Жіноча магія по знаку Зодіаку. А який дар таїться в тобі?
Гумор та позитив

Жіноча магія по знаку Зодіаку. А який дар таїться в тобі?

Злі язики стверджують, що всі жінки – відьми. Мудрі – посміхаються, бо знають, що жінка буде такою, якою її хоче бачити або бачить чоловік. Але той факт, що в кожній жінці є частинка чарівництва, магічний талант або щось подібне, оскаржувати не стане ніхто.

Багато в чому здатності тієї чи іншої представниці прекрасної статі залежать від її знака Зодіаку. Ось про такі астрологічні особливості ми зараз і розповімо.

Овен

Жінки, що народилися під знаком Овна, мають масу позитивних якостей, але їх талант – опинятися в потрібний час в потрібному просто-таки разючий. Є і зворотна сторона таких екстраординарних здібностей. Жінка Овен вміє швидко і непомітно зникати звідти, де зараз небезпечно або ж де буде небезпечно, через пару хвилин. Так що якщо ваша супутниця раптом розчинилася в сутінках, як привид, зберіться, а краще слідуйте її прикладу, так, про всяк випадок.

Телець

Якщо деякі вчені мужі стверджують матеріальність думки, то жінка Телець, запросто доведе вам матеріальність слова. Представниць цього знака досить непросто вивести з себе, але вже якщо вона зопалу побажає вам провалитися, будьте обережні, це не порожній звук, а реальна небезпека. Слова Тельців збуваються набагато частіше, ніж слова усіх інших зодіакальних знаків. До речі, якщо вам вдасться заслужити від жінки Тельця хороших побажань, вони збудуться так само неминуче. Ось вам і відмінний стимул постаратися і задобрити грізну леді Тельця.

Близнюки

З жінкою, народженою під знаком Близнюків, взагалі варто триматися насторожі. У цих дам чудовий дар навіювання. І змусити вас танцювати під свою дудочку для Близнюка – справа дріб’язкова. Причому виявити їх вплив на себе здатний далеко не кожен. Радує лише те, що жінки Близнюки в основному люди добродушні і не люблять робити зло без поважної причини.

Рак

Магія жінки Рака, безумовно, найбільш світла і позитивна. Жінки Раки володіють дійсно легкою рукою. У них завжди кращі врожаї, вони здатні дарувати удачу і хороше самопочуття, просто допомагаючи вам з зачіскою, макіяжем чи іншими побутовими дрібницями. Дружини, що належать до цього знаку, стануть справжнім скарбом для чоловіка. Бережіть їх і не забувайте частіше дякувати за свою удачу.

Лев

Якщо справжню левицю благоговійно слухають всі піддані її царства, то жінку, народжену під знаком Лева слухає Вселенський розум. Говорячи простіше, всі її бажання потрапляють прямо в відділ невідкладних виконань небесної канцелярії, минаючи всі бюрократичні перепони і бар’єри. Левиця отримує все, чого забажає, не витрачаючи на це ніяких зусиль. Ось тільки не варто лестити себе надією, що жінка Левиця буде виконувати і ваші забаганки. Для початку вам доведеться переконати цю леді, що бажане вами дуже потрібно їй самій, і тільки тоді бажання збудеться.

Діва

Діва здатна легко і невимушено прочитати ваші потаємні думки, тому з нею краще бути чесним і відкритим. Найцікавіше в дарі жінок Дів, що вони самі не вірять в телепатію і просто вважають себе проникливими людьми. Але якщо ваша дружина Діва, то не варто їй розповідати про вчорашню нараду у шефа, коли насправді ви відпочивали з друзями в барі. Пам’ятайте – щиросерде визнання зменшить ваше покарання, хоча і не набагато.

Терези

Жінка цього знаку Зодіаку дивиться не просто в корінь, а навіть в майбутнє. Робить вона це по-різному. Це може бути ворожіння на картах, ворожба або пряме передбачення, але точність прогнозів у Терезів разюче висока. Ось тільки похмурі прогнози вдаються Терезам значно краще, чому це так, ніхто не знає.

Скорпіон

З представницями слабкої статі, народженими під знаком Скорпіона, краще дружити або обходити їх десятою дорогою. Жінка Скорпіон – це справжня повелителька демонів і інших малоприємних сутностей. Ось тільки живуть вони не в далеких кутах світобудови, а в самій своїй володарці. Варто комусь роздратувати Скорпіона, і легіон вирветься на волю, а тоді всім буде непереливки.

Стрілець

Дівчата Стрільці – це справжні добрі чарівниці з казок. Вони, як і Левиці, вміють виконувати бажання, але не тільки свої, а й усіх, хто про це добре попросить. Правда, будь-яке бажання жінка Стрілець виконує по-своєму. Так що якщо вам щось не сподобається, чарівниця не винна.

Козеріг

На перший погляд жінка Козеріг здається обділеною магічними талантами. Так, власне, вона і сама не особливо вірить в різну містику, магію і чаклунство. Але є і у Козерогів, хоча і скромний, але все ж таки дар. Жінка Козеріг абсолютно невразлива для чужої магії. Навіть Скорпіон зі своїм військом демонів нічого не здатний їй зробити. Можливо, справа в запереченні Козерогами всього паранормального, але магії вони не бояться.

Водолій

Представниці знака Водолія вміють звертати різноманітні прикмети в свою користь. І як не дивно, це працює. Якщо дорогу жінці Водолію перейде хтось з порожнім відром, вона легковажно вирішить, що це до удачі, і повірте, так воно і буде.

Риби

Магічний дар жінки Риби – це вміння створювати зілля, здатні причарувати до неї будь-якого чоловіка. Так що якщо Риба пригощає вас чаєм, ви ризикуєте опинитися в неї на гачку, вирватися з якого практично неможливо.

За матеріалами