Який ти бог по знаку Зодіаку?
Цікаво знати

Який ти бог по знаку Зодіаку?

На сьогоднішній день відомий не тільки звичний зодіакальний, але і грецький гороскоп, що включає 12 олімпійських богів. Здібності і можливості богів мають вплив на людей, причому на одних в більшій мірі, а на інших – в меншій.

Грецькі боги мали, як хороші, так і негативні риси, які можуть впливати на людину. Прочитавши їх характеристику можна дізнатися багато цікавої інформації.

Який ти грецький бог за знаком зодіаку:

З 21 березня по 20 квітня – Арес.

Цей Бог наділяє людей, яким протегує, умінням любити і ненавидіти. Вони мають сили, щоб досягти поставлених цілей, але через власні інстинкти можуть потрапляти під їх владу.

З 21 квітня по 20 травня – Гестія.

Під заступництвом цієї богині народжуються люди, які є старанними, працьовитими і цілеспрямованими. Для них велике значення має домашній комфорт. До негативних сторін можна віднести замкнутість і схильність до самотності.

З 21 травня по 21 червня – Гермес.

Гермес наділяє своїх підопічних прекрасним красномовством і гарною кмітливістю. Є у цих людей і мінуси – імпульсивність і відстороненість.

З 22 червня по 22 липня – Гера.

Люди, яким протегує ця богиня – неординарні особистості. При цьому вони є відданими і вірними. До негативних рис можна віднести владолюбство, ревнощі і примхливість.

З 23 липня по 23 серпня – Аполлон.

Цей грецький бог по знаку Зодіаку наділяє людей талантом і прекрасною інтуїцією. При цьому вони можуть пускати ситуацію на самоплив. До негативних рис можна віднести зарозумілість і ворожість.

З 24 серпня по 23 вересня – Афіна.

Народжені в цей період люди мають мудрість і талант, пов’язаний з мистецтвом. До позитивних сторін можна віднести величезну силу волі. Мінуси таких людей – егоїзм і бажання панувати.

З 24 вересня по 23 жовтня – Афродіта.

Для народжених в цей період сенсом життя є любов, завдяки якій вони зможуть досягти багато чого. Добрими рисами є м’якість і доброта, а негативними – самозакоханість, надмірна довірливість і лінь.

З 24 жовтня по 22 листопада – Аїд.

Під заступництвом цього бога народжуються люди зі складним характером. Вони постійно копаються в собі і є підозрілими. Варто відзначити величезну внутрішню силу.

З 23 листопада по 21 грудня – Зевс.

Головний і найсильніший бог Олімпу цього знаку Зодіаку дає здатність переконувати інших. Такі люди є чесними, розумними і поблажливими до слабких. До негативних рис можна віднести надмірний самоконтроль.

З 22 грудня по 20 січня – Гефест.

Такі люди мають величезний талант і є дуже працьовитими, що допомагає їм досягти великих висот. Вони є дуже цілеспрямованими і доброзичливими. До мінусів можна віднести занижену самооцінку і замкнутість.

З 21 січня по 19 лютого – Артеміда.

Під заступництвом цієї богині народжуються самодостатні і прямолінійні люди. Ще вони є незалежними і впевненими в собі. До негативних рис можна віднести неприйняття рад від інших і невизнання авторитетів.

З 20 лютого по 20 березня – Посейдон.

Народжені в цей період мають яскравийтемперамент, але при цьому вони є вразливими. Варто відзначити наявність хорошої інтуїції і здатності до глибоких почуттів. До мінусів відноситься мстивість і дратівливість.

За матеріалами