Овен із гранатою: як знаки Зодіаку водять машину
Гумор та позитив

Овен із гранатою: як знаки Зодіаку водять машину

Астролог Віра Хубелашвілі сьогодні розповіла нам, як знаки Зодіаку поводяться за кермом. Завжди цікаво подивитися на себе з боку пішохода, чи не так?

Овен

Овни – це імпульсивні натури, не дивно, що саме їм варто потурбуватися про обережність за кермом. Адже автомобіль для представника першого знака Зодіаку – це спосіб випустити емоції назовні, відчути волю, енергію. Звичайно, далеко не кожен Овен – лихач, але для більшості з них машина – це частина життя, яке дарує певні емоції.

Представники даного знака Зодіаку турбуються про оздоблення салону, чудову акустику, добре підібрану музику. Щоб забезпечити собі відмінну якість їзди, Овни вважають за краще купувати стильні автомобілі від популярних та надійних світових марок. Один із улюблених Овнами варіантів – це спортивний автомобіль.

Телець

Тельці – це люди педантичні, що люблять особистий транспорт, доглядають його, знають всі правила дорожнього руху. І цю ідеальну картинку псує лише одна єдина якість представників другого знаку Зодіаку — впертість. Трапляється, що Тельці постають не самими законослухняними водіями лише тому, що їх щось дратує. У таких випадках Тельці здатні знехтувати знаком або не пропустити пішохода на переході. Але це не властиво всім представникам цього знаку Зодіаку.

Куди більш загальною якістю є схильність до того, щоб вважати автомобіль не розкішшю, а засобом пересування. Тельцям не потрібні гучні назви марки та стильні спортивні машини. Навпаки, Телець – любитель простоти, якості та надійності. Він буде доглядати за особистим транспортом: мити, полірувати, проводити техогляди і так далі. В цілому це сумлінний водій, який використовує машину для сімейних та господарських потреб, тому часто віддає перевагу містким моделям з кузовом.

Близнюки

Близнюки – це люди стрімкі, бо їхня стихія – Повітря. А повітря це вітер, ураган, міць, швидкість. Немає нічого дивного в тому, що серед представників третього знаку Зодіаку так багато людей віддають перевагу швидкій їзді. Проте вони не є лідерами статистики аварій, адже швидкість для Близнюків — стан природний, у якому вони чудово орієнтуються.

Тим не менш, зустрічається чимало представників даного знака Зодіаку, які легко переступають через цю свою рису і водять автомобіль акуратно і дбайливо, компенсуючи недолік музики відмінною акустикою і гучною музикою. Це ті люди, у яких «качають баси» і реве на всю вулицю якась динамічна мелодія. Вони віддають перевагу відкритим вікнам, щоб шум і вітер давали відчуття свободи, польоту, швидкості.

Рак

Раки – це акуратні водії, які ставляться дуже завбачливо до їзди на дорозі. Вони обережні та неквапливі. Через емоційність представники четвертого знака Зодіаку — це досить конфліктні водії. Будь-яка дорожня пригода здатна їх роздратувати і призвести до конфліктної ситуації. Неважливо, винен інший водій або ж пішохід — усім може дістатись від Рака, що розлютився. Їзда для нього — стан не спокійний, що вимагає напруги та осмислення ситуації.

Щоправда, зустрічаються Раки досвідчені, які вміють розслаблятися навіть за кермом. У будь-якому разі Рак — це не просто буркотливий хам за кермом, а людина, яка гостро переживає за те, щоб з усіма на дорозі все було благополучно.

Що стосується вибору автомобіля, то тут особливих переваг у раку немає. Головне – щоб їздив надійно. За машиною представники даного знаку Зодіаку доглядають ретельно, ховають її від чужих очей у гараж і рідко замислюються про те, щоб придбати щось нове, стильне, дорожче.

Лев

Лев — чи не найобережніший водій. Він ідеаліст багато в чому, а тому і автомобіль у такої людини повинен бути під стать – ідеальний: без порошинки, без подряпини. У вихідний день з ранку Леву не ліньки піднятися, щоб піти помити машину.

На дорозі він пильно стежить, щоб усі трималися на безпечній відстані. Правила дорожнього руху представники цього знака Зодіаку знають бездоганно, щоб завжди мати на дорозі перевагу у спірних ситуаціях. Більшість Левів віддадуть перевагу розкішній машині, з гучною назвою, золотим оздобленням, вишуканим силуетом і так далі. Але далеко не кожен може собі дозволити таке придбання. Ті Леви, яким по кишені лише машини з рук, не сумують і дбайливо ставляться до того, що є. Навіть якщо у них стара «Копійка», то вона блищить і виблискує, як якийсь дорогий виставковий екземпляр.

Діва

Діви — це люди, які дуже серйозно підходять до водіння. Вони назубок вивчають правила і всерйоз вважають, що взяли на себе особливу відповідальність, ставши водієм. Вони завжди пристебнуті, тверезі, мають аптечку, запасне колесо та потрібні папери. Досить складно знайти Діву-водія, чия машина не мала б сигналізації та відеореєстратора. Все, що потрібно для якісної та безпечної їзди, є у Діви.

