ТОП-5 найрозумніших знаків Зодіаку
Цікаво знати

ТОП-5 найрозумніших знаків Зодіаку

Кожен знак Зодіаку має свої сильні сторони, але, коли ми говоримо про інтелект, деякі представники Зодіаку виділяються серед інших.

5. Овен

Овни займають п’яту позицію у рейтингу найрозумніших знаків Зодіаку заслужено. Вони відрізняються досить високим рівнем інтелекту, що дозволяє їм добре розумітися на гуманітарних дисциплінах. Люди, народжені під цим знаком Зодіаку, усидливі і терплячі, що дозволяє їм досягти, хоч і не видатних, але дуже високих результатів. Особливо у письменницькій та педагогічній діяльності.

Відомі люди: Вільгельм Рентген, Йоганн Себастьян Бах, Леонардо да Вінчі

4. Рак

Люди, народжені під заступництвом цього сузір’я, мають високий рівень логіки. Вони добре прораховують наперед кілька ходів, їм вдається помічати всі дрібні деталі. Саме це робить Рака дуже ерудованими. Вони помічають те, на що не звернуть увагу інші, і від цього знають багато важливих та цікавих деталей. Вони можуть і люблять підтримувати інтелектуальні бесіди, майстерно аргументують та доводять свою позицію, аналізують та вивчають щось.

Відомі люди: Нікола Тесла, Еріх-Марія Ремарк, Ернест Хемінгуей

3. Стрілець

Саме Стрільці заслужено входять до трійки найрозумніших знаків Зодіаку. Їхній інтелект можна порівняти з точною машиною. Вони здатні обробляти величезну кількість нової інформації за дуже короткий час. Їм підвладні числа, їх не вводить в паніку обчислення логарифму та інтеграла, розв’язання диференціального рівняння. Математика, фізика та інформатика даються Стрільцям надзвичайно легко. Технічний склад розуму робить цей знак Зодіаку справжніми інтелектуалами в очах інших людей.

Відомі люди: Олександр Ейфель, Бенедикт Спіноза, Людвіг ван Бетховен

2. Близнюки

Близнюки посідають друге місце у рейтингу найрозумніших знаків Зодіаку. Люди народжені під цим знаком мають високий IQ. Навчання дається їм на рідкість легко. Вони швидше за багатьох освоюють нові навички.

Близнюки люблять розвиватися, і це стає невід’ємною частиною їхнього життя. А всім відомо, що саморозвиток здатний зробити людину по-справжньому інтелектуально розвиненою.

Відомі люди: Адам Сміт, Олександр Пушкін, Жан-Ів Кусто

1. Водолій

Водолій по праву посів перше місце. Люди, народжені під заступництвом цього сузір’я з дитинства дуже розумні і кмітливі, вони швидко розвиваються і вражають цим батьків.

А з віком усі їхні здібності лише прибільшуються. Їх допитливий розум здатний на відкриття та винаходи. Водолії часто стають науковцями, докторами наук та дуже шанованими людьми у своїй сфері.

Відомі люди: Вольфганг Амадей Моцарт, Галілео Галілей, Дмитро Менделєєв

За матеріалами