Три найбільш привабливих знаки Зодіаку
Цікаво знати

Три найбільш привабливих знаки Зодіаку

Їх велич і краса просто не піддаються визначенню. Чому саме вони? Чому до них тягне, як магнітом? Скільки б ми не намагалися відповісти на ці питання — ясніше не стає. Тим не менше, існують люди, про яких кажуть, що вони народилися під щасливою зіркою. Принаймні, представникам трьох знаків Зодіаку в цьому плані пощастило, як нікому!

Краса, як відомо, в очах того, хто дивиться. Інколи дивишся: начебто звичайна людина, ну симпатична, ну кумедна, а від неї — очей не відвести. Річ у тому, що краса — це далеко не зовнішні дані. Це світло, що йде зсередини. Саме ця внутрішня краса так вабить, так притягує. При цьому — усіх без винятку!

Терези

Представники цього знаку Зодіаку по праву вважаються найкрасивішими. Їх видно здалеку: ідеальні контури обличчя, чуттєві губи, великі і глибокі очі. Навіть родимі плямочки і щербинки на зубах у народжених під цим знаком викликають розчулення і захоплення.

Крім того, вони володіють вродженою елегантністю. Навіть звичайна футболка з секонд-хенду виглядає на них, як накидка королеви! А як вони рухаються, розмовляють, зітхають — воістину цей знак є справжнім «знаком Краси».

Скорпіон

Народжених під знаком Скорпіона легко впізнати за дуже чіткими рисами обличчя і красивими очима. Коли вони дивляться на вас — відчуття, ніби перебуваєте під гіпнозом. Крім проникливого погляду, вони також є досить часто щасливими володарями губ ідеальної форми і дуже густого волосся.

Як правило, їм не доводиться сидіти на дієтах: представники цього знаку — стрункі від природи.

Скорпіон просто сяє зсередини. Такий незвичайний колір обличчя не зробити ні одним тональним кремом! До речі, кремами вони нехтують: їх шкіра — чудова і без додаткового догляду. Що примітно — до глибокої сивини.

Козеріг

Представники цього знака Зодіаку можуть і не відрізнятися досконалою фігурою, але просто зводять людей з розуму. Хоча зовнішність у Козерога, як правило, досить середньостатистична, вони виділяються розумними очима, в основному — блакитними або з сіро-коричневим відтінком. Ну і головний козир — це посмішка! Так привабливо, як вони, не вміє усміхатися ні один зі знаків Зодіаку!

Козероги не ганяються за модою, але вміють і люблять одягатися. При цьому воліють дорогий і респектабельний одяг. Адже для Козерога головне — це надійність.

Джерело: ukr.media