Три речі, які ви не знали про сеkс. А дарма…
Цікаво знати

Три речі, які ви не знали про сеkс. А дарма…

Я не хочу сказати, що останні 20 років ви займаєтеся сеkсом неправильно. Але є тонкощі, які неможливо зрозуміти, не знаючи особливостей фізіології протилежної статі. Ми кожен раз прикидаємо все на себе, і обпікаємося знову і знову. Що ж ми всі втрачаємо з поля зору?

Про що не знають жінки?

Чоловіча сексуальність дуже тісно пов’язана з агресією. Це так не тільки у людини, але і у багатьох видів тварин, включаючи щурів і приматів.

Грубо кажучи, при сексуальному збудженні може активізуватися та ж область мозку, що і при конфліктах з ворогами. Я приведу огидний приклад, але чоловік може мати ерегований член, принижуючи таким чином свого ворога. І отримувати якесь сексуальне задоволення. Ніяких теплих, дружніх почуттів він при цьому не відчуває. Він може відчувати найпотужніше сексуальне збудження на жінку, якій хотів би принагідно плюнути в обличчя.

Це не беруть до уваги багато жінок, сексуальність яких влаштована зовсім іншим чином. Нормальній жінці в голову не прийде сексуально використовувати неприємну їй людину. Вона навіть не розуміє, як це, навіщо? Якщо у мене з ним сеkс, значить, як мінімум, він мені приємний, а як максимум – я закохана. Я відчуваю себе з ним комфортно, розслаблено… Він – мій друг.

В результаті, приміряючи все на себе, жінка думає, що якщо у неї з цим чоловіком є ​​сеkс, то, автоматично, у нього до неї як мінімум симпатія. А як максимум закоханість. Ні, ні, і ще раз ні! Ніякої теплоти, закоханості і навіть дружніх почуттів чоловік після сеkсу може і не відчувати. Це фізіологія, дитинко.

Про що не знають чоловіки?

Думаєте, що чоловіки виявилися в більш вигідному становищі, так як можуть спати з жінками без любові і симпатії? А вони потім плачуть, сльози ллють, кинуті? Три рази ха, хлопчики.

За багато тисяч років існування людського виду з’явилася чітка стратегія, що дозволяє жінкам відсівати таких мачо ще на підльоті. І ця стратегія часто ставить вас в глухий кут на першому побаченні. Або ще до нього.

Чоловічий мозок краще і могутніше всього реагує на зоровий стимул. В принципі, йому більше нічого і не треба. Подивився фото, переконався, що в житті щось подібне, а не на 20 років і 25 кілограмів старше, і вперед.

З жінками зовсім інша історія. Природа навчила їх реагувати не тільки на зорові стимули. Доведено, що при оцінці чоловіка як сеkс-об’єкта, активізуються ті ділянки мозку, які відповідальні за… пам’ять.

Жінка зіставляє поведінку чоловіка зі своїм досвідом, з тим, що вона колись читала і чула. Це можуть бути попередні стосунки, або книги і серіали… Жінка проводить перевірку, чи схожа поведінка чоловіка на поведінку, наприклад, закоханого Дона Педро. Чи схожі його слова на серіальні? І так далі…

Ніколи не запитуйте жінку ще до побачення: а у нас точно буде сеkс? Інакше для більшості нормальних дам ви ніякий не Дон Педро. Розкажіть краще про незвичайні очі… Або краще не треба, придумайте щось небанальне. А то раптом так говорив колишній-обманщик. Так точно! Краще – небанальний комплімент.

Про що забувають і ті, і інші?

Тут ще ось яка штука. У чоловіків і жінок дуже різна сексуальна фізіологія.

Причому, різниця дуже виразна не на користь чоловіків. Крім того, що ці засранці швидше збуджуються і швидше кінчають, у них ще й дуже довгий цей, як його… рефракторний період. Ну, це той самий момент, коли він кінчив і захропів. Або відсторонено курить і тупить в стелю. Різкий спад збудження, коли всякі наміри партнерки – огидні.

У жінок же, не у всіх, але у багатьох, є множинний оргазм, і часу на перезарядку їй часто потрібно набагато менше. Можливо, лише кілька секунд або хвилина. Причому, наступна хвиля оргазму може бути ще яскравіше за попередню.

Часто вона взагалі не розуміє, що це взагалі за рефракторний період, а думає, що чоловік просто егоїстична лінива свиня. А чи тому я дала? – як би питає вона.

Так що чоловікові, щоб здобути славу хорошого коханця, варто звернути на цей період особливу увагу. Наприклад, він може в цей час гладити партнерку, або мило з нею базікати – тоді вона буде думати, що все в порядку. Жінкам же доведеться з розумінням ставитися до того, що цим товаришам потрібен час, щоб перезарядитися.

Виявляється, не так просто зрозуміти один одного… Правда ж?