Перед цими трьома сузір’ями, не встоїть жоден чоловік!
Цікаво знати

Перед цими трьома сузір’ями, не встоїть жоден чоловік!

Ми вже не раз писали про те, як зірки зумовлюють наш характер, якості, світогляд, і багато іншого, від чого, в принципі, залежить те, як ми будемо себе вести, якими людьми оточимо себе, і як складеться наше життя.

Є жінки, які підкорять чоловіка, приклавши якісь зусилля, але є й ті, наділені зоряним шармом, який підкорює чоловіків з першого погляду. Про них ми сьогодні і поговоримо.

Три представника зодіакальної системи, які можуть підкорити сильну половину людства, не доклавши ніяких зусиль.

1) Телець

Турботливі, прагнуть до затишку, вогнища і комфорту в будинку і сім’ї жінки, народжені під знаком Тельця підкорюють чоловіків за дві секунди. За своє життя вони мають багато партнерів, не обов’язково в інтимі, так як дуже товариські, цікаві, і володіють важливою якістю, на яку клюють самці – ці дамочки вміють відчувати настрій і характер шанувальника, і, отже, підлаштовуватися під нього. Тобто, вона може бути і милою кішечкою, і пристрасною тигрицею, і отруйною змією, якщо того вимагатиме настрій і поведінка чоловіка.

Жінка-Телець витончена, і, як правило, має привабливу, струнку фігурою. Однак, навіть якщо фігурка трохи пишніша, ніж у балерини, то це не перешкода для чоловічого обожнювання, тому що така дама-дуже харизматична і приваблива. Загалом, у них в арсеналі є все те, що сподобається будь-якому представникові чоловічої статі.

2) Близнюки

Будучи запальними, веселими, незалежними, самодостатніми дамочками, ці особистості привернуть до себе увагу чоловіків легко і просто. Жінки-Близнюки цінують свободу, особисті кордони, і тому, не стануть обмежувати і претендувати на свободу обранця. Це не може не радувати представників сильної половини людства, бо контролювати цих хижаків – справа помилкова і провальна, Близнюки це знають, приймають і розуміють.

Вони рідко стають берегинями вогнища, домогосподарками, які Кухар, ростять дітей і перуть цілими днями, а ввечері зустрічають чоловіка з роботи смачною вечерею. Замість цього вони займаються кар’єрою, зароблянням грошей, щоб було чим годувати тих же дітей, поставити на ноги, і самій щоб не сидіти в клітці, до того ж, на чиїйсь шиї. Як вже говорилося раніше, вони волелюбні, самодостатні і незалежні. Однак, інтерес чоловіки завжди буде чимось підігріватися, вона чіпляє легко і влучно! Побережіться!

3) Скорпіон

Жінки, народжені в період правління сузір’я Скорпіона, вважаються, на думку астрологів, природженими кукловодами. Вони легко підпорядковують собі чоловіка, перетворюючи їх на маріонеток в своїх руках. Однак, це не означає, що поряд з ними чоловік стає підкаблучником, безхребетним і ганчіркою. Навпаки, жінка-Скорпіон може зробити так, щоб їхні чоловіки, як ніхто інший, відчували себе найголовнішими, найсильнішими на цій планеті. Такі дамочки відразу відчувають слабкі сторони кожного представника сильної половини людства, і маючи ці дані, вони вже знають, на які важелі натиснути, щоб отримати бажаний результат.

Скорпіони привертають чоловічу увагу своєю хитрістю, умінням розбиратися в людях, неймовірною милістю і умінням відчувати чоловіків. Вони ревниві, їх довіру потрібно заслужити, і вони, немов жертва, яку чоловік-мисливець хоче впіймати, домогтися. Насправді, домігшись таку жінку, чоловік сам стає її жертвою. Але він дуже навіть щасливий.

У кожній жінці є шарм, чуттєвість і пристрасть, просто комусь для цього потрібен хтось, щоб допомогти розкрити в собі всю жіночність.

Кохайте і будьте коханими!