Як звести чоловіка з розуму на основі його знаку Зодіаку. Підказка для жінок!
Цікаво знати

Як звести чоловіка з розуму на основі його знаку Зодіаку. Підказка для жінок!

Люди бажають різних речей від своїх близьких, так як вони відрізняються один від одного за характером, темпераментом і датою народження. Ви звикли бачити і швидше за все отримувати те, від партнера, чого хочете в залежності від вашого знаку Зодіаку… але прийшов час по-іншому поглянути на це. Ось що приваблює вашого чоловіку по знаку Зодіаку. Розкриваємо всі секрети!

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Чоловік-Водолій тягнеться до непередбачуваного. Він волелюбний – ось чому він вважає спонтанних і незалежних жінок захоплюючими. Зробіть йому несподіваний сюрприз!

Риби (19 лютого – 20 березня)

Цей тип чоловіків цінує поетичну любов, повну романтики. Він шукає жінку, яка абсолютно безкорислива – ту, яка віддає всю себе без залишку своєму чоловікові. Зробіть так, щоб він відчув те ж саме по відношенню до вас, відкрийте йому свою душу. Тоді він зрозуміє, що може віддати вам всього себе.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Чоловіки-Овни жагучі і вольові. Вони завжди готові до невеликого змагання, тому їм дуже подобається, коли жінка може кинути їм виклик як фізично, так і морально.

Телець (20 квітня – 20 травня).

Якщо ви закохані в чоловіка-Тельця, то знайте, що єдине, чого він від вас хоче, – це стабільності. Він буде вашим другом довгий час, перш ніж поділиться своїми почуттями до вас.

Підказка: Якщо він може бути самим собою поряд з вами, він закохається в вас ще сильніше.

Близнюки (21 травня – 20 червня)

Він звик бути кокетливим, фліртуючим і привабливим. І він знає, що може легко привернути увагу людей. Так що, коли жінка буде грати його ж роль, він буде захоплений зненацька і повністю зачарований тобою. Головне – повір в свою чарівність!

Рак (21 червня – 22 липня)

Чоловікам-Ракам потрібна тепла, мила, привітна жінка. Як і у жінок-Раків, у них багато сильних емоцій, які вони можуть не розуміти, як висловити. Він жадає когось, кому він може комфортно відкритися, кого він зможе любити.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Чоловіки-Леви спокушаються жінками, які не бояться бути такими, якими вони є. Як дуже самовпевнена істота, він хоче бути з кимось, хто так само впевнений у собі. Люби себе і будь самодостатньою!

Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діви, в більшості випадків, можуть насторожено ставитися до любові. Що дійсно змушує його впасти до ніг і скоритися, так це розважлива і розумна жінка.

Чоловік-Діва хоче ту жінку, з якою він може поговорити про що-завгодно. І вона не буде засуджувати його за те, що його мозок звик все занадто аналізувати. Можливо, вам потрібно більше обговорювати з ним хвилюючі його питання. Покажіть, що вас захоплює його інтелект і те, що він ділиться з вами своїми думками.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Чоловікам-Терезам подобається, коли вони можуть вести інтелектуальну розмову зі своєю партнеркою. Вони також хочуть, щоб їхня друга половинка допомагала їм, і час від часу давала поради, особливо коли справа стосується важких рішень.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Як і жінкам-Скорпіонам, чоловікові-Скорпіону може знадобитися час, щоб відкритися людям. Але коли він це робить, він стає надзвичайно сильним партнером, тому він зачарований жінками, які настільки ж пристрасні, як і він. Дайте йому вогню!

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Чоловіки-Стрільці хочуть бути з кимось, хто цінує і любить життя, хто може ним насолоджуватися. Розмови про сенс життя – ні до чого. Вони “п’яніють” від жінок, у яких є глибина і здатність вести глибокі, задумливі розмови.

Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Цілісність, гідність і самоповага – три найважливіші риси для чоловіка-Козерога. Тому його буде залучати жінка, яка прекрасно їх демонструє. Він також глибоко притягується до мотивованих і амбітних жінкам. Якщо у неї є цілі, які їй подобаються, він хоче підтримувати її на кожному етапі шляху.

За матеріалами