Скільки чоловіків може бути в жінки?
Мотивація

Скільки чоловіків може бути в жінки?

Очікування та реальність… Як це часто не збігається 🙂

Друг недавно мало не одружився. Був закоханий по вуха. Пристрасно закоханий. Красуня-подружка підходила йому за всіма параметрами. Вони навіть познайомилися черех спільний інтерес — на Борисівських ставках, запускаючи повітряних зміїв.

Коли ти повністю віддаєшся рідкісному хобі, жінка з такими ж захопленнями безцінна.

Він купив обручку, і збирався зробити пропозицію руки та серця. Був майже певен, що вона погодиться.

Він скрізь називав її наречена, будував плани на майбутнє. Вона будувала плани на майбутнє, і було щастя, злагода. Навіть батьківські, можна сказати, благословення. Поки він не поставив одне запитання…

Так, він знав, що закохався у жінку, а зовсім не в недоторкану квітку. Власне, нічого поганого не бачив у тому, що кохана до нього мала чоловіка. І питання він поставив даремно. Ніколи не треба, менше знаєш, міцніше спиш. Але він думав. Ну п’ять. Або сім. Нічого… Це нічого.

Ти така гаряча. Скільки в тебе було чоловіків до мене?

Правда, дурень?

Якби вона сказала точне число, і навіть двозначне, він би надувся, але потім…

Вона сказала ось що:

— Хіба я пам’ятаю? Багато, всіх не запам’ятаєш.

Ну, самі уявляєте собі, які там двоцифрові числа, якщо вона всіх і не згадає, якщо для неї, виявляється, сеkс – це не Подія, партнер у ліжку – теж не Подія, а щось прохідне, щось простеньке, сьогодні був, завтра забула.

Щось споживче.

Як морозиво.

Він вдавав, що його ніщо не зачепило, шкода якось — такі стосунки були чудові. Та повітряні змії були красиві. Але йому стало гидко.

Чоловіки зрозуміють. Жінки – не факт.

Він порвав із цією дівчиною. І знову даремно розпустив свій язик — пояснив причину розриву. Тож коли через пару місяців він зрозумів, що йому дуже погано без неї, коханої, і йому вже байдуже, хто в неї був і скільки, на його телефонний дзвінок вона сказала: «Ні, ханжа. Тепер я тобою гидую».

Він зараз одружений із нормальною жінкою, повітряних зміїв запускати перестав — не хоче ненароком зустрітися з колишньою…

Автор: Житан
За матеріалами