Можна жити без чоловіка і бути щасливою і ось 10 причин, чому
Мотивація

Можна жити без чоловіка і бути щасливою і ось 10 причин, чому

Епоха всюдисущого інтернету і суцільної соціалізації не залишає людям шансу побути наодинці з собою. А це часом просто необхідно для душевного спокою, концентрації на якихось ідеях та проектах.

У чому переваги самотньої жінки?

У той же час жінки, свідомо побажали залишитися без партнера, хоча б на деякий час, піддаються осуду. Але так чи вже це погано?! Життя показує, що в цьому є безсумнівні переваги.

1. Немає перевантаження від зайвої інформації

Ми перевантажені інформацією самого різного роду з екранів телевізорів, новинних стрічок інформагентств, від спілкування вдома, на роботі, в транспорті. Зупинитися і побути в тиші, очистити мозок від непотрібних «файлів» буває дуже корисно.

2. Є час для творчості

Натхнення, як і справжні шедеври, з’являються на самоті. Неважливо, що це – нова пісня, картина або засіб для миття голови. І тільки потім вони стають надбанням світу.

3. Прояснюється сприйняття

Приділивши час аналізу якихось подій, в тому числі, реалізації або нереалізації своїх бажань, прояснюється сприйняття і з’являється ясність в судженнях, чіткіше формулюється думка.

4. Знижується рівень стресу

Коли немає очікувань, пов’язаних із зовнішніми факторами, то немає і розчарувань, йдуть занепокоєння і хвилювання.

5. Підвищується продуктивність

Концентрація на виконанні завдань і відсутність відволікаючих чинників підвищують мотивацію і дають приплив енергії для роботи.

6. Одягатися на свій смак

Можна завжди надіти те, що подобається і в чому комфортно, не озираючись на думки інших і модні тенденції.

7. Дивитися улюблені фільми і передачі

Не завжди смаки людей збігаються, тому краще в десятий раз піти в кіно поодинці на улюблений фільм, ніж один раз подивитися незрозумілу спортивну передачу.

8. Готувати улюблені страви

Приготування їжі – це особливий ритуал, якому віддаєшся повністю. Особливо якщо це улюблені страви. І не хочеться бачити незадоволені обличчя тих, кому вони не до смаку.

9. Бути собою

Не треба придумувати теми, щоб підтримати розмову за столом і скрасити незручні паузи, якщо співрозмовники не викликають симпатії і бажання спілкуватися.

10. Свобода у виборі партнера

Без коментарів.

Сподіваємося, ми змогли вас переконати, що самотня жінка – це самодостатня особистість, якій завжди є чим зайнятися, яка є цікавим співрозмовником і захопленою людиною.

А ви як вважаєте?