Найгірші чоловіки: ТОП-5 знаків Зодіаку, за яких краще не виходити заміж
Цікаво знати

Найгірші чоловіки: ТОП-5 знаків Зодіаку, за яких краще не виходити заміж

Подружні стосунки вимагають взаєморозуміння, любові та терпіння. Деякі люди не уживаються один з одним під одним дахом. Все залежить від характеру партнерів, їх готовності до сімейного життя. Також важливу роль відіграє і їх сумісність, згідно знакам Зодіаку. Хтось готовий любити іншу людину, а хтось – тільки себе.

Стрілець

Волелюбний чоловік-Стрілець обожнює веселі пригоди і власну незалежність, яку навряд чи погодиться проміняти на стабільність і домашні посиденьки. Сімейний спосіб життя лякає представників даного знаку Зодіаку. Крім того, Стрільці відомі своєю підвищеною тривожністю, вони часто панікують і не люблять приймати рішення за інших. Тривалі сімейні стосунки – явно не для таких чоловіків.

Водолій

Цей знак Зодіаку дуже цінує свою самотність, так як вона дає величезний простір для всіляких витівок. Чоловікам-Водоліям дуже складно розлучитися зі своїм способом життя – щоб вийти за них заміж, доведеться мало не волоком тягти представника цього знака в РАЦС. Однак навіть якщо вам вдасться одружити його на собі, він весь час буде намагатися «втекти» – буде допізна затримуватися на роботі або частіше звичайного зустрічатися з друзями. Водолії погано пристосовані для сімейного життя – вони ліниві й не особливо шанують прибирання і готування їжі.

Лев

Лев найбільш егоїстичний з усіх знаків Зодіаку. Він одержимий собою і не думає про оточуючих. Чоловіки-Леви вважають, що їх супутниця повинна віддавати всю любов виключно їм, обділяти навіть саму себе. Представникам цього знака Зодіаку подобається жертовність – коли кохана готова на все піти заради задоволення його бажань. Крім того, Левам життєво необхідно знати, що їх обраниця найкраща з найкращих – найкрасивіша, найрозумніша, найкраща господиня і мама. Такій досконалості часто буває складно відповідати. Незважаючи на таку вимогливість, у представників вогняної стихії є одна безперечна чеснота – вони дуже вірні.

Телець

Холоднокровний і розважливий. У ліжку він вважає за краще пасивність, так що задовольняти його будете ви, а не навпаки. Якщо ваша перша ніч не справитьна нього враження – швидше за все він вам більше не подзвонить. Прискіпливість Тельців добре окупається – якщо вам все ж вдасться стати дружиною такого чоловіка – вам гарантується довгий, міцний і затишний шлюб.

Близнюки

Як правило, такі чоловіки відрізняються привабливою зовнішністю, причому вони самі прекрасно знають, яке враження справляють на прекрасних дам. Дуже легковажні, можуть часто зраджувати. Цінителі жіночої краси, обожнюють флірт і вечірки. Затягнути додому загулявшого чоловіка-Близнюка буде важко. Дуже люблять сеkс, проте дбають виключно про себе, не приділяючи належної уваги партнерці. Подумайте двічі, перш ніж йти під вінець з Близнюками.

За матеріалами