Як зробити так, щоб чоловік не хотів вас відпускати зі свого життя
Психологія

Як зробити так, щоб чоловік не хотів вас відпускати зі свого життя

Насправді, зробити так, щоб чоловік не хотів вас відпускати зовсім нескладно, і багато жінок користуються цим інтуїтивно, але вони не розуміють, як це можна розкрутити далі і яку користь з цього можна отримати.

Вони це роблять і кидають на півдорозі, не витягуючи якусь користь для себе, а потім, коли вони вже плюнули на все і забули, раптом дізнаються від чоловіка, що він виявилося дуже сильно дорожив їх спілкуванням і досі через багато років про неї згадує.

Що ж потрібно зробити, щоб оселитися у чоловіка в голові і щоб він не хотів вас відпускати?

Для початку потрібно дізнатися, що взагалі у чоловіка в голові, а щоб це дізнатися, потрібно проявляти до чоловіка щирий інтерес і до того, що з ним відбувається. Тому що, якщо ви спробуєте, погрожуючи пістолетом, придавити його до стінки і сказати: «А ну швидко розкажи всі свої таємниці», звичайно нічого він вам не розповість.

Чому? Тому що, він тільки закриється від вас. Чоловіки бояться відкриватися і розповідати, що насправді є у них всередині, щоб не бути вразливими і зберегти впевненість в тому, що ситуація знаходиться у них під повним контролем.

Тому, в душу і голову чоловікові потрібно просто поступово і дуже обережно «просочитися«, використовуючи свої жіночі якості: цікавість і інтерес. І якщо ви проявляєте до чоловіка щирий інтерес, заволодіти його думками вам буде нескладно.

Тобто, ще раз, перше, що потрібно зробити – це дізнатися що у нього в голові, чим він живе, а значить якомога частіше ненав’язливо “залазити” до нього в голову і задавати питання. Але ставити питання не ті, які припускають односкладові відповіді «так» або «ні», а ті, на які потрібно дати розгорнуту відповідь. Наприклад: «Як ти любиш вечеряти?», «Де ти любиш відпочивати?», «Чим тебе приваблює твоє захоплення?» і т.д.

І тоді чоловік, бачачи ваш інтерес до нього як до людини, а не до того, щоб якомога швидше його закадрити, починає поступово розкриватися і розповідати про себе щось важливе, що з’являється в його житті. І чим частіше ви з ним спілкуєтесь, чим більше задаєте йому питань про нього, тим більше між вами виникає спільних позицій, тому що ви вже трошки знаєте про те, і про інше з його життя. Тобто ви в будь-який момент вашого спілкування можете звернутися до тих подій в його житті, про які ви вже чули, до тих інтересів, про які ви вже знаєте.

Між вами виникають ниточки, які ведуть до його голови. Навіть якщо вас немає поруч, а спливла ця тема, особливо якщо там було щось яскраве, ви автоматично з’являєтеся в його думках, і це вас з ним пов’язує.

Ще одна чисто жіночий виверт, який добре працює, коли ви вже встановили з чоловіком контакт, де є багато цих самих ниточок, це коли жінці цікаво і без чоловіка. Вам без нього є з ким поспілкуватися і чим зайнятися, а йому набагато нудніше без вас. Йому про щось важливе та цікаве для нього особливо й поговорити ні з ким, тому що ніхто про це і не питав у нього, крім вас.

І що виходить? Чоловікові без вас погано, а вам без нього не нудно, і він починає шукати з вами зустрічі та цікавитися чим це ви там без нього займаєтеся. І якщо він бачить, що ви дійсно захоплені тим, чим ви займаєтеся, в чоловікові прокидається власник, мисливець і аматор конкуренції. А це привід зателефонувати вам, зробити вам якийсь приємний сюрприз, тобто перетягнути вашу увагу на себе.

І ще одна стовідсоткова гарантія того, що ви оволодієте його думками і він не захоче вас відпускати – це коли чоловікові з вами в рази цікавіше, ніж без вас. Можливо ви просто в його присутності будете сидіти і пити каву, а він вам буде багато розповідати про себе і свої інтереси, а з іншими він буде мовчуном, тому що ті його не люблять слухати, а ви його слухаєте. А це означає, що життя поруч з вами стає яскравішим, цікавішим, більш захоплюючим, емоційнішим, а ще найголовніше – це означає, що ви стали господинею його думок, тому що вони всі спрямовані на те, як довше побути поруч з вами.

Щастя вам, здорових, щирих і щасливих стосунків!

За матеріалами