З точки зору психіатра, пари, які роблять ці речі один для одного – найщасливіші!
Життєві поради

З точки зору психіатра, пари, які роблять ці речі один для одного – найщасливіші!

Доктор Марк Голстон – всесвітньо відомий психіатр і автор вже декількох бестселерів. Крім цього, він ще й активний блогер. І його статтю «10 звичок щасливих пар» прочитало вже понад пів мільйона людей з усього світу.

Неважливо, в якому стані ваші стосунки – вам все одно буде цікаво прочитати про те, які звички доктор Голстон вважає важливими для того, щоб магія любові між вами і вашою другою половинкою не ніколи не зникала.

1. Намагайтеся добиратися до ліжка в один і той же час

Згадайте початок ваших стосунків, коли ви не могли дочекатися того моменту, коли опинитеся разом в одному ліжку. Щасливі пари протистоять спокусі лягати спати в різний час. Вони засинають одночасно, навіть якщо потім один з партнерів тихенько встає, щоб зайнятися справами, не потривоживши сон коханої людини.

2. Обзаведіться загальними інтересами

Після того, як бурхливе полум’я первісної пристрасті згасне, змінившись рівним полум’ям любові, багато пар виявляють, що у них, загалом, не так вже й багато спільного. Однак не варто применшувати важливість того, чим ви можете займатися (і насолоджуватися) разом. І навіть якщо у вас не так багато спільних інтересів, ви цілком можете знайти щось, що буде подобатися вам обом (якщо, звичайно, ви хочете бути щасливою парою). І не забувайте про власні інтереси і захоплення – так ви не тільки станете цікавіше для вашого партнера, але і будете виглядати менш залежними від нього.

3. Якщо ви йдете кудись разом – тримайтеся за руки або йдіть поруч

Коли щаслива пара кудись йде, з ними не буває такого, щоб один з партнерів йшов позаду іншого або біг попереду – ні, вони йдуть, тримаючись за руки, або хоча б поруч один з одним. Вони знають, що бажання бути поруч один з одним куди важливіше прагнення прийти кудись першим.

4. Нехай вашим звичайним «режимом» стане довіра

Якщо (точніше, коли) ви посварилась або посваритеся, знайте – щасливі пари тому і щасливі, що готові довіряти один одному і прощати один одного.

5. Намагайтеся більше думати про те, що ваш партнер робить правильно, і менше – про те, що він робить не так

Якщо ви будете вишукувати в своєму партнері одні лише недоліки, можете мені повірити – ви їх знайдете. Але точно так само ви зможете знайти в ньому і хороше. Все залежить від того, що саме ви шукаєте. Щасливі пари налаштовуються на позитив.

6. Обіймайте один одного, зустрічаючи ввечері після роботи

У нашої шкіри є пам’ять на «хороші дотики» (любов), «погані дотики» (насильство) і «відсутність дотиків» (нехтування). І коли ви вітається або прощаєтеся зі своєю «другою половинкою», супроводжуючи це обіймами, ви буквально потрапляєте в «хороші дотики» – а вони, в свою чергу, допомагають нам перенести будь-які негаразди.

7. Говоріть один одному «Я люблю тебе» і «Доброго тобі дня» щоранку

Це відмінний спосіб зарядитися з самого ранку хорошим зарядом терпимості і гарного настрою, з яким можна відправитися битися з пробками на дорогах, довгими чергами, і іншими малоприємними явищами.

8. Щовечора бажайте один одному на добраніч (навіть якщо ви посварилися)

Це говорить вашому партнерові про те, що неважливо, наскільки ви ображені на нього або на неї, вам все одно важливі ваші стосунки, і ви хочете їх продовжувати. Це говорить про те, що між вами відбувається, куди більше і важливіше, ніж один-єдиний неприємний інцидент.

9. Не забувайте питати один у одного, як ваші справи

Не забувайте час від часу дзвонити вашому партнерові додому або на роботу, щоб дізнатися, як проходить його день. Це відмінний спосіб заздалегідь дізнатися, чого ж ви чекали від нього або від неї, коли ви зустрінетеся ввечері. Наприклад, якщо день вашого партнера був просто жахливим, навряд чи можна очікувати від нього щирої радості вашому безхмарному дню.

10. Радійте, коли вас бачать разом

Щасливі пари не соромляться здатися людям разом, більш того – вони насолоджуються тим, що їх бачать під час будь-яких емоційних контактів, будь то звичайний дотик до руки або плеча, або пристрасний поцілунок. І вони зовсім не намагаються епатувати цим оточуючих – вони просто хочуть показати, що належать один одному, і задоволені цим.

Звички щасливих пар сильно відрізняються від звичок нещасливих. Але що ж таке звичка? Це певний шаблон поведінки, який ви виконуєте автоматично, і підтримка якого не вимагає від вас особливих зусиль. Щоб будь-яка поведінка стала звичкою, її потрібно повторювати не менше 21 дня і, якщо ви візьмете на озброєння моделі поведінки, описані в цій статті, вони неодмінно зроблять ваші особисті стосунки куди здоровішими і щасливішими. І пам’ятайте – якщо у вас не вийде цього зробити з першого разу – не впадайте у відчай. Просто вибачтеся перед своїм партнером, попросіть у нього пробачення, і продовжуйте працювати над придбанням корисних звичок.

Якщо до щастя в любові, а також успіху і був би якийсь ключ, то частиною його неодмінно було б наступне: в розмові з людьми більше слухайте, чим говоріть, більше цікавтеся, чим намагайтеся зацікавити, і більше захоплюйтеся кимось, ніж бажайте захопити когось.