Одна жіноча риса, яка відштовхує чоловіків (і що з цим робити)
Життєві поради

Одна жіноча риса, яка відштовхує чоловіків (і що з цим робити)

Є дещо, що роблять багато жінок і що відштовхує чоловіків. Я теж в цьому винна. Чому? Тому що люблю поговорити, мене часто переповнюють емоції і я сама за собою не встигаю.

Так що ж це за риса, яка відштовхує чоловіків?

Коли вони говорять, а ми не слухаємо.

Уважно слухати людину – це один з кращих способів дати їй відчуття, що її цінують.

Це називається активне слухання.

Активно слухати – це не просто чути і думати, що ти скажеш, коли чоловік договорить. Це відчувається, коли ти так робиш. Він відчуває, що ти його не слухаєш, а просто чекаєш своєї черги заговорити.

Але щоб чоловікові з тобою було добре, щоб він відчував, що ти його цінуєш і хочеш, тобі потрібно просто закрити рот. Став йому питання і більше нічого не говори.

Є причина, чому багатьом жінкам важко задавати питання і мовчати.

Іноді це тому, що насправді ми не хочемо знати відповідь. Ми самі поспішаємо відповісти за чоловіка, бо боїмося того, що він може сказати.

Але у чоловіка жахливе відчуття, що тобі наплювати на його думки. Коли тебе так не слухають, ти напевно дратуєшся. А коли людина готова вислухати тебе – це приємно.

До того ж, жінкам завжди простіше говорити, в тому числі про свої почуття, а от чоловікам так емоційно відкриватися значно складніше. Коли ти ставиш питання, йому потрібно помовчати і подумати, знайти потрібні слова, щоб висловити свої думки і особливо почуття.

Коли ти даєш йому цю можливість помовчати і подумати, ти дізнаєшся про нього набагато більше і щось набагато важливіше. І це зміцнить ваші стосунки, зблизить вас. Чоловік буде цінувати тебе більше за те, що ти цінуєш і поважаєш його час, почуття, думки, його потребу в непоспіху в цьому питанні.

Якщо ти не хочеш дратувати і віддаляти від себе чоловіка, тоді слухай замість того, щоб говорити.

За матеріалами