Чоловік не хоче ідеальну жінку. Він хоче ту, яка зробить для нього ці 3 речі!
Мотивація

Чоловік не хоче ідеальну жінку. Він хоче ту, яка зробить для нього ці 3 речі!

Ти коли-небудь думала про те, скільки часу витрачаєш на те, щоб намагатися бути такою жінкою, яку по-твоєму хоче чоловік? Швидше за все, дуже багато.

По-перше, твій зовнішній вигляд: мета – бути сексуальною і привабливою в будь-який час.

По-друге, характер: бути простою, веселою, товариською і цікавою. Головне, не нав’язливою. Але є щось божевільне в цьому процесі… Ти витрачаєш стільки часу і зусиль, щоб він побачив, наскільки ти прекрасна для нього… Яким неймовірним буде його майбутнє, якщо він вибере тебе…

І хіба це працює? Ні. Але чому? Як? Як можна так сильно старатися заради нічого? Як він може приймати тебе як належне, він взагалі тебе помітив? Може це просто незрілість? Він не бачить, наскільки ти хороша, поки не втратить. Або… ніколи і не отримає… тому що ти робиш всю роботу за нього. Він буде цінує відносини тільки тоді, якщо йому довелося заради них постаратися.

Ось факт:

Чоловіки хочуть докладати зусиль, щоб щось отримати. Тільки так вони будуть цінувати це в своєму житті. Навіть якщо ти ідеальна, але далася йому легко, він не оцінить тебе. Так, потрібно бути важкодоступною, але ось у чому проблема: Що відбувається, як тільки він дістає тебе? Погоня закінчена. Драйву більше немає. Для нього немов з’являється величезний знак «Game over» – «Гра закінчена». І йому більше не цікаво. До наступної гри.

Але як же зупинити це?! Як переконатися, що ти будеш його головною мішенню назавжди? Не тільки на початку. Це проблема для ВСІХ жінок (і ось чому їм потрібна допомога).

Багато жінок здаються в любові. Тому що їм занадто часто розбивали серце. Вони перестають пробувати зближуватися з чоловіками. А якщо і вирішуються, то закохуються з головою. Вони стають дуже люблячими і турботливими. Вони готові на все заради нього. Вони знаходять для нього час, коли він просить І навіть коли не просить. Але роблячи все це, вони забирають у чоловіка щось важливе. Тим самим відштовхуючи йог … Вони забирають його мету. А його мета – бути твоїм героєм.

Чоловіки мріють про це з дитинства, на підсвідомості. А у кожного героя є дівчина. І якщо він не може врятувати світ, то хоча б хоче собі дівчину, якій потрібен герой. Щоб завоювати серце дівчини, потрібно геройська чарівність, впевненість і стійкість перед труднощами і болем.

Це гідний виклик тільки для кращих чоловіків. Але спочатку йому потрібна та особлива дівчина, якій потрібен герой. Ти така? Ах, ні ж. Ти ж незалежна. Сильна. Ти ж все можеш зробити сама. Тобі ніхто не потрібен. Ти сама можеш багато дати. Вірно? Ти чесна, добра, турботлива, щира, любляча. Який би чоловік не хотів все це відчути на собі? Але де він? Його і близько немає. Та й як би в твоєму житті з’явився герой, якщо ти і так сама з усім справляєшся? Ти не отримуєш героїв. Ти отримуєш егоїстів. Тих, хто заявляються, змушують тебе прогинатися перед ним так і сяк, розбивають тобі серце і йдуть.

Але ось 3 способи, як залучити в своє життя героя:

1. Попроси чоловіка про допомогу.

Що-що: перевірити твій комп’ютер, дістати банку з високої полки в магазині. І коли він допоможе, посміхнися йому і скажи «Спасибі». Неспішно, повільно, по-доброму, щоб він звернув на це увагу.

2. Насолоджуйся чоловічою компанією.

Дозволь йому бути чоловіком і цінуй це в ньому. Хлопцям це подобається. У його квартирі багато спортивних штучок? Ну і що? У нього брудна кухня? Це не злочин. Він може годинами говорити про автомобілі? Що ж. Він чоловік. А ти жінка. Так ви доповнюєте один одного.

3. Дозволь йому заслужити твою повагу.

Великі герої люблять приймати виклик. Так що не тіште себе ілюзією, якщо він просто відкрив перед тобою двері або підвіз додому. Не давай йому свою любов за просто так. Застав його постаратися заради цього. І він хоче постаратися. Чоловікові важливо, щоб жінка потребувала тільки його, щоб їй подобалася його компанія, і щоб вона поважала ту людину, якою він так намагається бути.

Ось і все, що потрібно чоловікові. Але ти намагалася бути жінкою з найкращим тілом. Бути тією, хто зробила б все заради нього. Тією, яка б любила його, незважаючи ні на що. А йому це не потрібно. Йому потрібна жінка, яка зробить його своїм героєм.

За матеріалами