Нагадування про те, чому потрібно закривати двері перед колишніми
Мотивація

Нагадування про те, чому потрібно закривати двері перед колишніми

Як часто вам доводилося чути про те, що «Він/вона повернувся до мене»? Може, ви і самі переживали чергове возз’єднання з колишнім партнером. Але ось у чому дивина: багато людей, до яких захотілося повернутися їх колишнє кохання, дуже пишаються цим. Нібито вони довели собі власну значущість. Але радість або відчуття переваги в кінцевому підсумку знову змінюється розчаруванням.

Що відчуває людина, коли до неї повертається її колишній партнер? Спочатку здивування. А потім це почуття різко змінюється на радість. Згадайте, що ви відчували після розставання, коли вам раптом подзвонила колись кохана людина? Напевно, якесь тепло і азарт в грудях. Нібито цей дзвінок – це комплімент для вас, що ви все ще викликаєте інтерес у людини.

Цілком можливо, що він почне говорити вам про те, як сильно страждає без вас і сумує за спільним вечорами. І коли настає період тимчасового мовчання, вам несподівано стає сумно, тому що вам хочеться, щоб він вийшов на зв’язок якомога швидше, підтвердивши ваші здогадки.

Але пора відкрити очі на подібні «повернення». Це мислення є помилковим і призводить до емоційних страждань ще більше, ніж при звичайному розставанні.

Не лестіть собі – подивіться на це з іншого боку

Так, може бути це звучить дивно для когось з вас, але це прояв неповаги з боку колишнього партнера. Тому що він вирішив вийти на контакт не тому, що щось переживає або відчуває провину. Якби він розумів всю вашу «особливість» раніше, то навряд чи б пішов зовсім.

Насправді він просто намагається знайти легке рішення для задоволення власних потреб, тим самим виявляючи неповагу до вас.

Він може відправити вам миле повідомлення або зателефонувати і висловити кілька компліментів. Але все це робиться лише для підняття їх власного его. Дуже велика ймовірність того, що ви станете жертвою його маніпуляцій, якщо дозволите подібній поведінки з його боку тривати.

  • Колишньому хочеться повернутися, тому що він вважає вас не гідним чогось більшого. Що ви з легкістю підете йому назустріч. Тому що ви не «та сама і єдина людина», а тому що ви та сама і єдина людина, яка здатна виносити їх лайно знову і знову.

Чому це черговий доказ того, що подібна поведінка – це образа

Як тільки ви позитивно відреагуєте на спроби колишнього повернутися, ви відразу перете всі межі допустимого. Він отримує карт-бланш, який дозволяє йому робити все можливе і неможливе, не переживаючи за будь-які наслідки.

Як тільки ваш колишній зрозуміє, що ви готові скласти оборону, то він точно не буде ставитися до вас краще, ніж раніше. Не варто спокушатися першими днями нормального спілкування. А коли він знову вас розчарує, ви ще більше заглибитися в депресію, починаючи звинувачувати самих себе в дурості.

Що ж робити в такому випадку?

Насправді все дуже просто – припиняйте подібне спілкування з колишніми партнерами. Так, ви могли відчувати себе знехтуваним і непотрібним якийсь час, але потрібно розуміти, що саме ці емоції викликав ніхто інший, крім цієї людини. І не дозволяйте спогадами про інтимні моменти сприймати повідомлення «Привіт» від нього в якості першого кроку до примирення.

Та й зовсім неважливо, що змусило його знову зв’язатися з вами. Це не означає зовсім нічого. Ви вже постраждали від нього в минулому і не повинні дозволяти зробити це знову. Як тільки ви побачите, що він дзвонить вам або пише, у вас може йокнути всередині. І це нормально. Але також нормально залишатися байдужим в подібних ситуаціях.

Пам’ятайте, що у вас інше життя, що все минуле має залишитися там же і для нього немає шляху назад. Лише його або її бажання – це не причина і вже тим більше не зобов’язання спробувати побудувати стосунки знову. Ви гідні більшого, ніж стати просто безкоштовною іграшкою для когось.

Запам’ятайте наступні правила:

1. Оцініть ситуацію з боку.

Що кажуть вам факти? Те, що ви несумісні і це вже призвело до розставання.

Що потрібно зробити? Перервати з цією людиною зв’язок і не давати самому собі надію на кращий результат. Живіть далі.

І повірте, що так чинити можна, і це правильно. Просто не думайте про те, чому він вийшов на зв’язок, що він переживає і про що думає. Одного разу, його або її любові вам вже було достатньо. І це призвело до добре відомих наслідків.

2. Не стирайте кордони

Розрив стосунків говорить про те, що між вами знову встановлюються кордони. Більш того, якщо це людина, з якою вас об’єднували почуття, взагалі не допускайте думок про їх стирання. Навчіть самого себе автоматично фільтрувати подібне.

Зробити це можна кількома способами: видаліть колишнього партнера з контактів в телефоні і в соціальних мережах, не зв’язуйтеся з ним, не намагайтеся дізнаватися про його життя. Запам’ятайте, що ця людина точно так само має право на відсутність вашої уваги, як і ви.

Якийсь час, ви повинні бути умовно мертві один для одного. Щоб не дати хибним надіям знову прокинутися. Більш того, поважаюча свого колишнього партнера людина і так розуміє, що його потрібно залишити в спокої.

3. Живіть своїм життям

Стосунки після розриву вже не відновлюються. Бувають винятки, але вони настільки рідкісні, що краще не випробовувати долю на себе. Просто продовжуйте жити своїм життям і приділяти час саморозвитку.

Якщо вам важко, ви переживаєте про розставання і думаєте про те, як все повернути, то згадайте про те, що життя не полягає тільки в цьому. Є цілі і мрії, яких ви ще не досягли. Які допоможуть вам відволіктися і стати краще.

Запам’ятайте одне: кожна секунда, витрачена на колишнього – це секунда, яку ви втратили і не зможете використовувати для того, щоб домогтися щастя і реалізувати власні мрії.

За матеріалами