Коли ж весілля? 5 головних причин, чому чоловік не поспішає одружитися з вами
Життєві поради

Коли ж весілля? 5 головних причин, чому чоловік не поспішає одружитися з вами

Обручка, плаття, штамп та любов до старості. Важко не погодитись, що про це мріє кожна друга незаміжня дівчина на початковому етапі стосунків із новим чоловіком. І в когось ці мрії здійснюються досить швидко. Але, на жаль, є й ті, кому доводиться роками, а то й десятиліттями, чекати від коханого чоловіка пропозиції руки та серця. Як же пояснити поведінку чоловіків, які не поспішають узаконювати стосунки зі своєю половиною?

1. Йому й так добре

Найчастіше жінки припускають у стосунках одну грубу помилку. Сподіваючись на більш глибокі та сімейні стосунки з чоловіком, вони легко та швидко погоджуються на спільне проживання зі своїм обранцем. Такий стрімкий розвиток подій позбавляє чоловіка періоду завоювання, а жінку цукерково-букетного періоду. Та й до чого взагалі потрібен цей штамп, коли жінка і так непогано виконує роль дружини, господині та коханки?

2. Страх позбутися свободи

Чоловіки, на відміну від представниць прекрасної статі, дуже дорожать своїм статусом холостяка. Як правило, чоловіки не особливо зациклюються на порядку в побуті і можуть харчуватися напівфабрикатами і фаст-фудом. Виходить, що жінка, у розумінні таких чоловіків, може поліпшити їхню якість життя лише фізичною близькістю. Але хіба для цього потрібно розписуватись? Навколо і так безліч жінок, які готові виконувати будь-які прохання і бажання вільних чоловіків. А шлюб – це як-не-як зобов’язання та відповідальність. У шлюбі вже не зможеш сам собі належати.

3. Боязнь не потягнути сім’ю

На відміну від чоловіків із попереднього пункту, є й інші представники сильної статі, які, навпаки, надто відповідально підходять до узаконення стосунків та створення сім’ї. Найчастіше ъх мучить питання «а раптом я не впораюся?» або «а раптом я виявлюся недостатньо хорошим годувальником?». Чоловіки такого складу характеру, безперечно, домагаються кар’єрних висот, але надто пізно усвідомлюють, що згаяли свій час і свої шанси в особистому житті.

4. Небажання дорослішати

Чоловіка, який абсолютно не боїться брати на себе відповідальність за сім’ю, цілком можна вважати зрілим та самостійним. Але, на жаль, не всім чоловікам дано перейти зі стану хлопчика у стан дорослого та відповідального чоловіка. Чоловік, який звик до легкого та безтурботного способу життя, не поспішає одружуватися і, цілком імовірно, що так і залишиться неодруженим до глибокої старості.

5. Невпевненість у своєму виборі

Якщо йдеться про чоловіка, який, перебуваючи у стосунках довгі роки, все ніяк не наважиться на вступ до законного шлюбу, можливо, він просто сумнівається у правильності свого вибору.

Чоловік, який дійсно розуміє, що поряд з ним та сама його половинка, всіма силами намагатиметься «прив’язати» її до себе і докладе всіх зусиль, щоб якнайшвидше зробити її своєю дружиною.. Якщо ж чоловік не поспішає одружитися, значить, він не боїться, що його обраниця будь-якої миті може замінити його на більш рішучого залицяльника. Та й сам він, до речі, може підшукувати собі найкращий варіант.

Милі жінки, не бійтеся бути відвертими з чоловіками. Відразу давайте їм зрозуміти, якого розвитку подій ви від них чекаєте. І тоді вам точно не доведеться витрачати свою молодість на безперспективні стосунки та негідних чоловіків.