Інтимніше за сеks: ТОП-5 дуже важливих речей у стосунках
Життєві поради

Інтимніше за сеks: ТОП-5 дуже важливих речей у стосунках

Звичайно, сеks – це корисно, і приємно. Проте стосунки не сходяться тільки на цьому.

Сьогодні ми розповімо, що куди інтимніше і цінніше звичайної фізичної близькості.

1. Обійми

Звичайно, під час сеkcу ви теж обіймаєтеся. Але це їхня інша форма. Вона так і каже: “Ти мені дорога, ти моя, все буде добре”. Адже не даремно обійми так романтизують у літературі – вони справді здатні заспокоїти та подарувати віру у гарну кінцівку.

Обійми як жест символічний: коли ми схрещуємо руки на грудях, ми відгороджуємося від співрозмовника, коли відкриваємо обійми – ми готові прийняти його. Обійми важливі як для жінок, так і для чоловіків і несуть у собі не тільки довірчий посил, а й відчуття безпеки.

2. Волосся

Дівчата часто з трепетом ставляться до своєї шевелюри. Якщо ж вони дозволили чоловікові, запустити туди руки, погладити його або поцілувати себе в голову, то, повірте, це частіше інтимніше за сеkc. Це цілий жест довіри.

3. Голова на грудях чоловіка

Інстинктивно жінка тягнеться до сильнішого чоловіка. Поклавши голову на його груди, жінка відчуває безпеку та умиротворення, чоловік – ніжність та гордість.

Таким чином пара забезпечує собі комфорт.

4. Поцілунки (і не тільки в губи)

Цілуйте кохану людину не тільки в губи. Для цього є ще багато місць: в лоб, скроню, шию, загалом є величезне поле для прояву вашої ніжності.

За матеріалами