Гороскоп зваблювання: як підкорити чоловіка, знаючи його знак Зодіаку
Цікаво знати

Гороскоп зваблювання: як підкорити чоловіка, знаючи його знак Зодіаку

Любов понад усе в цьому світі, але іноді доводиться домагатися чоловіків або шукати способи їх спокушання. Але приналежність до того чи іншого знаку Зодіаку потребують різного підходу до підкорення чоловічих сердець.

Для досягнення будь-якої мети важливо вміти підлаштовуватися під будь-яку життєву ситуацію. У любові така навичка виявляється для жінок визначальною в більшості випадків. Просто так ніхто не закохується, тому необхідно підштовхувати чоловіків до того, щоб вони розглянули в вас якісь позитивні сторони. Постійний саморозвиток – ось ключ до успіху в любові. Важливо бути красивими душею, а не тільки тілом.

Ми розкриємо вам секрети вашої успішності і секрети спокушання чоловіків кожного Знака одночасно, так що використовуйте цю статтю як помічника в любові.

Овен

Якщо ви народилися під егідою даного знака Зодіаку, то спокусити будь-якого чоловіка вам не складає труднощів. Однак, є кілька важливих аспектів, які не можна ігнорувати. Щоб стати щасливішим у коханні, важливо розуміти, що всі люди навколо вас не такі як ви. Чоловік може прийняти вашу думку в штики, тому необхідно готувати до будь-якого результату.

Серце чоловіка-Овна зможе дістати жінка будь-якого Знака, але доведеться за ним побігати, якщо він недостатньо в вас зацікавлений. Незважаючи на цей факт, можна з усією сміливістю заявляти, що такі чоловіки, коли вільні, найбільш доступні, тому що закохуються дуже легко. Вам потрібно лише показати свої наміри, а він зробить все інше за вас.

Телець

Ваші життєві помилки допомагають вам ставати мудрішими, але ви часто їх ігноруєте, тому наступаєте в любові на одні й ті ж граблі. Щоб чоловіки вас не просто любили, а залишалися поруч надовго, вам бажано придбати тільки простоту характеру. Ви спеціалістки по флірту і підкоренню чоловічих сердець, але вони втечуть від вас, коли дізнаються, що ви любите увагу більше них.

Чоловіка-Тельця ж звабити не так вже й просто. Необхідно мати великий потенціал в плані розуму і велику красу. Тельці люблять красивих дам, ефектних, так що ніхто не уникне жорсткого кастингу на роль дами серця. Якщо ви хочете потрапити в список найбажаніших жінок чоловіки-Тельця, то доведеться попрацювати над своїм іміджем.

Близнюки

Ви є тими самими жінками, від яких втече будь-який чоловік, тому що ви найбільше в світі цінуєте свою свободу. Це неправильний підхід в любові, тому що необхідно вміти віддавати себе і приймати любов, а не тільки жадібно забирати всю увагу. У вас є все, щоб отримати будь-якого чоловіка, але у вас немає нічого, щоб його утримати. Доведеться змінити свій характер, що не так вже й просто в вашому випадку.

Чоловіків-Близнюків експерти радять домагатися обережно, тому що вони неймовірно вітряні. Якщо вони відчують, що ви поставили їх в пріоритет, то вони сядуть вам на шию і звісять ноги. Краще якомога довше перебувати з ними в стані закоханості. З ними потрібно самим бути легковажними, щоб вони не розслаблялися і знали, що зв’язалися далеко не з найпростішою дівчиною.

Рак

Усім жінкам, народженим під Знаком Рака, потрібний щедрий чоловік, який допоможе створити сім’ю або стане близьким другом, опорою. Це потрібно не тому, що ви бідні або не можете самі заробити. Це вам потрібно для того, щоб довіряти чоловікові повністю. Будь-який чоловік стати вашим не зможе, поки ви не почнете давати шанси всім, хто щедрий не тільки матеріально, а й духовно. Цінуйте ще більше тих, хто віддає вам щось більше, ніж гроші – час.

