Коли у чоловіків тільки одна мета, затягнути вас в ліжко, вони роблять ці 9 жахливих речей
Життєві поради

Коли у чоловіків тільки одна мета, затягнути вас в ліжко, вони роблять ці 9 жахливих речей

Він веде себе як твій ідеальний хлопець рівно до одного моменту…

1. Він перебільшує, коли розповідає про те, як його кинула його колишня. Він тисне на жалість і намагається використовувати це, щоб виправдати те, що він поки не може почати нові серйозні стосунки (але займатися сеkсом – будь ласка).

2/ У нього є дивний набір правил, яким ти нібито повинна слідувати. Ти можеш цілуватися з ним перед його друзями, але не перед незнайомцями. Ти можеш обніматися з ним після сеkсу, але не можеш триматися за руки. Він прагне не зблизитися з тобою занадто сильно.

3. Він не говорить тобі, що хоче з тобою зустрічатися, тому що тоді він буде чимось тобі зобов’язаний. Замість цього він просто морочить тобі голову, змушуючи тебе повірити, що ти у нього одна.

4. Він намагається тебе переконати, що ти сама надумала собі свої почуття. Що ти нав’язлива, якщо хочеш уваги після сеkсу. Що ти даремно припустила, що він тепер твій хлопець, тоді як було ясно, що це всього лише сеkс.

5. Він говорить, що не вірить в ярлики і статуси стосунків. Мовляв, він уже пробував і нічого не вийшло. Мовляв, зараз він поки не готовий до чогось подібного.

6. Він звертається з тобою як з принцесою – пізно вночі або коли він напрошується до тебе на ніч; але в будь-який інший час він ігнорує твої повідомлення і каже, що зайнятий. Він готовий зустрічатися з тобою тільки на своїх умовах.

7. Він всі розмови зводить до того, яка ти сеkсуальна, і як би він хотів забратися з тобою під ковдру. Коли ти починаєш говорити про щось серйозне, він змінює тему.

8. Він говорить про інших дівчат або навіть фліртує з ними у тебе на очах. Він хоче, щоб ти це бачила. Він хоче, щоб ти знала, що ти для нього не значиш нічого серйозного.

9. Він поводиться як твій ідеальний хлопець рівно до того моменту, як ти роздягнешся перед ним. Потім він візьме своє і “до побачення”.

За матеріалами