Мовчання змушує чоловіка сумувати за вами: 5 причин, чому це працює
Психологія

Мовчання змушує чоловіка сумувати за вами: 5 причин, чому це працює

Це дійсно правда: мовчання заставляє чоловіка сумувати за вами.

Зауважте, як тільки вас стає «занадто мало» в житті чоловіка – він негайно перетворюється і згадує, як сильно і гаряче любить. Ось така магічна сила тиші!

Вся справа в тому, що мовчання може сказати йому набагато більше, ніж слова. Наприклад, коли ви лише познайомилися з хлопцем і починаєте помічати, що він втрачає інтерес. Або хлопець, з яким довго зустрічаєтеся, став сприймати вас як належне і трохи відсторонився. У цих та подібних випадках цей прийом може бути дуже корисним, якщо правильно і грамотно використовувати.

Однак слід зауважити, що ви повинні зробити більше, ніж просто перервати контакти.

Важливо: знати коли і як «включити мовчання». А також – коли «вимкнути». Також необхідно весь цей час жити своїм життям, радіти і сміятися, а не сидіти з телефоном в руках, чекаючи дзвінка від хлопця. Інакше це буде вже ніяке не мовчання, а самокатування.

Отже, розберемося: чи дійсно цей прийом настільки ефективний? Ось 5 причин, чому це так, і чому – працює:

1. Це допомагає хлопцеві усвідомити, що він вас втрачає

Природа чоловіка така, що він починає цінувати щось тільки тоді, коли боїться втратити.

Ось чому хлопці починають сприймати дівчат, навіть тих, яких сильно люблять як належне. Адже ваші стосунки вже стали звичними, хлопець не боїться втратити. А ось як тільки включите «режим тиші», він занепокоївся і зрозуміє, що може втратити вас в будь-яку хвилину. І так було завжди, просто він цього не розумів.

Хлопець задумається про те, що слід робити якісь кроки, щоб ви залишилися. Так, ви просто зробили крок назад, щоб нагадати йому про це. Нічого крамольного або жорстокого в цьому немає, повірте.

2. Ваше мовчання порушує звичний хід речей в його житті

Якщо ви якийсь час були частиною його життя, то так чи інакше змінили його. Він уже встиг звикнути до певних речей.

Наприклад, ваші розмови перед сном про те, як пройшов день. Хлопцеві буде бракувати їх. Адже це допомагало розслабитися, відчути, що він близький і дорогий комусь.

В один день він дуже гостро відчує їх брак, особливо, коли трапиться щось, а поділитися вже не буде з ким.

Якщо ви на час станете недоступними – хлопець негайно почне нудьгувати за вами.

3. Це змусить його аналізувати те, що відбувається

Поки ви ставите питання: «Чи дійсно тиша змушує чоловіка сумувати за вами?», він буде здивований іншим питанням: «Чому ви замовкли? Що сталося?»

В якийсь момент він зрозуміє, що ваше мовчання так чи інакше пов’язане з його поведінкою, а значить – задумається про це і почне аналізувати. Якщо він вас дійсно любить і дорожить – захоче все виправити і подумає над тим, як це зробити.

До речі, навіть якщо хлопець цього не зробить, сам процес аналізу стосунків змусить задуматися про свої почуття до вас. Він почне згадувати все хороше, що було, і постарається повернути. Тобто – усвідомлює, наскільки ви йому дорогі.

4. Невизначеність заводить хлопців

Не знаю, усвідомлюєте ви це, але невпевненість і потяг тісно пов’язані між собою. Коли ви раптово «пропадаєте з радарів», то чоловіки відразу ж починають думати про вас: «Чому вона не розмовляє зі мною? Може, я їй не подобаюся? Або вона розлюбила?»

Всі ці питання будуть буквально зводити хлопця з розуму. Він буде думати про вас і сумувати. Все тому, що хлопців притягує невизначеність, немов магніт. Їм необхідні виклики, щоб знову відчувати себе мисливцями. Інакше – починають нудьгувати.

5. Це дає їм час для прийняття рішень

Справа в тому, що хлопці не настільки квапливі в стосунках. Вони нікуди не поспішають. Тим більше – приймати якісь кардинальні рішення.

Це дівчата починають мріяти про красивий будиночок з газоном, про розкішне весілля і милих діточок, лише тільки познайомившись зі своїм Принцом. Чоловікам же необхідно набагато більше часу, щоб хоча б задуматися про серйозні стосунки або одруження.

Подаруйте своєму хлопцеві трохи тиші. Таким чином у нього з’явиться час задуматися про те, що насправді відчуває і чого хоче від стосунків.

Як тільки з’явиться час подумати, він зрозуміє, що без вас йому погано, що щасливим відчуває себе лише тоді, коли ви разом. Він буде сумувати, він буде думати над тим, як повернути ті щасливі часи, і що для цього необхідно зробити.

За матеріалами