7 чоловічих імен з найсильнішим характером. Ось за кого варто виходити заміж!
Психологія

7 чоловічих імен з найсильнішим характером. Ось за кого варто виходити заміж!

Є 8 варіантів імені, які наділяють чоловіка сильним характером. Вважається, що саме із носіями цих імен найкраще будувати сім’ю. Адже вони будуть вірними, підтримуватимуть в горі й радості, допомагатимуть і братимуть вирішення проблем на себе. З таким чоловіком – точно як за кам’яною стіною. І знаєте, я вірю в те, що тут написано. Адже мій щасливий шлюб із Володимиром тому підтвердження!

Також цим переліком можна користуватися при виборі імені для дитини. Адже ім’я також впливає і на долю свого власника.

Віктор

Буквально означає «переможець». Володарі цього імені дійсно прагнуть до лідерства протягом всього свого життя. Все починається з маленьких перемог і триває великим успіхом.

Віктор прагне стати кращим у своїй справі, будь це спорт, мистецтво чи професія інженера. Він вибирає і вміє добитися уваги найкрасивіших жінок, турботливий, однак може бути впертим. Ця впертість допомагає йому досягти прихильності жінки, яка йому сподобалась. І повірте – жодна жінка не встоїть перед його залицяннями. І для неї це тільки на руку. Адже якщо Віктор вибрав вас у свої дружини – щасливе та заможне життя вам забезпечене.

По-справжньому сильне і досить рідкісне в наші дні ім’я.

Данило

Перекладається з староєврейського, як «Бог є суддя». Це порядний, розсудливий чоловік. Одним своїм виглядом він вселяє впевненість. Хлопчик з таким ім’ям росте добрим, розумним і не злопам’ятним.

Данило – відмінний сім’янин, який дбає про близьких людей. У душі він романтик, тому його майбутній дружині забезпечені довгі прогулянки під зорями, приємні сюрпризи та милі подарунки.

Він має аналітичні здібності і користується повагою в суспільстві. Ще одна позитивна риса володарів імені – висока моральність. Простіше кажучи, в ньому укладений істинно лицарський характер.

Олексій

Значення – «захисник». Воля, вроджене честолюбство і інтуїція – цими рисами нагороджені володарі імені. Його не залучають несподівані повороти і неприборкані пристрасті. Це людина, яка прагне до життя в «тихій гавані».

Олексій стане люблячим чоловіком і дбайливим сім’янином, за ним, дійсно, як за кам’яною стіною. І за честь дами серця постоїть і зірку з неба дістане, якщо потрібно буде. Він чутливий, любить мріяти і фантазувати. Однак йти в світ ілюзій носій імені не прагне і є людиною справи. Справжній чоловік!

Сергій

У перекладі з латинської «знатний». Променистий, товариський й чарівний чоловік росте з хлопчика з цим ім’ям. У нього завжди багато ідей, які він здатний реалізувати самостійно. Це сумлінна людина, яка постає перед світом таким, який є.

Сергій є пристрасною натурою, тому часом може поводитися непередбачувано. У ньому дивним чином поєднується м’якість і стійкість, вміння не втрачати володіння собою в складних ситуаціях. Відмінне ім’я для лідера. До того ж із Сергіїв виходять чудові батьки. Діти в них просто душі не чують!

Володимир

Буквально: «той, що володіє світом». Хлопчик з цим ім’ям зростає охайним, здатним до розуміння точних, суспільних наук і мов. У нього допитливий розум і любов до ризику, які він використовує на благо собі.

Володимир любить бути в центрі уваги, йому легко даються керівні ролі. Завдяки своїй харизмі, людина з цим ім’ям легко знаходить послідовників. Оточуючі не можуть встояти перед його шармом і чарівністю. Сильне ім’я з глибоким історичним корінням.

З Володимирів виходять хороші сім’янини, які будуть вірні своїм дружинам, завжди допомагатимуть із домашніми клопотами і ніколи не ставитимуть свої потреби вище потреб сім’ї.

Олександр

Значення – «захисник людей». Ім’я нагородили цю людину доброю душею, харизмою і умінням відчувати себе невимушено в будь-яких умовах. Це товариські, відкриті чоловіки, які вміють домагатися своїх цілей. Вони проникливі, допитливі, мають стратегічне мислення.

Олександр може видатися надто самовпевненим і пихатим. Але лише тому, що багато речей йому даються простіше, ніж іншим. В юності він активно шукає своє призначення, мета в житті і невпинно їй слід.

З Олександрів виходять добрі чоловіки та чуйні тати. Вони завжди підтримають та дадуть служну пораду своїм малюкам.

Одне з найбільш відомих імен з «сильною» енергетикою.

Марк

Походження імені за різними версіями пов’язують з богом Марсом, латинським словом «молоток» і французькими маркізами. З дитинства він любить привертати до себе увагу, але не виглядає егоїстом. Тому що осягає принципи ввічливості і володіє заразливою усмішкою. Хлопчик болісно сприймає чужі успіхи, але саме вони мотивують його на розвиток.

Марк завжди в першу чергу дбає про сім’ю. Він візьме на себе роль годувальника сім’ї. Жінка, яка поруч з ним, ніколи ні в чому не матиме потреби. Марк для коханої нічого не жаліє і хоче отримувати у відповідь лише любов та підтримку.

Марк має здатність до іноземних мов, багато читає. У побуті невибагливий, але йому важливо відчувати себе господарем в будинку. Він не любить розкривати свої почуття перед чужими людьми, вважає за краще вести себе стримано і діловито. Одне з рідкісних імен, яке нагородить хлопчика стійким характером.

Звісно, не тільки ім’я прикрашає людину, пам’ятаєте? Любіть своїх чоловіків, незалежно від імені. Коханням і гарним ставленням ви із будь-якого чоловіка зможете зробити ідеального!

Матеріал підготовлено спеціально для coffeewithmilk.com.ua