12 токсичних речей, на які дівчата у стосунках дивляться крізь пальці (і даремно)
Життєві поради

12 токсичних речей, на які дівчата у стосунках дивляться крізь пальці (і даремно)

Не варто погоджуватися на токсичні стосунки тільки для того, щоб не перебувати на самоті. Всі ми заслуговуємо справжнього кохання. Заслуговуємо бути з тим, хто не стане брехати або намагатися вас контролювати. Позбавтеся від цього негативу в своєму житті. Поки це ще можливо…

Якщо ви помічаєте будь-які з перерахованих нижче речей, будь ласка, вкажіть людині на двері. Не потрібно вважати щось нормальним тільки тому, що це відбувається регулярно. Хороший хлопець не буде робити нічого з перерахованого нижче.

1. Він називає вас божевільною.

Ви не божевільні, він просто намагається зробити ситуацію більш сприятливою для себе.

2. Він відкрито фліртує з іншими дівчатами.

Якщо він відверто фліртує з іншими жінками, то точно заслуговує доброго стусана і направлення на вихід. Ви так не чинили з ним, чому тоді він дозволяє собі це?

3. З ним ви часто плачете.

Звичайно, періодично плакати – це нормально, але не кожен же вечір.

4. Він зловживає алкоголем.

Це може бути серйозним тривожним дзвінком у багатьох аспектах. Якщо він недостатньо зрілий, щоб приборкати свою тягу до алкоголю, значить, пора його відпустити.

5. Він дуже ревнивий.

Звичайно, невеликі ревнощі – це нормально, але якщо він впадає в лють, значить, у ваших стосунків серйозні проблеми.

6. Він намагається контролювати те, як ви одягаєтеся.

Якщо він вказує вам, що ви можете надіти, а що – ні, то це вже ознака токсичності. Ви – людина, у якої є право носити все, що вам заманеться. Не дозволяйте йому позбавляти вас свободи, навіть якщо це все лише міні-спідниця.

7. Він ігнорує вас, але злиться, коли ви не відповідаєте на його дзвінки.

Якщо він постійно ігнорує ваші дзвінки, але злиться кожен раз, коли ви не відповідаєте йому, значить, вам вже давно слід було послати його подалі.

8. Він зривається на вас, коли засмучений.

Якщо йому щось не подобається, він звинувачує в цьому вас. І не має значення, що це, тому що саме ви станете мішенню для його гніву.

9. Він примушує вас до близькості, коли ви не в настрої.

Це неприпустимо. Будучи вашим хлопцем, він повинен поважати ваші кордони і знати, що у нього немає права безперешкодного доступу до вашого тіла тільки тому, що він ваш хлопець.

10. Він вам бреше.

Ви заслуговуєте на того, хто завжди буде з вами чесним. Якщо він вам бреше, значить, не поважає.

11. Він вам не довіряє.

Ви ніколи не давали йому причин не довіряти вам, але він все одно не довіряє.

12. Він ненавидить ваших друзів і сім’ю.

Якщо він ненавидить ваших друзів і родичів, цілком ймовірно, що він спробує тримати вас від них подалі, що вже неправильно. У вас повинна бути можливість бачитися з друзями та сім’єю тоді, коли вам це потрібно.

За матеріалами