Підказки, які допоможуть зрозуміти, що цей чоловік хоче одружитися з тобою
Життєві поради

Підказки, які допоможуть зрозуміти, що цей чоловік хоче одружитися з тобою

Всі чоловіки і всі стосунки різні, але в цілому чоловіки досить швидко розуміють, чи з тієї вони жінкою, на якій хочуть одружитися, чи ні. Звичайно, це не означає, що він зробить пропозицію в ту ж хвилину, коли це зрозуміє. А поки ось тобі підказки, що у нього є такі наміри:

1. Він знайомить тебе зі своїми друзями і рідними.

Якщо чоловік не бачить з тобою майбутнього, як мінімум зі своїми рідними він навряд чи буде тебе знайомити. А якщо ти їм ще й сподобалася, то це підвищує твої шанси на успіх!

2. Він всюди бере тебе з собою.

У відпустку, у справах, так взагалі скрізь, де ти не будеш заважати. Це означає, що йому комфортно з тобою в різній обстановці і він хоче, щоб ти була безпосередньою частиною його життя.

2. Ви разом будуєте плани на майбутнє.

Це можуть бути плани на літо, а може і на дітей. Якщо ви часто обговорюєте майбутні події і вашу участь в них, він виразно хоче цього разом з тобою.

3. Він поруч у скрутні часи.

Ніхто не буде терпіти зайву драму і труднощі з людиною, яка йому байдужа. Так що якщо він залишається поруч, значить він хоче бути з тобою і в горі, і в радості.

4. Він розслаблений поруч з тобою.

Якщо він не стримує себе, каже, що думає і відчуває, значить він довіряє тобі. Чоловіки далеко не з усіма так себе ведуть.

5. Він приділяє тобі увагу.

Коли чоловік знаходить свою жінку, він хоче купати її в любові, навіть якщо він сам по собі не романтик. Зверни увагу на те, що говорять про нього друзі і рідні: може вони помітили, як він змінився поруч з тобою.

6. Ти живете разом або плануєте з’їхатися.

Значить чоловік не боїться обмежень свободи і особистого простору і налаштований на серйозні стосунки.

7. Він цінує твою думку.

Зазвичай чоловіки не люблять нікого слухати, особливо жінок. Але якщо він цікавиться твоєю думкою, значить він цінує тебе і хоче враховувати твої почуття.

За матеріалами