Винний гороскоп: який ви сорт вина по знаку Зодіаку?
Цікаво знати

Винний гороскоп: який ви сорт вина по знаку Зодіаку?

«Вино за знаком Зодіаку» – ну хіба не прекрасний гороскоп для тих, хто любить випити келишок напою, в якому ми всі шукаємо істину? Впевнені, в представлених сортах ви знайдете свій улюблений!

Овен

Ваш напій: помаранчеве вино

Чому? Ви не з тих, хто здатний загубитися в натовпі, тому в світі червоних і білих вин робіть вибір на користь оранжевого, який виділяється. Незважаючи на те, що фактично це біле вино, воно робиться, як червоне. Саме це пояснює помаранчевий, який можна порівняти з відтінком заходу, колір. У оранжевого вина також дуже незвичайний терпкий смак. А інноваційний спосіб його виготовлення точно припаде до смаку тим, хто любить оригінальність так само, як і ви.

Телець

Ваш напій: Бароло

Чому? Ви насолоджуєтеся чудовими речами в житті, коли можете. Тому це старе вино є ідеальним для вас. Так званий «король вин» зберігається три роки, перш ніж його виставляють на продаж. Це надає напою пряний, фруктовий смак.

Близнюки

Ваш напій: Шенен Блан

Чому? Ви любите насолоджуватися усіма красотами життя, а рутина стомлює вас до смерті. Саме тому вам потрібне вино таке ж універсальне, як і ваші смаки. Шенен Блан освіжає смак солодкого або сухого вина. А аромати яблука, меду і апельсина добре поєднуються з усім, починаючи від свинячих відбивних і закінчуючи суші.

Рак

Ваш напій: Зинфандель (Примітиво)

Чому? З першого погляду Раки можуть здатися жорсткими. Але як тільки ви познайомитеся з ними ближче, переконаєтеся, що вони – добрі люди у вашому оточенні. Зинфандель – якраз те, що потрібно. Якщо ви зробите ковток відразу після відкриття пляшки, то відчуєте тільки алкоголь. Однак, якщо ви дасте йому 30 хвилин, проявиться аромат ягід і лакриці. А також тепло, яке збережеться після вашого останнього ковтка.

Лев

Ваш напій: шампанське

Чому? Ви з тих, хто не просто проживає, а й святкує хороше життя. А тому це ідеальний напій для вас. Келих шампанського йде рука об руку з вашою товариською особистістю. Але якщо ви не любитель цього напою, покуштуйте Каву (Cava). Це іспанське ігристе вино виготовляється так само, як шампанське, але часом воно навіть дешевше останнього.

Діва

Ваш напій: Піно-нуар

Чому? Діви цінують увагу до деталей, а піно нуар виготовляється саме так. Ніжний виноград може запросто загинути, тому садівники стежать за ідеальним виконанням умов. Завдяки цьому виходить легке вино з ароматом малинового варення, яким ви можете насолоджуватися цілий рік.

Терези

Ваш напій: Рислінг

Чому? Більшість вважає рислінг солодким вином, але на ділі воно поєднується з чим завгодно. Навіть з гострою їжею, яка вступає в протиріччя з більшістю вин. Рислінг не тільки відображає здатність Терезів ладити з ким завгодно, але і викликає невгамовну радість від того, що ідеально доповнює вашу страву. Це безпомилковий вибір для всього, що є в меню.

Скорпіон

Ваш напій: Каберне-совіньон

Чому? Ви ходяче втілення кліпу Селени Гомес Good for you. Саме тому вам потрібен напій такий же спекотний, як і ви. На щастя, каберне-совіньон не розчаровує. Багато людей навіть не можуть визначити, що саме робить їх одержимими цим вишнево-тютюновим вином! Вони просто підсаджуються на цей смак. Хіба ця принадна аура таємничості не нагадує вам про когось?

Стрілець

Ваш напій: Теран

Чому? Ви любите спілкуватися з людьми, а унікальний смак цього словенського вина дає вам саме таку можливість. Теран – це вино з грайливим сливовим присмаком і натяком на залізо. Так, залізо, це не помилка. Таке вино не схоже ні на що інше, такого ви не пробували ніколи. Один ковток – і ви захочете поділитися вином з усіма, кого знаєте.

Козеріг

Ваш напій: Бордо

Чому? Цитуючи Тейлор Свіфт, «ми завжди дотримуємося стилю» – і ваш напій теж повинен слідувати стилю. Бордо називається класикою не просто так. І ви будете абсолютні спокійні, знаючи, що будь-яка пляшка, яку ви купуєте, буде містити вино з насиченим смаком.

Водолій

Ваш напій: Біодинамічне вино

Чому? Ви відомі завдяки своїм прогресивним і гуманістичним поглядам. А ще ви з готовністю пробуєте нові речі. Тому, якщо ви до сих пір не пробували біодинамічне вино, вам потрібно зайнятися цим. Воно виготовляється у відповідності зі строгими методами ведення сільського господарства. Напій має терпкий пікантний смак, який більше нагадує кисле пиво, ніж традиційне червоне вино. Охолодіть його в холодильнику і ви отримаєте новий улюблений літній напій.

Риби

Ваш напій: Петнат

Чому? Ви ненавидите, коли вас таврують або заганяють в ящик. Ви просто любите бути собою. Ось чому ваше вино змушує людей гадати, що це. Ігристе і легке, воно є спорідненою душею шампанського. Шипіння неагресивне, а у вині немає доданих цукрів, що надає йому пікантний і терпкий смак. Він, в свою чергу, втілює ваш веселий і вільний характер.

За матеріалами
переклад –
coffeewithmilk.com.ua