Як допомогти чоловікові побачити в тобі дівчину, а не тільки подругу
Життєві поради

Як допомогти чоловікові побачити в тобі дівчину, а не тільки подругу

Може ви вже давно дружите. Ви розумієте один одного з півслова, можете довго розмовляти, у вас однакове почуття гумору. І раптом у тебе з’явилися до нього почуття. А у нього, здається, ні. Що робити? Як допомогти йому побачити в тобі більше, ніж просто подругу?

1. Переконайся в своїх почуттях.

Кажуть, якщо з кимось проводити занадто багато часу, то ти неминуче в нього закохаєшся. Ти впевнена, що правда закохалася в нього, а не просто що тобі самотньо, а він доступний? Ти можеш уявити з ним фізичну близькість?

2. Визначся, що буде, якщо нічого не вийде.

Ти хочеш в будь-якому випадку залишитися друзями чи не переживеш, якщо він відмовить тобі? Подумай над результатом.

3. Підігрій обстановку.

Він напевно бачив тебе в старій піжамі і розтягнутій футболці, і це нормально – ви ж друзі. Але якщо ти хочеш, щоб він побачив в тобі потенційну дівчину, виглядай відповідно. Постарайся як на перше побачення – так ти сама будеш відчувати себе впевненіше.

4. Почни трохи фліртувати.

Почни злегка натякати, що він тобі подобається більше, ніж як друг. Почни не давати йому п’ять при зустрічі, а обіймати, злегка притулятися до нього, коли ви дивитеся фільм. Якщо ти відчуваєш, що йому некомфортно, роби крок назад, але все ж промацуй можливість увійти в його особистий простір.

5. Роби йому компліменти.

Його сорочці, його досягненням, як ти ним пишаєшся, як він тобі допоміг. Покажи, що ти цінуєш його.

6. Створи трохи загадковості.

Якщо ви давно дружите, напевно він знає про тебе все. Але стосунки тим і цікаві, що ви дізнаєтеся нову людину. Так що зроби себе непередбачуваною. Займися чимось новим, що його здивує, поклич його в спонтанну поїздку за місто. Покажи йому нові свої сторони.

7. Стань менш доступною.

Дай йому можливість скучити і можливо він сам зрозуміє, що нудьгує не просто за подругою.

8. Покажи йому, що у нього його конкуренція.

Не будь відчайдушною, не нав’язуйся йому, а краще ходи на інші побачення, щоб нагадати йому, що ти користуєшся попитом у інших чоловіків.

9. Будь чесною.

Якщо він до цих пір так і не зрозумів твоїх натяків, а ти не можеш більше чекати і терпіти, тоді будь чесною і скажи йому про свої почуття – в кінці кінців, ви друзі, ви повинні вміти все обговорити.

За матеріалами