“Найважливіше, що ви можете зробити для свого чоловіка, перестати йому допомагати!” – психолог
Мотивація

“Найважливіше, що ви можете зробити для свого чоловіка, перестати йому допомагати!” – психолог

Жінки в своїй нестримній спробі допомогти іноді творять абсолютно непотрібні речі, які не тільки не допомагають, але навіть шкодять оточуючим. Особливо це стосується чоловіків. Розповім кілька прикладів, які часто мені зустрічаються на консультаціях.

Жінка живе або зустрічається з чоловіком, талант якого не може ніхто оцінити! Він великий музикант (художник, бізнесмен, програміст, вчений, письменник), але цього ніхто, крім нього, не розуміє. Він не купує жінці ні квітів, ні подарунків, не водить її в кафе, звалюючи на те, що він не працює і чекає коли хто-небудь почне його просувати! Тоді, за його словами, все буде добре! Жінка чекає, сама працює, допомагає йому, все оплачує… Рік, два… Десять.

Ще ситуація: жінка живе з чоловіком у цивільному шлюбі, він навіть щось їй періодично купує і часом кудись водить, але каже що не готовий до більш серйозних стосунків (крім спільного проведення часу і сексу), дітей він не хоче, сім’ю поки теж, тому що у нього були дуже важкі минулі стосунки/він ще не став на ноги по-нормальному/він ще не нагулявся йому потрібно спочатку з дружиною розлучитися/йому потрібно спочатку стати багатим. Жінка вірить і чекає, служить йому рік, два… Десять.

Але ні в одному, ні в іншому випадку нічого не відбувається, і жінка думає «Напевно я мало намагаюся! Напевно мало вкладаю в нього!» Вони впрягаються в другу і третю роботу, вислужуються в дошку, а віз і нині там!

Вони приходить до мене на консультацію і кажуть «Я хочу допомогти своєму чоловікові! Я хочу зробити для нього те і це… Підкажіть що я ще можу зробити? Адже він без мене не зможе сам, йому і так важко!»

І тоді я спокійно відповідаю: «Найбільше і найважливіше, що ви можете зробити для чоловіка, – перестати щось робити для нього»

Поки жінка у встосунках займає активну позицію, працює, забезпечує, то чоловік не буде цього робити або буде робити ледве-ледве.

А якщо чоловік не хоче брати вас в дружини – не треба йому служити!

Не треба займатися з ним сексом і віддавати величезний пласт своєї енергії! Не треба все прощати: безвідповідальність, потурання, лінь.

Всі ці випадки показують тільки низький рівень самооцінки у жінки, що вона не цінує себе по-справжньому, не поважає і не любить!

Якщо хочете зробити чоловіка Чоловіком – перестаньте йому допомагати, сюсюкатися з ним, хвилюватися через його промахи! Нормальний дорослий чоловік сам здатний вирішити свої проблеми і ще може допомогти жінці вирішити її.

Забудьте, будь ласка, фразу «Допомогти чоловіку», не принижуйте його цим. Ми можемо іноді підтримати їх, але наша підтримка виражається в трьох речах:

  • віра в нього (мовчки, ця віра проявляється лише в щирому захопленому погляді! Важливо бачити найкращі якості в чоловікові!);
  • гарний настрій або спокійний (щоб він не витрачав всю свою силу на розборки вдома і щоб у нього була впевненість що тил – надійний);
  • приємна атмосфера будинку (чисто і смачно).

Якщо хочете, щоб ваш чоловік став сильним і мужнім не треба вчити його життя, не потрібно нічого радити, не треба допомагати фінансово в його справі, не треба жаліти!

Навіть якщо у вас складні часи, не впрягайтесь в роботу, дайте йому вирости на труднощах. Чоловік зростає через труднощі, розвивається, мужніє, міцнішає і починає сам себе поважати! Якщо є фінансові проблеми все одно будьте в доброму гуморі, нехай навіть у вас на столі якийсь час буде тільки гречка або рис. Це дасть зрозуміти вашому чоловікові що він дорогий вам за будь-яких обставин! Це лише зміцнить його віру в надійний тил!

Займайтеся собою, вчіться радіти всьому і бути задоволеною, тоді ситуація зміниться і ви побачите як чоловік почне перетворюватися в принца!

А якщо чоловік не бере за вас відповідальність – це швидше за все не ваш чоловік! Треба працювати з самооцінкою, і тоді будуть приходити нормальні відповідальні представники сильної статі. Не потрібно погоджуватися на компроміси і жити, рік за роком вбиваючи свою самооцінку.

Дівчата, потрібно, в першу чергу, самій стати жінкою, навчитися цінувати себе, дізнатися ритуали і практики для трансформації життя, займатися собою і своїми думками!

Тоді поруч з вами будь-який чоловік буде проявляти найкращі свої якості!

Прошу вас, не калічте своїх чоловіків жалістю і постійною допомогою! Він сам все може! Повірте в нього просто і дайте йому шанс стати вашим героєм!