Невловимий трюк, щоб чоловік зрозумів, що ви створені одне для одного
Життєві поради

Невловимий трюк, щоб чоловік зрозумів, що ви створені одне для одного

Буває, що зустрічаєш людину, і здається, що все життя знайомі. Вона вгадує твої думки, ви думаєте однаково і ідеально доповнюєте один одного. Разом ненудно довго розмовляти і навіть мовчати. Така близькість не настає сама по собі: «місток довіри» утворюється після того, як чоловік дізнається про вас особисту історію, вас об’єднає таємниця або ситуація, коли обидва піддалися емоціям.

Це і є головний і непомітний для чоловіка прийом: зробіть так, щоб він сам захотів поділитися з вами чимось особистим і таємним. Після цього ваш партнер буде відчувати, що між вами вищий ступінь довіри, що ви – його доля. Домогтися цього, використовуючи дану прийом, можна в різних ситуаціях:

Він довірятиме вам, тому що ви слухаєте його, навіть якщо він говорить дурниці

Якщо людина – твоя доля, то не потрібно контролювати кожне слово, а можна говорити все, що думаєш, і бути впевненим, що тебе зрозуміють. Все іноді поводяться дивно або можуть бовкнути зайвого. Наприклад, він може негативно відгукнутися про ваш улюблений фільм, про подругу або згадати колишню, а потім закритися, вважаючи, що це недоречно.

Важливо дати зрозуміти, що ви приймаєте його повністю і готові говорити про все, навіть якщо це буде ціла ода, присвячена чеснотам його мами.

Він довірятиме вам, тому що ви говорите про спільне майбутнє

Важливо дотримати баланс між нав’язливістю і байдужістю. Не варто планувати весілля і вибирати імена майбутнім дітям, але можна обговорити, як ви будете зустрічатися після зміни вашої роботи, або де краще відпочити.

Малюйте щасливі картини, мрійте про те, що йому близьке. Якщо уникати розмов про майбутнє, то він буде думати, що ви не хочете з ним бути, а так він налаштується на довге спілкування. Він бачить, що ви довіряєте йому, тому у нього прокинеться таке ж бажання у відповідь.

Він довірятиме вам, тому що ви приймаєте його недоліки

Чоловік переживає через низький зріст, некрасивий голос, а ще в його голові не менше «тарганів» і забобонів, ніж у вашій. Ви пам’ятайте, що ваше завдання – зробити так, щоб він довіряв вам свої найпотаємніші думки або страх.

Досить показати, що мінуси чоловіки не такі вже й погані, і ви не вважаєте їх проблемою. Якщо він любить «помудрувати», то дозвольте йому це зробити і не засуджуйте за зарозумілість. Зрештою, йому теж доведеться миритися з вашими недоліками, адже ніхто не ідеальний.

Він буде довіряти вам, бо ви показуєте свою відкритість йому

Довіра – тендітна річ, та й створити її непросто. Спочатку ви демонструєте відвертість, починаючи розповідь фразою: «Я раніше нікому цього не розповідала…», а потім і він зможе розповісти щось особисте, про що не міг поговорити з іншими. Не бійтеся здатися дурною, дивною: всі іноді помиляються, чудять.

У його житті теж чимало курйозів, якими хочеться з кимось поділитися. Довіра об’єднує, починаєш більше цінувати людину, яка знає про тебе більше за інших. Звичайно, в якості «таємниці» не підійде наївна і вигадана історія, потрібно дійсно відкритися і не боятися, що інформацією скористаються проти вас.

Він довірятиме вам, тому що ви присвятили його в таємниці свого дитинства

Всі з ностальгією згадують своє дитинство: є погані спогади і ті, які хочеться зберегти в пам’яті як можна довше. Розкажіть чоловікові, як мама пекла пиріжки по неділях, як мріяли стати космонавтом і втекли з дому на пошуки Гагаріна.

Розмови про дитинство допоможуть зблизитися, краще пізнати один одного. Ви обов’язково знайдете щось спільне, збіг в поглядах, мріях, що допоможе ще більше переконатися, що це доля.

Він довірятиме вам, тому що ви цінуєте його думку

Якось раз він зауважує ваш пригнічений стан. Запитує причину, а ви не приховуєте почуттів і говорите про проблему, наголошуючи на тому, що не могли нікому це довірити. Покажіть свою зацікавленість в його думці, попросіть пораду, але не наполягайте на допомозі.

Якщо чоловік запропонує вирішити проблему, то добре, а якщо ні, то подякуйте за те, що вислухав. Це допоможе йому відчути себе особливим, оцінити те, наскільки ви йому довіряєте.

Доля – дама примхлива, тому краще взяти життя в свої руки, і якщо впевнені у виборі, то показати і чоловікові, що ви – його ідеальна друга половинка. Нехай відчує, що ви для нього близька людина, відчує довіру, свою унікальність для вас.

За матеріалами