9 способів бути жінкою, яка приваблює чоловіків
Мотивація

9 способів бути жінкою, яка приваблює чоловіків

1. Умій фліртувати.

Чоловіки люблять, коли жінка вміє фліртувати – не пошло, ненав’язливо, але грайливо і весело. Навчися усміхатися очима.

2. Будь сексуальною.

Чоловіки люблять жінок, які сексуальні і які ЗНАЮТЬ, що вони сексуальні. Сьогодні немає точного визначення слова «сексуальна»: суть в тому, щоб ти ВІДЧУВАЛА себе такою, і тоді і чоловік відчує це.

3. Будь жінкою, яку хочуть всі його друзі.

Більшість чоловіків погодяться, що якщо всі їхні друзі без розуму від тебе, то ти будеш залучати його ще більше. Але не смій фліртувати з ними – просто будь класною, «своєї» дівчиною і виконуй всі інші пункти.

4. Будь впевненою в собі.

Чоловіки люблять жінок, які мають цю невловиму впевненість в собі, яка робить їх недоторканними, але в той же час неймовірно бажаними.

5. Умій пристосовуватися в будь-якій ситуації.

Чоловіки хочуть, щоб їх жінка могла як повеселитися з ними в ресторані на корпоративі, так і випити пива і з’їсти піцу в спорт-барі з друзями. А ще – вміти разом зробити нудну роботу або ремонт в будинку. Вони хочуть, щоб жінки робили це з простотою і без скарг.

6. Будь жінкою, поряд з якою він відчуває себе важливим і потрібним.

Чоловіки люблять жінок, які балують їх его і змушують їх відчувати себе суперменом. Якщо він не розуміє, навіщо він потрібен в твоєму житті, він не закохається в тебе.

7. Будь жінкою, яка влаштовує йому парубочий вечір.

Жінка, яка не тільки відпускає його на парубочий, але і наполягає на ньому – мрія будь-якого чоловіка. Тоді він буде думати про тебе постійно, навіть коли буде на цьому парубочому, і не помітить інших дівчат навколо.

8. Будь жінкою, у якої є свої інтереси.

Чоловіки люблять жінок, у яких є своє життя, свої захоплення і веселощі. Жоден нормальний чоловік не хоче, щоб жінка сиділа і чекала його вдома, щоб тільки він розважав її і створював життя навколо неї.

9. Будь розумною, але не зазнайкою.

Чоловікам подобаються жінки, які можуть підтримати розмову і не змусять їх відчувати незручність. Їм подобаються жінки, які знають щось про те, чого не знають інші. Це не обов’язково повинна бути політика або спорт, це повинна бути якась твоя пристрасть, те, в чому ти розбираєшся. Але не будь задавакою.