5 способів зробити свого чоловіка імпотентом
Життєві поради

5 способів зробити свого чоловіка імпотентом

Феєричні одкровення жінок в кабінеті психотерапевта. Взаємозв’язок слова і тіла на прикладі радикального жорсткого цинізму.

Останнім часом до мене ринув унікальний потік клієнтів. Це жінки, які побували у всіх можливих бабусь Агат, відунів, ворожок, астрологів, нумерологів. І, мабуть, зовсім від відчаю вирішили прийти до мене. Запит по-справжньому жіночий – повернути чоловіка. Ну, якщо «цей гад» не захоче повертатися, то позбавити його чоловічої гідності і всіх прикрас від його функціонального використання.

Мені стало по-справжньому цікаво, як все-таки жінки, які поєднують в собі настільки полярні якості «від любові до ненависті», поводяться з «цими гадами». Виявилося, що поведінка жінок з чоловіками настільки радикальна, що сильна стать просто не встигає перебудовуватися до різких перепадів настрою і, зібравши свої шкарпетки, прямо відправляються в хижі лапки чергової жінки вамп.

Дами поводяться по-книжному непередбачувано. То зустрічають з роботи хлібом сіллю, а то і зовсім мовчать тижнями. Але унікальними залишаються 5 способів, до яких вдаються жінки, щоб назавжди позбавити чоловіка віри в себе:

Спосіб 1

Після акту любові, не встигнувши витерти піт з чола, томно подивитися на чоловіка і вимовити з подивом: «Дорогий, що це все?». Тут головне не скупитися на емоції. Вираз обличчя має бути розчарованим, кислим, як у дворічки, відкусивши лимон замість апельсина.

Процедуру повторювати регулярно протягом тижня, а краще двох, щоб напевно подіяло. Мотивація у дам залізна: «Я стимулюю його чоловічий тваринний початок!»

Спосіб 2

Колишній!!! Колишній він же тим і хороший, що він колишній. Все погане забувається. Залишаються світлі спогади про справжнє кохання. Винахідливі жінки говорять про колишнього завжди і всюди.

Колишній приносив більше грошей, дарував шикарні букети, був досконалим коханцем, здійснював героїчні вчинки і навіть жодного разу не сказав погано про кота, який напаскудив в черевик ідеального чоловіка. Загалом, не людина, а мрія! Особливо досвідчені хижачки примудряються згадати колишнього під час використання способу 1.

Спосіб 3

З огляду на середньостатистичні розміри чоловічої гідності на території колишнього СРСР і Африки, не складно припустити, що нашим чоловікам є чому позаздрити. Пані не беруть до уваги антропометричні відмінності двох статистичних груп, а фокусуються виключно на розмірі лише однеієї гідності.

І тут теж важливо зловити момент, коли «цей гад» розслабиться, і ніжно висловити думку, що було б дуже непогано, якби чоловічу гідність всього лише на 10 см більше. Емоції тут первинні. Дівчата очі закотили, уявили собі те, як вони описують те саме плаття подружці і з точно таким же азартом розповіли своєму чоловікові про мрію «+10».

Спосіб 4

Порівняння. Порівняння. Порівняння. Після того, як всі три перші пункти практично знищили особистість чоловіка, треба його ніжно добити. Тут в хід йде все – сусідські чоловіки, сват, чоловік подруги, троюрідний брат Аллочки з Житомира, якого вона ніколи не бачила, але точно знає, що він кращий.

І зовсім не важливо, що є життєвий шлях, талант, здібності, відповідальний вибір. Яким би гарним не був чоловік, все одно важливо його порівняти хоч з ким-небудь. Якщо вас мама в дитинстві порівнювала з сусідською Катрусею, то ви можете уявити, ЯК огидно буде нашому герою історії.

Спосіб 5

Важка артилерія! Тут треба забити мужика колективно і на допомогу в перших рядах покликати маму. Теща – це персонаж анекдотичний і популярний. Кохану матусю треба обов’язково покласти ближче до подружнього ліжка, щоб жодна муха НЕ прослизнула перед її пильним оком.

Теща буде говорити вашому чоловіку, що він неправильно їсть, п’є, одягається, кришку унітазу не закриває вчасно, носками мітить територію святого житла улюбленої доньки. Бажано, щоб мама залишилася жити довше і кордони сім’ї порушувала частіше. Наша жінка має лише мило посміхатися і говорити: «Це ж моя улюблена матуся!»

Після всіх проведених процедур, вашо чоловік попросить у сусіда прихистити на собачому килимку. У кращому випадку, він встане на ноги, знайде знову впевненість в собі, зустріне гідну жінку, можливо, сходить до психотерапевта. У гіршому, вип’є в підворітті. Але ж вона все передбачила! І мама говорила, що недолугий їй мужик попався!

P.S. Мій професійній зворотний зв’язок. Будь ласка, милі жінки, подивіться на себе зі сторони. Може, ви робите в якийсь момент такі ж помилки. Слова ранять. Слово, сказане в певний момент, при певних обставинах, може стати каталізатором смертельних хвороб.

Ваші емоції пройдуть, а у співрозмовника залишиться рана. Віра в людину і безмежна підтримка піднімали з лікарняних ліжок людей, мотивували чоловіків на героїчні вчинки. Любіть ближніх своїх! Постарайтеся побачити в них щось неповторне і особливе.

За матеріалами