5 компліментів, які хоче почути кожен чоловік
Життєві поради

5 компліментів, які хоче почути кожен чоловік

Вважається, що жінки люблять вухами. Психологи стверджують, що чоловіки люблять вухами не менш, проте не всі жінки віртуозно володіють мистецтвом вибрати правильні слова.

Якщо представницям слабкої статі підійде будь-який комплімент, нехай навіть він нагадує грубі лестощі, то з чоловіками складніше. Тут важливо не порушити безліч негласних табу і не скотитися до відвертого моветону.

Отже, почнемо з того, що ніколи не можна говорити чоловікові.

Перше: усі-пусі, пупсики-зайчики і звернення типу «малюк» і «зая» повинні назавжди зникнути з вашого лексикону.

По друге, вульгарності і банальності з серії «ти прикольно одягнений».

По-третє, питання, які свідчать про ваше не володіння якоюсь темою («А хто такий Каддафі?»).

Звичайно, ви не зобов’язані знати все, але якщо теми політики і футболу – не ваш коник, то краще промовчати або з усмішкою обійтися загальними фразами. Наприклад, пожартувати, що ви віддаєте перевагу виступити експертом в іншій області.

Захоплення астрологією і окультними науками також може сильно нашкодити вам – за статистикою, лише 7% чоловіків вірить прогнозам астрологів, а жінок, що надають цьому значення, вони просто вважають далекими.

У списку табу – спогади про свого колишнього, критика його мами, хоч вона тричі неправа, регулярно повторюване питання «а ти мене любиш?», а також критика його подарунків. Ніколи не можна давати негативні коментарі будь-якого позитивного пориву на вашу адресу, інакше, вимагаючи лілії замість троянд, ви ризикуєте стати жінкою, якій ніколи не дарують квіти.

Критика чоловіки в присутності сторонніх, бажання не слухати його, а говорити, а також спроба з перших побачень взяти роль лідера – найпоширеніші помилки, здатні перекреслити будь-які пристрасні мотиви в стосунках.

Головне, що об’єднує всіх чоловіків без винятку, незалежно від статусу і звичок , – це підтвердження власної значущості. Підбадьорювати його, піднімати самооцінку, підтримувати – ось пряме завдання кожної мудрої жінки. При цьому важливо не перехвалити чоловіка, щоб не спровокувати манію величі.

Отже, що хоче чути чоловік? Які компліменти здатні змусити його підсвідомо тягнутися до вас і відчувати себе з вами комфортно і впевнено?

  • По-перше, будь-який чоловік, навіть найбільш інфантильний, завжди і у всьому шукає підтвердження своєї сили, оцінки «племінних» якостей, тому навіть найпростіші зауваження з серії «Ти такий сильний!», після того, як він віртуозно відкриє кришку або вб’є цвях з одного удару, будуть дуже приємні йому. Навіть якщо він не подасть виду, знайте – це так!
  • Будь-яка оцінка його дій, слів, подарунків повинна супроводжуватися щирою усмішкою і старим-добрим «Милий, це було приголомшливо!».
  • Компліменти, що підкреслюють сексуальність, – ще одна улюблена чоловіча тема. «Мені ніколи не було так добре» допускаються, особливо якщо це правда і якщо обстановка підходяща до таких трепетних зізнань.
  • Смійтеся над його жартами. Почуття гумору – головний показник розуму, а тому будь-якому чоловіку приємно здаватися людиною, здатною здивувати своєю дотепністю. «Милий, я сміялася до сліз! Не можу забути, як ти сказав…»
  • Використовуйте досвід класиків або кіношедеврів. Одним з кращих прикладів правильного компліменту став епізод з фільму «Легенда Зорро», де Кетрін Зета-Джонс, рятуючи себе, лестила лиходієві: «Коли ви так близько, у мене збивається дихання». Будь-який чоловік в такій ситуації втрачає волю.
  • Уміння переконати зробити щось по-вашому в форматі компліменту – вищий пілотаж. Спробуйте щось типу: «Я не наполягаю, просто ти зробиш це краще за інших!»

За матеріалами