У середньому еякулят викидається на швидкості 45 км на годину. (І ніхто його за це не оштрафує.)

12. Чоловіки, які допомагають жінці по дому, на 50% частіше займаються сеkсом, ніж їхні ліниві побратими. Підтверджено 12 дослідженнями. Але не перестарайтеся, щоб раптово не довелося постійно виконувати хатні обов’язки.

13. Дрібка солі, кинута дівчині на язик перед оральnим сеkсом, допоможе їй впоратися з нудотою.

Ну що ж, гайда перевіряти деякі з цих фактів на дії?

За матеріалами