Залізні леді: знаки Зодіаку з найсильнішим характером
Цікаво знати

Залізні леді: знаки Зодіаку з найсильнішим характером

Це список по-справжньому сильних і успішних жінок, які є прикладом для наслідування. Такі точно знають, чого хочуть… Вони впевнені в собі, вміють керувати емоціями і знають, як домогтися успіху в усьому.

«Залізною леді» називають рішучу, непохитну і вольову жінку! Прізвисько «залізна леді» також використовується і для характеристики жінок, що займають високі пости в бізнесі або в політиці, а також про жінок з непохитним характером і жорстким, безкомпромісним стилем керівництва.

Отже, топ-3 знаки Зодіаку з твердим характером:

Овни

Спочатку може здатися, що дівчата-Овни м’які і ніжні, тендітні і слабкі… Ха! Це як раз той випадок, коли перше враження оманливе! Саме представниці знака Овен є сильними натурами з чоловічим складом розуму.

У них є чудові лідерські якості, явно виражене прагнення повелівати, залізна воля. Витримка, здатність діяти в критичній ситуації викликає повагу в будь-якому колективі. Часто представниці знака Зодіаку зосереджені на собі, але це не має практично нічого спільного з егоїзмом.

Під маскою різкої поведінки «залізної леді» часто ховається вельми романтична, сентиментальна натура. Коли жінці цього знаку Зодіаку погано, вона зазвичай прагне сховати свої емоції. Показувати власні слабкості для неї є неприйнятним. До слова, вони незбагненно працездатні, це найбільш працьовитий знак Зодіаку, якщо знайде відповідний спосіб самовираження.

Телець

Основними рисами Тельців є консерватизм, практичність, здоровий глузд, прагнення до фінансової стабільності, комфорту, розкоші. Телець ніколи не ризикне своїм добробутом заради ідеї, мрії, примарної мети – це один з найбільш стабільних і розважливих знаків зодіакального сузір’я.

Тельцям не подобається, коли їм заперечують, коли чинять на них тиск. Якщо порушувати особистий простір і безпідставно причепитися до Тельця не раз і не два, то така жінка перетвориться в мстиве і просто нестерпне створіння. Тельці в гніві страшні і небезпечні, ніякі перешкоди їм не стануть на заваді.

Дівчата-Тельці по праву називаються «залізними» леді, так як мають залізну волю, вони непохитні у своїх ідеях, цінностях і думці. Тельці з гідністю надають право чоловікові бути першим у всьому і не намагається вирватися вперед сама, щоб затьмарити його.

Козеріг

Сильна, незалежна, практична і раціональна особистість. Дівчата-Козероги не люблять здаватися слабкими. Від слабкості вони іржавіють. Представниця цього знака зазвичай цілеспрямована і дуже стримана натура, яка може пережити будь-які труднощі і встояти перед будь-якими перешкодами. Вона працьовита й витривала.

Козерошка володіє величезною внутрішньою силою і пристрастю, вона дуже прониклива і витривала. Ця впевнена в собі особа має стійкість духу, природну харизму і велику цілеспрямованість. Така не стане підлаштовуватися під інших, тому їй потрібен чоловік, який буде поважати її свободу і думку.

Жінка-Козеріг сама планує своє життя і не боїться труднощів. Її тягне успіх. До нього вона йде, роблячи свою кар’єру. Такі жінки ніколи не здаються. Їх неможливо зламати, Козероги йдуть вперед і пам’ятають усі свої досягнення. Їх амбіції обгрунтовані, вони знають, що їм це під силу.

За матеріалами