12 речей, які роблять тебе привабливою для бабіїв та інших мудаків
Життєві поради

12 речей, які роблять тебе привабливою для бабіїв та інших мудаків

Факт: це дійсно не твоя вина, якщо хлопець зраджує тобі або приймає тебе за дурепу. Це означає, що є те, що зробило тебе легкою ціллю для нього – ще до того, як ви почали зустрічатися. Всі токсичні чоловіки знають, яких жінок вибирати, щоб отримувати те, що вони хочуть.

Ось 12 речей, які роблять тебе привабливою для бабіїв та інших мудаків:

1. Ти занадто мила.

Це прекрасно, що ти хороша і турботлива людина, але, як то кажуть, не потрібно метати бісер перед свинями. Люди повинні заслужити твою доброту. Токсичні чоловіки не хочуть намагатися заради доброти, ось чому жінка, яка завжди до них добра, як би погано вони себе не вели, така приваблива.

2. Ти завжди на відстані дзвінка.

Він дзвонить, і ти відразу відповідаєш. Він пише тобі, і ти кидаєш все, щоб йому відповісти. Якщо ти занадто доступна для нього, ти показуєш, що він може отримувати те, що хоче від тебе, особливо не намагаючись. Цінуй себе. Він повинен докладати стільки ж зусиль, як і ти.

3. Ти ведеш себе відчайдушно.

Ти так хочеш знайти чоловіка, і це видно. Ти стелиш перед ним червону доріжку, не знаючи, чи гідний він цього. Звертайся з ним як з королем, і він буде звертатися з тобою як з прислугою.

4. Ти дозволяєш йому вигравати кожен раз.

Як? Ти дозволяєш йому відбуватися своєю харизмою. Наприклад, коли ти питаєш, чому він не відповідав на твої дзвінки, він відволікає тебе, кажучи, що він так за тобою скучив – і ти ведешся на це. Але це лише маніпуляції.

5. Ти ігноруєш його минуле.

Якщо він вже неодноразово зраджував своїм колишнім, з чого ти вирішила, що з тобою буде по-іншому? В його очах ти всього лише чергова.

6. Ти не прислухаєшся до своєї інтуїції.

Ти просто відчуваєш, що з ним щось не так. Але ігноруєш це. Навіщо? Ці сумніви неспрості – прислухайся до себе. Коли ти довіряєш собі, ти показуєш, що цінуєш себе більше, ніж хлопця.

7. Ти граєш в ігри.

Якщо ти не серйозна з хлопцями, то і вони будуть користуватися тобою. Будь більш зрілою, і ти залучиш більш зрілих чоловіків.

8. У тебе є свої проблеми.

Може тобі багато разів розбивали серце в минулому, і тепер ти підозріло ставишся до кожного хлопця, якого зустрічаєш. Але якщо у тебе немає на те очевидної причини, ти тільки знецінюєш себе, відштовхуючи хорошого хлопця. Якщо ти очікуєш гіршого, ти це і отримаєш.

9. Ти постійно в стосунках.

Якщо ти застрягла в поганих стосунках, причому то з одним хлопцем, то з іншим, можливо пора просто зробити перерву і зрозуміти, що тобі потрібно змінити в собі, в тому, хто тебе приваблює.

10. Ти не любиш себе.

Якщо ти не любиш і не поважаєш себе, ти буквально даєш зелене світло всім токсичним чоловікам, що вони можуть робити з тобою, що хочуть.

11. Ти шукаєш в ньому сенс життя.

Якщо він бачить, що тобі потрібні стосунки, щоб бути щасливою, він буде користуватися твоїми почуттями. Він буде порушувати твої кордони, і якщо ти дозволиш йому це один раз, він буде продовжувати це робити. Але ти можеш бути щасливою і без хлопця! І коли навчишся бути такою, тоді зможеш зустріти гідного.

12. Ти пливеш за течією.

Замість того, щоб з самого початку сказати, що тобі потрібні серйозні стосунки, ти мовчиш і пливеш за течією. А значить погоджуєшся на все, що буде, той мінімум, що він тобі дає.

За матеріалами