Коли чоловік хоче тебе VS коли він тебе поважає. Відчуй різницю!
Натхнення

Коли чоловік хоче тебе VS коли він тебе поважає. Відчуй різницю!

Іноді ми так захоплені моментом, що ми бажані, що забуваємо шанувати себе. Ми дозволяємо поводитися з собою неналежним чином, тому що це так приємно — відчувати увагу, час від часу.

Так, увага – це, звичайно, приємно, ми почуваємося особливими. Це миттєве задоволення. Нам подобається, коли чоловік підходить до нас і фліртує, навіть коли до нас не дуже нав’язливо чіпляються – у нас відразу підвищується самооцінка.

Але ось різниця між тим, коли тебе хочуть і коли поважають:

Поважати складніше, для цього потрібно більше часу. Для цього потрібно зрозуміти цінності людини, і чому вона їх дотримується. Для цього потрібні глибші розмови. Щоб поважати когось, потрібно на певному рівні дбати про нього, переживати.

Бути бажаною і бути шанованою — це дві різні речі, але друге завжди має бути в пріоритеті.

Вам може подобатися миттєве задоволення від почуття, що ви бажана, але це нічого не варте, якщо чоловік вас не поважає.

Не будьте з чоловіком тільки тому, що він уміє говорити солодкі промови, від яких вам добре, але поливає вас брудом перед іншими.

Усі хочуть подобатися – це елементарна людська природа, але дуже легко загубитись у такий момент. Легко відсунути свої принципи убік на одну або пару ночей і дозволити своєму тілу взяти гору. Легко закрутити роман із випадковим хлопцем, легко прийняти п’яне рішення, але те саме почуття наступного ранку: «Якого біса?!» — саме тому, що він вас не поважає. Він просто хотів вас і використав.

Не кидайтеся в обійми до того, хто не поважає вас і думає більше про те, щоб переспати з вами, а не про те, що ви відчуваєте, коли він не передзвонює.

Не терпіть це.

Не дозволяйте йому взяти від вас найкраще та залишити з почуттям, що вас використали. А коли він вас не шанує, то так і буде. Ви будете ставити питання, що пішло не так, але правда в тому, що він і не збирався залишатися з вами. Легко піти, коли ти не шануєш людину. На жаль. Легко просто забути про нього, коли не знаєш і не цінуєш його принципів.

Ви повинні поважати себе, щоб заслужити на повагу інших.

Коли ви впускаєте у своє життя того, хто вас не поважає, ви цим проявляєте неповагу до себе. Ви ніколи не повинні дозволяти комусь вас використовувати, тому що якщо ви піддастеся, він буде робити це знову і знову.

Навчіться любити і цінувати себе, і тоді ви побачите, чого варті. Ви почнете більше поважати себе і вимагатимете такої ж поваги у відповідь.

Якщо чоловік не поважає вас, то відправте його подалі, тому що його увага не варта тих мук, які прийдуть разом з його неповагою.

За матеріалами