Якщо ви шукаєте, як спокусити чоловіка-Рака, то тут ніяких підводних каменів і супер секретів немає. Потрібно лише показати йому своє захоплення. Не всім жінкам зробити це просто, особливо Вогняноій Левиці, Стрільцям і Овнам. Постарайтеся зробити так. Щоб він якомога швидше зрозумів, що ви та сама, про яку він мріяв. Відповідайте його очікуванням, тоді він закохається до безпам’ятства.

Лев

Левиці заволодіти чоловіком нескладно, однак, не потрібно намагатися міняти їх зсередини, коли ви отримуєте їх серця. Спочатку ви віддаєте всю себе, а потім говорите їм, що робити. Багато ваших порад хороші, але чоловіки – це не пластилін, з якого можна ліпити що завгодно. Побудувати серйозні стосунки з вами просто неможливо, коли ви починаєте змінювати чоловіків під себе повністю, а потім дивуєтеся, що все не так, як було раніше.

Чоловіки-Леви – це ті, хто хочуть бути головними і найважливішими у вашому житті. Вони терплячі і вміють залицятися, тому поруч з ними потрібно бути просто слабкими дівчатками, а не сильними і войовничими жінками. Не те , щоб вони вас будуть боятися, просто їм не хочеться суперництва. Сам факт того, що жінка може ними керувати, призводить Левів в сказ. Трошки захоплення, компліментів і все вийде.

Діва

Жінки, народжені під цим Знаком, дуже примхливі. Залучити бажане в своє життя вам не складно, однак, якщо справа доходить до любові, то ви створюєте в голові якийсь образ, а потім шукаєте не ідеального кандидата, а підбираєте чоловіка, немов за шаблоном. Вам потрібно піти від ідеалів, навчитися давати шанс кожному, хто зверне на вас увагу, тому що вас сприймають як самодостатніх жінок і одних з найбільш неприступних.

Чоловіки-Діви – це оплот сумнівів і постійних переживань, тому для довгострокових стосунків такі чоловіки вибирають жінок, які б робили їх життя якомога більш поміркованим, приємним. Якщо ви вередуєте – він знайде іншу. Якщо ви легковажні – він знайде іншу. Йому потрібна та, яка дозволить йому спати спокійно. Бажано, щоб ваші захоплення збігалися. Універсальна порада – давайте таким чоловікам привід довіряти вам і не одягайтеся вульгарно і не фліртуйте з іншими.

Терези

Терезам бажано бути собою, не намагаючись наслідувати когось. Якщо ви хочете, щоб у вас в любові все було прекрасно, то потрібно бути простіше, чесніше з чоловіками будь-яких Знаків Зодіаку. Секрет щастя для вас – чесність і відкритість. У сукупності з вашим зовнішнім виглядом це справить враження бомби, що розірвалася. Любов – це те, для чого ви народжені, тому не варто приймати її як належне. Пихатість і егоїзм відштовхують.

Чоловіки-Терези врівноважені та іноді навіть похмурі, тому потрібно вміти тиснути на вірні важелі, щоб пробудити в них справжню пристрасть. Зверніться по допомогу до їх хобі. Якщо ви полюбите те ж, що і чоловік-Терези, то він і вас почне цінувати і закохається до безпам’ятства. Це унікальні чоловіки, яким майже не важливо, який у вас розмір грудей і скільки ви важите. Це не означає, що не потрібно стежити за собою, тому що Терези не люблять людей неохайних.

Скорпіон

Дами-Скорпіони можуть бути вкрай ексцентричними представницями слабкої статі. Ви і самі знаєте, наскільки ви любите пограти чоловічими почуттями. Навіть якщо ви тримаєте себе в руках, вам іноді вдається зробити що-небудь таке, що просто не в’яжеться з нормальною поведінкою людини. Але щоб завойовувати чоловіків, потрібно тільки бути чесними з ними. Краса і чарівність у вас є в надлишку. Якість, яка заважає вам досягати успіху і щастя в любові – байдужість до почуттів чоловіків.

