Який алкоголь відповідає вашому знаку Зодіаку. Кому горілка, а кому – щось цікавіше…
Гумор та позитив

Який алкоголь відповідає вашому знаку Зодіаку. Кому горілка, а кому – щось цікавіше…

Немає «хороших» і «поганих» видів алкоголю. Немає «елітних» його видів та «для лохів». Є просто напої, які підходять вашому характеру, і які з ним не сумісні. Сьогодні ми пропонуємо вам підібрати найбільш підходящий для себе напій у відповідності зі знаком Зодіаку.

Овен – Горілка

Горілка, як відомо, ідеальний напій для пригод. А Овни люблять пригоди. Крім того, горілка підходить до будь-якої ситуації і гарантує хороше проведення часу.

Телець – Пиво

Тельці – це, як правило, не ті хлопці і дівчата, які люблять бути в центрі уваги і танцювати на танцполі. Їм подобаються більше дружні посиденьки за столом з випивкою і закускою.

Тому пиво – ідеальний спосіб для них провести важкий день в минуле. Головне, щоб холодненько було, правда?

Близнюки – Текіла

Ви – Близнюки, а тому обожнюєте рухатися і танцювати. Справжня радість – це запалювати, крутячи попою на танцполі. А для таких справ текіла – кращий союзник.

Близнюки гарантовано виведуть ніч розваг будь-якого зі своїх друзів на новий рівень. І вони майже ніколи не думають про наслідки. Так що текіла просто створена для них!

Рак – Джин

Раки відомі своїм темпераментом і частими нападами меланхолії. Джин – трохи таємничий напій. Хоча багато про нього чули, багато його люблять, по-справжньому оцінити його здатні не всі. Джин допомагає Ракам залишатися і загадковими, і екстравагантними одночасно. А ще він приємний на смак (з тоніком – точно!) і справді корисний для тіла і душі.

Лев – Червоне вино

Леви – харизматичні лідери. Для них вибір алкоголю – це ще і питання престижу. Ну і вино, звичайно, якщо воно підібрано з розумом (а Леви в цих питаннях розбираються), може принести неймовірну кількість задоволення.

Лев – найбільш харизматичний з усіх Зодіаків. Вони вибирають витримане вино, сорти Мерло або Піно. Ці вина не тільки підкреслюють смак того, хто їх обирає, а й його соціальний статус.

Діва – Біле вино

Біле вино – ознака того, що людина готується до радісної вечірки з друзями, які добре один одного знають. Коли люди з вашого кола збираються разом, то напевно довіряють вам вибір напою на вечір.

А оскільки ви добре розбираєтеся в вині, то ніяких нарікань з цього приводу ніколи не надходило. Біле вино зазвичай вибирають люди добрі, турботливі, жалісливі й ніжні.

Терези – Бурбон

Бурбон – напій людей, які роблять бізнес без зайвої драми і істерик. Вони не пітніють через дрібниці і використовують свою чарівність, щоб піднятися на вершину.

Терези – люди розважливі, змістовні, вміють мислити. Бурбон допомагає їм зібратися і виглядати більш претензійно.

Спорпіон – Муншайн

Муншайн – автентичний американський самогон, красива назва якого з’явилося зовсім не через мутнувато блідий колір погано дистильованого продукту, а від того, що напій гнали під покровом ночі при світлі Місяця.

Скорпіони – бунтарі, порушники громадського спокою. А оскільки ви ще й мудрі не по роках і завжди живете за своїми власними правилами, то звичайний, що купується в магазині напій – це не для вас. Ви напевно любите варити свій власний самогон за старовинним рецептом. Який постійно доповнюєте і удосконалите.

Стрілець – Шампанське

У Стрільців відмінний смак, і вони рідко дивляться на цінники. А коли вони йдуть в магазини за алкоголем, то, як правило, тягнуть з верхньої полиці шампанське. Воно й не дивно: вже якщо витрачати своє здоров’я, то тільки на найкраще!

Козеріг – Скотч

Для Козерога немає краще напою, ніж справжній шотландський (ну, або ірландський) скорт. Вони добре розбираються в алкогольних напоях, цінують витримку і «вік» напою.

Козеріг не поспішає. Він знає: щоб отримати найкраще, іноді потрібно почекати. Скотч тільки підкреслює їх обґрунтованість, вміння бачити далі власного носа і завзятість.

Водолій – пакетоване вино

Водолії – справжні хіпі. Вони ніколи не «паряться» щодо цін, престижу або соціального статусу. Купують найдешевше і «смачненьке». А що варто того, то, звичайно, «плата за понти».

Риби – Абсент

Риби – це знак Зодіаку, який відомий тим, що люди, під ним народжені, зазвичай творчо обдаровані, чуттєві. Це люди, яким необхідно натхнення і справжні емоції. Спеціально для них і був створений Абсент. Напій, який розкриває душу і підсвідомість так, як ніщо інше.