6 речей у стосунках, які не терпить мудра жінка
Мотивація

6 речей у стосунках, які не терпить мудра жінка

Приймати близького таким, яким він є, – безумовно, вміння мудрої жінки. Але у всього є межа!

Вважається, що мудра жінка вміє багато чого зрозуміти, пробачити і навіть закрити на щось очі. Безумовно, це дуже шляхетно дозволити людині залишатися собою.

Але є речі, які жінка, яка вважає себе досить розумною і зрілою, не допустить в своєму житті. Тому що така жінка поважає насамперед себе і свій особистий простір.

1. Приниження

Є така категорія чоловіків, які люблять самостверджуватися за рахунок жінок, які перебувають з ними у стосунках. Ці чоловіки можуть з легкістю образити не тільки словом, а й дією.

Мудра жінка припиняє будь-які спроби самоствердитися за свій рахунок – вона не потерпить ні образ, ні принижень.

Чинять мудрі жінки, зазвичай, так: попереджають один раз, і, якщо кавалер їх не почув або не захотів почути, прощаються з ним.

2. Легковажність

Що таке легковажність дорослої людини? Це коли вона не здатна зрозуміти, до яких наслідків призводять ті чи інші її вчинки, коли вона не тримає слово і на неї ні в чому не можна покластися.

Мудра жінка розуміє, що такий чоловік страждає інфантилізмом і довіряти йому сенсу немає, адже він сам не відповідає за свої вчинки.

Мати стосунки з подібним суб’єктом можна, і багато жінок роками терплять таких легковажних чоловіків, намагаючись виховати з них нормальних дорослих людей. Мудра жінка розуміє, що вихованням чоловіка не повинна займатися його дружина.

3. Тиранія

Природа створила чоловіків і жінок різними.Чоловік – мисливець, його мета – привласнити жінку. Але привласнити – не означає поневолити.

На жаль, не всі чоловіки це розуміють, тому дозволяють собі не просто принижувати і ображати своїх жінок, вони буквально тиранять, обмежують їх свободу. Вони, наприклад, забороняють спілкуватися з друзями та родичами. І все це ховається під маскою любові і ревнощів.

Але, на жаль, така поведінка чоловіка не має нічого спільного з любов’ю. Мудра жінка вчасно розуміє, що людина поводиться неадекватно і намагається обмежити її особистий простір, постійно втручаючись в нього, тому швидко ставить крапку в таких стосунках, поки не стало пізно.

4. Залежність

Розумна жінка знає, що боротися з чоловіком, у якого є якась залежність, марно. Скільки б обіцянок не давала людина, одержима пияцтвом, ігроманією або наркотиками, їй не можна вірити.

І він повинен лікуватися, причому сам, а не тому, що жінка на цьому наполягає, тягає його по лікарях , ночей не спить, обслуговує його, працює, щоб йому було на що пити, вживати наркотики або грати.

Мудрість полягає в тому, щоб усвідомити, що життя з такою людиною – це пекло, з якого потрібно бігти, поки не пізно.

5. Дармоїдство

Сучасні жінки добре заробляють, можуть забезпечити себе, своїх дітей і навіть чоловіка, який сидить у неї на шиї і безуспішно шукає себе.

Безумовно, це особистий вибір жінки, адже сьогодні багато пар помінялися ролями: вона працює, він займається дітьми і будинком. Але якщо жінка вважає, що в її родині так бути не повинно, вона не стане терпіти в своєму будинку ледаря.

6. Зрада

Звичайно, це поняття індивідуальне: для одних жінок зрада – це зрада, для інших – ні. Вони допускають наявність у свого чоловіка коханки і не страждають від цього.

У кожної мудрої жінки є свої принципи, які вона не порушує. І якщо жінка стикається зі зрадою з боку свого чоловіка, в чому б вона не знайшла вираження, вона з ним в більшості випадків прощається.

За матеріалами