Як підкорити будь-яку жінку, знаючи її дату народження
Гумор та позитив

Як підкорити будь-яку жінку, знаючи її дату народження

Астрологи розкрили секрет, як завоювати жінку, знаючи її знак Зодіаку.

Неймовірно емоційна і, на перший погляд, абсолютно некерована дівчина-Овен виявилася дуже простою. Якщо ви хочете завоювати її серце, просто займіться тим, чим вона захоплюється. У дівчини Овна чоловічий склад розуму, чоловічі риси характеру, тому вам легко буде займатися разом з нею будь-яким захопленням. Вона обожнює спорт, автомобілі. Легко розбере автомат і зіграє з вами в футбол.

Жінки-Леви обожнюють музику і не люблять скупих чоловіків. Вони знають собі ціну і звертають увагу тільки на успішних особистостей. А якщо ви ще й маєте музичний смак, то ви легко зможете підкорити її серце.

Жінка-Стрілець любить незвичайних чоловіків. Вона не звертає увагу на пересічних особистостей, які не можуть її нічим здивувати. Щоб підкорити цю даму, потрібно володіти хорошим інтелектом, обов’язково почуттям гумору, бути охайним. І так, вона цінує готовність чоловіки розвиватися протягом усього життя разом з нею.

Жінка-Козеріг приземлена. Вона шукає такого ж чоловіка. Їй не потрібні експерименти та екстрім. Якщо ви володієте тверезим поглядом на життя, готові доводити свою любов не словами, а вчинками, то ви зможете її завоювати. Майте на увазі: емоції для неї не важливі. На першому плані у неї стоїть матеріальна складова.

Жінка-Телець оцінить в чоловікові щедрість, спокій і почуття гумору. Дріб’язкових і купих представників сильної статі вони уникають. Для них головне – комфорт в життя.

Діва підпустить до себе чоловіка з аналітичним складом розуму. Він також повинен не кидати слова на вітер і виконувати всі свої обіцянки. Якщо тільки ви дасте промах, вона вас відразу ж відштовхне.

Дами-Близнюки цінують у чоловіках інтелект і безпечність. Якщо навіть він не має постійної роботи, але володіє широкими знаннями про все на світі і має цікаве хобі, то вона готова зв’язати своє життя з такою цікавою людиною. Так що читайте, читайте і ще раз читайте, щоб завоювати її серце.

Жінка-Водолій не має комплексів. Вона шукає навіть не любов життя, а справжнього друга. Щоб завоювати її розум і серце, потрібно займатися з нею спільною справою. А вона дуже часто захоплюється чоловічими справами. Перебувати з нею одне задоволення: і черв’яка на гачок насадить, і ключ гайковий подасть.

Жінки-Терези найскладніші з усього зодіакального кола. Вони самозакохані і мають купу дурних звичок. Але підібрати до них ключ простіше, ніж до кого-небудь або: не відступайте ні на крок після знайомства, дипломатично і м’яко наступайте. Невихованість і груба наполегливість відразу ж її відштовхує. А ще вона обожнює, щоб з нею радилися з приводу і без.

З жінкою під сузір’ям Рак все взагалі просто: не давайте їй приводу для ревнощів і будьте вірні. Найбільше на світі вона цінує душевний спокій і щирість.

Фатальна жінка-Скорпіон в душі мріє про справжню сім’ю, затишний будинок і дітей. Але залучити цю даму зможе тільки чоловік, що володіє харизмою не менше яскравою, ніж у неї. Партнер повинен бути сильною і цілісною особистістю. Розмазню і тихоню вона навіть не стане розглядати в чоловіки. А ще вона тонко відчуває брехня, тому брехунів тримає від себе подалі.

Жінки-Риби дуже непостійні. Вони змінюють свої інтереси й уподобання. Щоб завоювати цю жінку, потрібно встигати за її мінливими інтересами і вміти підтримати розмову на цікаву для неї в даний момент тему. А ще вона обожнює талановитих людей.

За матеріалами