Діва зупиниться на світлофорі, навіть якщо нікого на дорозі нема. У своєму районі представники даного знаку Зодіаку знають усі вулички, якими можна найкоротшим способом зрізати через двір для більш короткої дороги.

Деякі Діви, здобувши права, стають нестерпними, адже весь час починають говорити про автомобілі та дивитися на інших співрозмовників як на людей іншого сорту. Втім, це властиво далеко не всім Дівам, але такі спостереження теж є.

Терези

Терези — люди врівноважені, але мрійливі. Саме тому їм досить складно довго концентруватись на чомусь одному. Водії цього знака часто потрапляють у неприємності на дорозі у тих випадках, коли, здавалося б, зробити так взагалі неможливо. Втім, це стосується далеко не всіх Терезів.

Слід сказати про уподобання даного знака Зодіаку в автомобілях. Вони люблять елітні, яскраві машини, які виділяються на дорозі стилем. Комфорт – це також важлива умова. Автомобіль без кондиціонера – небажаний варіант для цього представника стихії Повітря. Крім того, Терези цінують колекційні та ексклюзивні машини, а ось громадського транспорту воліють уникати.

Варти відзначити, що Терези дуже добре знають правила дорожнього руху, а тому в бадьорому та зосередженому стані є надійними водіями. Головна порада їм – не витати у хмарах за кермом.

Скорпіон

Скорпіони – поціновувачі дорогих машин. Їздити на ветерані вітчизняного автопрому це жахливо для представників даного знаку Зодіаку. У статистиці аварійності вони є далеко на останніх місцях. Усі правила Скорпіони знають напам’ять. Щодо використання автомобіля, то для них це не засіб пересування, не те, що в господарстві знадобиться, а статусність. Звичайно, комусь із представників даного знака Зодіаку машина дійсно потрібна, але часто багато хто з них купує транспорт тільки тому, що він стильно виглядає, дозволяє справити враження та полегшує можливість подорожей.

Стрілець

Стрільці – це люди, які люблять подорожі та дорогу. Їм подобаються далекі поїздки, в яких ховається романтика, що ні з чим не порівняна. Представникам цього знака Зодіаку варто купувати місткі машини, мікроавтобуси, вантажівки, позашляховики. Трейлер – теж непоганий варіант, та й взагалі “будинок на колесах” – мрія для багатьох Стрільців, які з захопленням дивляться на те, як на Заході це просто реалізувати.

Як водій Стрілець досить добрий, але він часто нудьгує, сидячи за кермом. Йому подобається спілкування і постійно потрібні нові враження, а тому такий водій балакучий, а якщо поговорити нема з ким — полізе в телефон. З цим варто бути обережнішими, оскільки подібні вчинки можуть призводити до небажаних подій на дорозі.

Із самого автомобіля Стрілець культу не робить. Головне, щоб там було все потрібне, наприклад, особисті речі, корисні в дорозі.

Козеріг

Козерога – люди прагматичні, вдумливі, розважливі. Дехто з них здатний використовувати це як перевагу на дорозі. Але переважна кількість представників цього знака Зодіаку до швидкості ставиься насторожено. Козероги губляться на дорозі, повертають не туди, куди треба, і всіляко порушують правила, які, незважаючи на це, чудово знають, мало не напам’ять. Все змінюється, коли Козеріг опиняється на бездоріжжі: тут справжнє роздолля для Козерога, більше не стисненого щільним кільцем водіїв, не зобов’язаного стежити за низкою знаків та підлаштовуватися під темп світлофорної музики. Саме на вибоїнах і напівзарослих стежках Козеріг здатний виявити справжню майстерність водіння. З машин воліють позашляховики та класичні моделі.

Водолій

Водолії – це раціональні та спокійні водії. Вони не люблять гнати за кермом, йти на невиправдані ризики. Більшість із них чудово розуміють, що на дорогах їм часто трапляється по неуважності знехтувати тим чи іншим правилом, а тому вони з особливою увагою стежать за тим, як ведуть машину.

Вони економно ставляться до бензину і з радістю перейшли б на якийсь інший, альтернативний вид палива. Водій, народжений під знаком Водолія, рідко створює іншим проблеми на дорозі. Навіть якщо в житті він відомий як людина екстравагантна, на дорозі він скромний, попереджувальний, законослухняний і ввічливий. До вибору автомобіля відноситься без особливої ​​вибагливості. Намагається дивитися на характеристики, а не зовнішній вигляд машини.

Риби

Риби – не найнадійніший водій через розсіяність. Їм потрібен деякий час, щоб звикнути до дороги, після чого представники дванадцятого знаку Зодіаку почуваються набагато впевненіше. Вони неквапливі та нелегко переносять тривалі поїздки.

Ці люди не люблять швидкість. Для них машина – це лише засіб дістатися з пункту “А” до пункту “Б”, найкраще – без будь-яких подій. У житті Риби автомобіль не грає якоїсь особливої ​​ролі, але все змінюється, якщо ця машина має колір морської хвилі. У таких випадках людина, народжена під знаком Риби, з великим задоволенням відправляється в поїздки та доглядає свій транспорт.

За матеріалами