“Ну ти і зануда!” ТОП-5 найбільш нудних знаків Зодіаку
Цікаво знати

“Ну ти і зануда!” ТОП-5 найбільш нудних знаків Зодіаку

Всім часом зустрічалися такі люди, які змушують мало не вити і ридати від нудьги. Вони не знають анекдотів, не вміють підтримати цікаву бесіду і створюється таке враження, що сам соціум їх лякає. Ми розповімо, хто з знаків Зодіаку входить в 5-ку найбільших нудних людей.

На 5-му місці – Риби.

В цілому, Риби не дуже нудні. Але рівно до того моменту, поки їх не зачепили за живе. Після цього запасіться терпінням, тому що Риби будуть кілька годин скаржитися на своє життя і свої проблеми. Співчувати і давати поради марно, просто вислухайте їх і, можливо, до кінця зустрічі все нормалізується.

На 4-му місці – Телець.

Він настільки сильно прагне бути досконалим, що часом втрачає вміння веселитися. І навіть в найбільш веселій компанії Телець про себе буде весь час думати тільки про те, як говорити, сидіти, стояти і т.д. Їм відчайдушно не вистачає невимушеності, Тельцям варто розслабитися і отримувати задоволення.

Третє місце рейтингу дісталося Леву.

Справа в тому, що Лева в основному може цікавити тільки він сам. І ясно, що співрозмовнику, рано чи пізно, набридне слухати про те, скільки бідного Лева кривдили, скільки у нього проблем, який він прекрасний і заслуговує більшого і т.д. Саме тому, їх не завжди раді бачити в своєму колі спілкування.

Друге місце у Козерога.

Це такі песимісти, яких ще потрібно пошукати. Навіть сонячний день їх не здатний розвеселити, адже сонечко світить дуже яскраво, а на вулиці через це – занадто жарко. Козеріг з великим задоволенням проведе вечір на самоті за читанням книги, ніж на вечірці з друзями.

І перше місце дісталося Діві.

Вона часом страждає від свого аналітичного розуму. Розслабитися у неї просто не виходить. Скрізь і у всьому вона буде шукати недоліки, і намагатися їх виправити. Хоча вони самі прекрасно це усвідомлюють, але Діви не вміють відключати мозок і відриватися. Тому вони і отримують перше місце нашого рейтингу.

Дозвольте собі хоч іноді робити дурниці, хоч іноді не слідувати прийнятим правилам, хоч іноді не будьте слухняними. І тоді все буде легше, простіше і, безсумнівно, набагато веселіше.

За матеріалами