Справжньому чоловікові не потрібен мільйон жінок – він мільйоном способів любить одну єдину
Натхнення

Справжньому чоловікові не потрібен мільйон жінок – він мільйоном способів любить одну єдину

Правильний чоловік не ставиться до любові як до якоїсь гри. Він не розцінює свою дівчину, як трофей або приз, який можна поставити на поличку. І він не використовує її як іграшки для задоволення.

Справжній чоловік розуміє, що жінка також хоче бути коханою і цінною. Він знає, що вона очікує поваги і в свою сторону. І в справжнього кохання не буває короткочасних ігор. Це та кульмінація в житті, яку потрібно берегти і продовжити на якомога довший термін. Бажано, назавжди.

Справжній чоловік не дозволить собі любити мільйон дівчат. Він буде мільйоном різних способів дарувати щастя своїй обраниці.

Але важко зрозуміти який він, при першій зустрічі. Ніколи не можна бути впевненим у тому, що у нього таїться в душі або ховається за спиною.

Найчастіше, хороший чоловік сором’язливий і мовчазний. Але яким би дивним він не здавався, насправді він не хоче здатися базікою і агресивною людиною. Він не буде змушувати вас робити те, від чого ви відчуваєте дискомфорт. Тому якщо він здався зайво пасивним, не поспішайте з висновками! Може він хоче, щоб ваші подальші стосунки розцвіли самі собою в потрібний час.

Справжній чоловік влаштує побачення правильним чином. По-перше, він буде чесний щодо своїх очікувань і намірів.

Він не з тих, хто буде маніпулювати вами. І йому не потрібні будуть інші дівчата, з якими він планує зустрітися завтра і післязавтра. Якщо він зібрався до вас в гості, то тільки до вас! І ні до кого іншого!

Звичайно, це може зайняти деякий час, до тих пір, поки він підготується. Можливо, йому потрібно дійти до того, коли він зможе розкритися перед вами. Адже нікому не хочеться відкривати душу, коли в неї можуть плюнути. І він може робити це тому що не хоче змушувати вас робити те ж саме. Навіщо йому тиснути або вимагати занадто багато чого? Правильний чоловік розуміє, що для всього потрібен час і терпіння. Особливо для любові, яка повинна розділятися між двома людьми.

Справжній чоловік ніколи не кине вас, при перших ознаках біди. Він буде боротися разом з коханою людиною. Якою б не була важкою дорога, він з усіх сил намагатиметься пройти її, тримаючись за вашу руку. І він ніколи не буде шантажувати вас відходом до іншої дівчини. Такий тиск нижче його гідності. І це неприйнятно для справжнього кохання!

Він не буде змушувати вас приймати його точку зору, якщо у вас є своя думка. Адже правильний чоловік поважає позицію свого партнера і ті межі, які встановлені вами з самого початку. Він буде любити вас навіть тоді, коли це важко. Адже любов не дається легко – це найважче, що дається людині.

Справжній чоловік ніколи не проявить самовдоволення. Навіть тоді, коли ви проживете не один рік разом. Адже все чого ви досягаєте – це результат спільних зусиль. І розуміння цього стає запорукою щасливого життя і міцного кохання.

Правильний чоловік не дозволить вам виконувати всю роботу. І не буде задовольнятися тим, що ви любите його. Така людина не допускає навіть думки про те, щоб його стосунки з близькою людиною трималися на односторонньому прояві почуттів. Він буде викладатися так сильно, наскільки вистачить енергії.

Цей чоловік не захоче ставити свої бажання вище тих, які є у коханої. І він піде на компроміс, тому що цінує і дорожить вашим щастям.

Зі справжнім чоловіком вам не доведеться хвилюватися за те, що почуття згаснуть з часом. Тому що вони завжди знайдуть продовження. Тому що любов з такою людиною буде бездоганною, взаємною і щирою!