Коли він повертається до тебе, зачини перед ним двері
Мотивація

Коли він повертається до тебе, зачини перед ним двері

Коли він повертається до тебе, не біжи до дверей гучними кроками. Не визирай у вікно в надії, що він стоїть там. Коли він повертається, не сиди в очікуванні.

Не біжи до дзеркала, щоб перевірити, як ти виглядаєш.

Коли ти відкриваєш йому двері, не посміхайся і не говори «Привіт». Коли ти відкриваєш йому двері, не запрошуй його увійти і не обіймай його, нагадуючи, що він упустив.

І не приймай його назад. Ніколи не приймай його назад, коли він повертається.

Коли він повертається, зроби глибокий вдих. Злови це дивне відчуття в животі. Коли він дзвонить у двері, пам’ятай, що сталося. Пам’ятай, як він кинув тебе без жалю. Він кинув тебе, навіть не думаючи. Він не думав про те, як буде тобі.

Пам’ятай про те, як довго ти відходила після цього. Пам’ятай, як ти все ще страждаєш. І пам’ятай, коли він дзвонить у двері, що він повертається не від любові до тебе. Він повертається не тому, що хоче бути з тобою до кінця життя. Ні, він повертається з підібраним хвостом і вибаченнями, які нічого не варті. Він повертається з дурними виправданнями і з неправильних причин.

Він повертається тільки заради себе. А не тебе.

Він ніколи не любив тебе так, як ти любила його. Він ніколи не дивився на тебе так, як ти дивилася на нього. Він не бачив всесвіт всередині тебе. Хоча ти думала, що він бачив. Ти думала, що він відчував те ж саме.

Тому, коли він на колінах просить тебе дати йому ще один шанс, пам’ятай, як він все закінчив.

Пам’ятай, що він зробив. Прости його. Побажай йому всього хорошого. Але не падай знову в кролячу нору. Не думай, що він змінився. Такий хлопчисько, як він, ніколи не зміниться. Такий хлопчисько ніколи не подорослішає і не стане чоловіком, якого ти гідна.

Тому, коли ти відкриваєш двері й бачиш його, який дивиться на тебе щенячими очима і шукає виправдання, зачини перед ним двері.

Захлопни двері з усіма словами, які ти хотіла висловити йому в обличчя.

І не озирайся. Ніколи не озирайся на хлопчиська, який приповз до тебе. Захлопни двері. Сильно. І піди так, як одного разу пішов він.

За матеріалами