Чоловіки-Скорпіони – це досить приємний тип людей. Це сімейні люди, яким не хочеться зраджувати своїм дружинам, не хочеться робити їм боляче. Якщо дівчина хоче роздобути собі ідеального сім’янина в особі Скорпіона, їй знадобиться здатність і вміння розмовляти з чоловіком з ночі до ранку. Якщо ви навчитеся проводити ніч так, то будь-який інший спосіб вам відкриється автоматично.

Стрілець

Стрільцям слабкої статі не потрібно посилювати привабливість в очах чоловіків, тому що вам її тепер не позичати. Єдина проблема полягає в тому, що ви іноді можете бути трохи грубуваті і надмірно прямолінійні, що відлякує багатьох чоловіків. Ви не є надмірно неприступними, але всім своїм виглядом це показуєте, що теж грає часом не на вашу користь. Покажіть вподобаному чоловікові, що ви не є неприступною фортецею, щоб він був спокійний.

Чоловіки-Стрільці є вельми дивними створіннями. Це не заважає, а навіть, навпаки, додає їм харизми. Зрозуміти їх дуже складно, так що в процесі спокушання представників цього Вогненного Знака краще будь-якій жінці просто бути собою. Будь-який фальш ці чоловіки відчувають за кілометр, тому обдурити їх не вийде в принципі. Хочете отримати його серце? Тоді доведеться показати, що ви готові до експериментів і не мислите стереотипно.

Козеріг

Козерогам жіночої статі потрібно перестати отруювати життя оточуючим у важкі моменти своєї долі. Чоловіки відчувають ваш негатив і шалений натиск, який часто відштовхує. Необхідно навчитися виходити зі стану постійної напруги. Якщо ви розслабитеся, то будете однією з найприємніших і спокусливих дівчат. Любов і справи несумісні. Якщо ви хочете бути успішною у чоловіків, то доведеться відмовитися від багатьох речей, які забирають у вас час і псують настрій.

Чоловіки-Козероги будуть вашими, якщо ви вмієте робити так, щоб вам довіряли. Козероги цінують чесність і покірність в жінках, тому егоїстичні дами відразу відкидаються Козерогами. Якщо на вашому життєвому обрії з’явився приємний чоловік такого Знака як Козеріг, то вам доведеться прийняти його правила гри, інакше він змусить себе не зв’язуватися з вами, бо собі дорожче.

Водолій

Жінки-Водолії, коли закохуються, в їх житті настає чорна смуга, тому що цей Знак Зодіаку створений для того, щоб дружити і перебувати в партнерських стосунках. Проблеми в стосунках з чоловіками у вас починаються тільки з вашої вини, але іноді ви просто нічого не можете з собою вдіяти. Рішення просте – вам необхідно шукати таких чоловіків, які навіть закохавшись можуть зберігати спокій і не рватися робити дітей, відмовляючись від задоволень життя.

Якщо ви раптом почали відчувати симпатію до Водолія-чоловіка, то постарайтеся не розігрувати драм і не влаштовувати сцен. Простою дружбою можна цілком обмежитися. Він сам зрозуміє, що вам потрібно від нього. Якщо ви закохані в Водолія, навчіться дружити, розуміти цього чоловіка і слідувати його правилам, не порушуючи зони його комфорту ніколи і ні за яких умов. Так ви підкорите його серце.

Риби

Любовний успіх прийде Рибам тільки після остаточного розставання з колишнім чоловіком. Потрібно розірвати енергетичний зв’язок, повністю абстрагуватися від минулої любові. Якщо ви цього не зробите, то буде дуже важко прищепити собі нову любов. У вас є тяга до збереження дружби навіть в негативній ситуації. Це неправильно, адже ви дуже сильно прив’язується до колишніх чоловіків. Трохи легкості не завадить.

Чоловіків-Риб завоювати будь-якій дамі допоможе тільки сексуальність і фізична краса. Інтелектом теж можна брати, але це трохи складніше, тому що доведеться відшукати оптимальні захоплення, щоб чоловік звернув на вас увагу. Чоловіки-Риби дуже складні для розуміння в цілому, але при правильному підході вони можуть стати ідеальними сім’янинами, прекрасними коханцями.